Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W124 konsoolipirnide vahetus
#21
kas värvilisi pirne kah leiab kuskilt. pole näinud nagu.
pean dioodid sinna panema?
Angry
Vasta
#22
zorro Kirjutas:Kuidas sama operatsioon w210 peal käiks?

küsiks täpselt sama asja veelkord
Vasta
#23
tere.küsin siit teemast kuda w202 armatuurist kellad e. näidikud kätte saaks?
Vasta
#24
Mind huvitab see, kuidas 124a kelladeplokk kätte saada. Ei julge ise leiutama hakata, muidu rikun veel armatuuri ära.
Vasta
#25
Lihtsalt kõvasti ettevaatlikult tõmmates. Peaks vist olema ka mingid spets. konksud olema tõmbamiseks. Mingite kruvide/poltidega ei tohiks kinni olla. Ja pidi spidomeetri trossi natuke järgi laskma pedaalide juurest, et rohkem välja saada kelladeplokki.
Vasta
#26
aaa ning selline küsimus ka, et kuidas saan ma ligi tulede lüliti tagusele pirnile?
Vasta
#27
Kui sa mõtled seda pööratavat tulede nuppu (ega vist muud tulede lülitit polegi) siis tuleb ta lihtsalt tõmmates ära.
Vasta
#28
selle sama lüliti ümbrust ma mõtlengi. Väljendasin ennast natukene valesti ka vb, et seal peaks olema selline pirn, mis valgustab tulederegulaatori tagust ning ka selle sama tulede lüliti ümbrust?
See pirn, mis on otse selle keeratava lüliti taga, põleb ainult siis, kui tagumised udukad põlema panna?
Vasta
#29
Su jutt õige aga endal veel ei ole vaja olnud neid pirne vahetada  millest sa räägid. Korraks vaatasin eile õhtul, et peaks see nö. liist vaikselt tõmmates ära tulema kus need pirni on, kruvisid küll ei pannud tähele...
Vasta
#30
kui panna nende tavaliste pirnide asemele sinna LED-id, siis millise võimsusega peaks need valima. ma pean silmas valgeid. et ei jääks liiga tume ega ere. oskab keegi öelda ?
Vasta
#31
(11-01-2010, 10:53 PM)kristo230 Kirjutas: kui panna nende tavaliste pirnide asemele sinna LED-id, siis millise võimsusega peaks need valima. ma pean silmas valgeid. et ei jääks liiga tume ega ere. oskab keegi öelda ?

Võin uhkusega teatada , et mul põlevad nüüd k6ik pirnid.

Eriti keberniit oli keskmise puhuri nupuvalguse pirni vahetus.
Tähendab selle nupu taguse poldi uuesti keermesse saamine.
Kõige tipuks kukkus veel v6ti ka aknapuhurisse.

Aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida , vaid inimeste lollusest.
Asju ei v6eta loogiliselt , vaid aetakse kohe kruvikeeraja v6i nuga võimisiganes kohe kuhugi serva taha ja kanguatakse. Muidugi keeratakse detail pe***e.

Edit: Muidugi kahju , et ma seda teemat ennem tegema asumist ei näinud.
Keskonsooli valisin 0,2w punased pirnid. Nyyd vist liiga tume. Algul tahtsin panna need ainult pllidinuppude keskmiseks , aga milegipärast panin mujale kah.
Vasta
#32
aga kuidas on parim lahendus vahetada pirne, mis asuvad õhuribide juures. juhipoolsega pole probleemi, aga keskmist ja kõrvalistujapoolse vahetus on paras peavalu (enda auto on siis airbagiga kõrvalistuja pool) et kuidas siis nendele ligi saada?
väike illustreeriv pilt ka, tegin ringid ümberBig Grin

[Pilt: 18114608.jpg]
Vasta
#33
äärmiste puhuriribade eemaldamiseks on ideaalne abivahend mootorsae viil. ribide vahel on 4 klambrit, milledes on augud. iga klambri auku tuleb suruda viil või mõni muu terav asi. ning seejärel peaks ribi eemalduma juba kenasti ning saabki pirini vahetatud.
[Pilt: pirnid.jpg]
keskmiste ribide valgustus siiani vahetamata (seda kahel autol juba :S ). oskab keegi aidata kuidas keskmisi ribisi eemaldada. paremal pool tunduvad olevat samasugused kaks klambrit nagu äärmiste ribide kinnitamiseks on kasutatud (eelnevalt eemaldasin ka kellaploki, mis paistis ette jäävat). keskel on näha üks kuuskant. keerasin ka selle lahti aga just airbagi poolt küljest hoiab nagu veel midagi kinni. oskab keegi aidata....
Vasta
#34
(09-06-2010, 07:48 PM)hannes_s Kirjutas: aga kuidas on parim lahendus vahetada pirne, mis asuvad õhuribide juures. juhipoolsega pole probleemi, aga keskmist ja kõrvalistujapoolse vahetus on paras peavalu (enda auto on siis airbagiga kõrvalistuja pool) et kuidas siis nendele ligi saada?
väike illustreeriv pilt ka, tegin ringid ümberBig Grin

[Pilt: 18114608.jpg]

Sinu auto ikka särab kohe. Minul spidomeetrile oaistab pisike öölambike kusagilt ülevalt. See vist ei ole normaalne?

Kas spidomeetrit valgustatakse ka tagant poolt? Nii, et numbrid säravad kui juudi jõulupuu?
Vasta
#35
On kellelgi nõuandeid jagada käigukangi juures oleva tabloo pirnide vahetamisel? (tegu atomaatkastiga)




______________

http://www.peachparts.com/Wikka/W124Stereo

Abi sain siit
Vasta
#36
Mina sain kõige paremini parempoolse ehk kindalaeka poolse puhuri regulaatori valgusti juurde eemaldades kindalaeka sisu. See käib lahti korduvkasutatavate tüüblitega. Minul on ilma airbagita.

Keskmise lahtisaamine on ka mulle siiani lahtine.
Vasta
#37
(15-10-2010, 01:04 PM)Mondos Kirjutas: Keskmise lahtisaamine on ka mulle siiani lahtine.

Kindalaekaga variandi puhul on keskmistel ribidel, nagu eelnevalt mainitud, vasakul pool samasugused klambrid nagu äärmistel ribidel, paremal pool on aga kruvi, mille leiab alles siis, kui kindalaekal luuk avada (kruvi asub luugiga ühel joonel). Lisaks tuleb lahti keerata veel see kruvi(torx oli vist) millega neid klappe seal sees saab vajadusel reguleerida- see asub tollest keskmisest rullik-nupust kohe paremal ääres ribide vahel(veidi sügavamal- kasutage taskulampi).

Airbagiga variandi puhul, oletan, et parempoolse kruvi olemasolul on vaja see airbagi kate eemaldada, või kogu kupatus välja võtta.
Vasta
#38
(15-10-2010, 03:07 PM)TOP Secret Kirjutas:
(15-10-2010, 01:04 PM)Mondos Kirjutas: Keskmise lahtisaamine on ka mulle siiani lahtine.

Kindalaekaga variandi puhul on keskmistel ribidel, nagu eelnevalt mainitud, vasakul pool samasugused klambrid nagu äärmistel ribidel, paremal pool on aga kruvi, mille leiab alles siis, kui kindalaekal luuk avada (kruvi asub luugiga ühel joonel). Lisaks tuleb lahti keerata veel see kruvi(torx oli vist) millega neid klappe seal sees saab vajadusel reguleerida- see asub tollest keskmisest rullik-nupust kohe paremal ääres ribide vahel(veidi sügavamal- kasutage taskulampi).

Airbagiga variandi puhul, oletan, et parempoolse kruvi olemasolul on vaja see airbagi kate eemaldada, või kogu kupatus välja võtta.

Oskaks keegi rääkida kuidas selle airbagi kätte saab?
Vasta
#39
(15-10-2010, 04:16 PM)hannes_s Kirjutas:
(15-10-2010, 03:07 PM)TOP Secret Kirjutas:
(15-10-2010, 01:04 PM)Mondos Kirjutas: Keskmise lahtisaamine on ka mulle siiani lahtine.

Kindalaekaga variandi puhul on keskmistel ribidel, nagu eelnevalt mainitud, vasakul pool samasugused klambrid nagu äärmistel ribidel, paremal pool on aga kruvi, mille leiab alles siis, kui kindalaekal luuk avada (kruvi asub luugiga ühel joonel). Lisaks tuleb lahti keerata veel see kruvi(torx oli vist) millega neid klappe seal sees saab vajadusel reguleerida- see asub tollest keskmisest rullik-nupust kohe paremal ääres ribide vahel(veidi sügavamal- kasutage taskulampi).

Airbagiga variandi puhul, oletan, et parempoolse kruvi olemasolul on vaja see airbagi kate eemaldada, või kogu kupatus välja võtta.

Oskaks keegi rääkida kuidas selle airbagi kätte saab?

Leidsin infot: http://www.benzworld.org/forums/w124-e-c...stion.html
Vasta
#40
Neid pirne saab siit 0,4W.

Lisaks selline küsimus, et peale keskmise vent. ava pirni vahetust, ei taha see klapp enam sulguda, on kellelegi veel sellega probleeme.
Äkki keegi oskab mõnda head näpunäidet anda, et korda saada.
Või mis veel parem viskaks ise pilgu peale.Icon_rolleyes
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kütusepaagi anduri puhastamine (W124) RivoA 21 26,764 28-01-2024, 11:26 PM
Viimane postitus: iseteenjasaan
  w124 200d [u]hõõgküünlad[/u] suvel? melw124 2 360 26-08-2023, 08:01 PM
Viimane postitus: melw124
  Mb c124 mootori vahetus om628 4.0cdi v8 Madisv 4 2,676 20-02-2019, 11:12 PM
Viimane postitus: Madisv
  Viano kondi pumba rihmaseibi vahetus erak19 3 2,881 10-12-2018, 09:17 AM
Viimane postitus: erak19
  w124 Kojamehe mootori vahetus RivoA 5 14,290 31-05-2018, 11:18 AM
Viimane postitus: Eero_S
  w124 Klapisääre tihendite vahetamine (M103) MarekV 5 6,404 29-07-2017, 01:27 PM
Viimane postitus: kaupo51
  KE-Jetronicu pritsepea tihendide vahetus. (rebuild) MarekV 7 6,575 06-07-2017, 03:40 PM
Viimane postitus: hents99
  Tagumise rattalaagri vahetus (w124) MarekV 5 8,122 07-05-2017, 01:58 AM
Viimane postitus: MarekV
  Automaatkäigukasti vaakummodulaatori vahetus ja 722.3xx-722.5xx käiguvahetustel libistamise ravimine v6sa 7 15,621 02-08-2016, 08:20 AM
Viimane postitus: v6sa
  W124 e300d 100kw 1995a mootori juhtmed arturmalcik 0 2,320 26-07-2016, 03:51 PM
Viimane postitus: arturmalcik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne