Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romuralli
#1
Tekkis selline mõte, et kas oleks huvitujaid MB klubi enda romurallist?
Vasta
#2
On olnud mõte romurallil osaleda, kuna see tundub ainuke taskukohane ralli :lol:
Aga Mercedes-Benz ise romurallile ei sobi, kasvõi juba oma keeruka tagasilla ehitusepärast. Peab olema terves tükis tagasild ja kui "Surma" juttu uskuda siis ka soovitavalt kinni keevitatud diffriga.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Lõhnab G klassi järgi (:
Vasta
#4
Ma ise olen tegelikult läbi mõnegi aasta olnud romuralli kohtunik. Jutt jummala õige, aga G sarja romukas oleks muidugi vägagi huvitav, ainult väheke kallis lõbu ma kardan. Idee oli rohkem selles, et võiks teha klubi romuralli, kus sõidetaks muid marke ikka puruks. Mercedes-Benz ei sobi kohe mitte lõhkumiseks, vahet pole, mis aastast ta on.
Vasta
#5
paekas Kirjutas:Ma ise olen tegelikult läbi mõnegi aasta olnud romuralli kohtunik. Jutt jummala õige, aga G sarja romukas oleks muidugi vägagi huvitav, ainult väheke kallis lõbu ma kardan. Idee oli rohkem selles, et võiks teha klubi romuralli, kus sõidetaks muid marke ikka puruks. Mercedes-Benz ei sobi kohe mitte lõhkumiseks, vahet pole, mis aastast ta on.


Ja jahh... Näiteks bemmid:biggergrin:!!!
Vasta
#6
Teeme dziibi ralli.....vanad odavamad ju....näiteks Mitsud,Nissanid,Jeepid....head suured...ja kui kukuvad kõrgelt siis korralikult :evil:
Vasta
#7
Vändras oli romuring, mille ma korraldasin. Aga mersusid ma rajale ei oleks lasknudki. Oli suvelõpu üritus, mis toimub ka järgmine aasta.
Vasta
#8
ottoh Kirjutas:Vändras oli romuring, mille ma korraldasin. Aga mersusid ma rajale ei oleks lasknudki. Oli suvelõpu üritus, mis toimub ka järgmine aasta.

Diskrimineerimine?
Vasta
#9
Tegelt 123 diiselmersu oleks ideaalne - selle mootor ju pommikindel ja auto ise ka, see niikaua sõidab, kuniks küte otsa saab.
Vasta
#10
Nu krt... mersusid lõhkuma... tulge mõistusele..... me ei ole nii rikkad et lasta klassikuid yxteise kallale hävitama... isegi W123 on omamoodi klassik....
Vasta
#11
Indrek Kirjutas:Tegelt 123 diiselmersu oleks ideaalne - selle mootor ju pommikindel ja auto ise ka, see niikaua sõidab, kuniks küte otsa saab.

Just Smile Ja kui sellest 123 tõesti enam midagi peale kohe kohe kustuva mootori enam võtta ei ole siis miks mitte . Väärtuslikumad osad( tuled võred liistud) kisub maha. Enne kuusankosit masinale eutanaasia korraldada.
Aga pigem võiks olla siis juba kross näiteks Laitse rajal .
Vasta
#12
Laitse rajal on vist olemas ka mingid margid esindatud millega sõita... On keegi teadlik mis seal on siis ja palju lõbu maksab?
Vasta
#13
Reddog Kirjutas:Laitse rajal on vist olemas ka mingid margid esindatud millega sõita... On keegi teadlik mis seal on siis ja palju lõbu maksab?

http://www.laitserallypark.ee/
Vasta
#14
Ise nühkisin ka seda rada korra ... oli ikka lõbus küll ainult masin oli vähe vale Icon_biggrin
http://album.ee/node/15961124/50117083
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne