Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tehase toonklaas
#21
Reddog Kirjutas:Ühesõnaga igasugune toonimine omal vastutusel..... krt.... Mersul peab olema tagumineosa toonitud kui ta justuunikum pole..... Muidu me näeme kõik välja nagu väikesed halli massi riisiraketid Icon_smile Ja samas vaataja on ilu silmades

super - mitte et ma kardaksin kedagi, vaid päike on lihtsalt erakordselt ere... Thumbsup Thumbsup Thumbsup
Vasta
#22
West Kirjutas:ühesõnaga jätan minemataSmile Mul oli muidu plaan uuele autole panna korralik toon, aga kui auto kätte sain mõtlesin ümber.Rolleyes Nyyd tavaline läbipaistev ühtlane sinine ring palju parem kui must. Olen sellega nõus et musta toonklaasiga privaatsem veidike aga mis tehaSmile
mine tee pimedas mnt'l pikem ring ja räägime siis edasi... enamus peldikutel esituled puruks või logisevad ees ja sul on autos "päev". kardin ka ei aita eriti.
Vasta
#23
marek Kirjutas:
West Kirjutas:ühesõnaga jätan minemataSmile Mul oli muidu plaan uuele autole panna korralik toon, aga kui auto kätte sain mõtlesin ümber.Rolleyes Nyyd tavaline läbipaistev ühtlane sinine ring palju parem kui must. Olen sellega nõus et musta toonklaasiga privaatsem veidike aga mis tehaSmile
mine tee pimedas mnt'l pikem ring ja räägime siis edasi... enamus peldikutel esituled puruks või logisevad ees ja sul on autos "päev". kardin ka ei aita eriti.
oleks siis ainult logisevad! Tavalised halogeenid ju näitavad nii vähe ,et enamustel keeratud need taevasse ja siis tulevad nendega vastu üks tuli näitab paremale tähti ja teine vastutulevale autole otse näkku või vastupidi.

Aga mina olen ikka toonimisega seda meelt ,et kui panna siis korralik must ja tagumine osa võimalikult tume ja vaadata et külje klaasidele jääks ühtlane üleminek. Lahja toon on sama mõtetu kui manual kastiga Mercedes-Benz
Vasta
#24
marek Kirjutas:
West Kirjutas:ühesõnaga jätan minemataSmile Mul oli muidu plaan uuele autole panna korralik toon, aga kui auto kätte sain mõtlesin ümber.Rolleyes Nyyd tavaline läbipaistev ühtlane sinine ring palju parem kui must. Olen sellega nõus et musta toonklaasiga privaatsem veidike aga mis tehaSmile
mine tee pimedas mnt'l pikem ring ja räägime siis edasi... enamus peldikutel esituled puruks või logisevad ees ja sul on autos "päev". kardin ka ei aita eriti.

Eusa_shhh kui ma oma eimese 123 me soetasin siis mul olid ka logisevad reflektorid kuna regull nupsikud olid puruks, millelele olid lisaks külge liimitud ikaruse reflektorid ja veel kõigele lisaks olid seal 80/100 halogenid Eusa_shhh
Ega ma sõiduautosid ei häirinud eriti aga kui ükskord maanteel metsaka taga sõites X- File tehti .

Ostsin ruttu uued tuled . Odavam oleks olnud muidugi esiklaas toonida lasta Tongue

X-F: inimesed nägid maanteel sõites valgus sähvatust ja pärast silmeees erinevaid vilkuvaid tulesid ja ebaloomulike olendeid.
Ühesõnaga metsakas tõmbas mulle kõik oma töö valgustid täievõimsusega peale .Retard
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne