Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tüürrõhuplokk
#1
Et kas 2.8 W126´l on selline asi nagu tüürrõhuplokk? Nimelt arvati, et seda väljasuremist põhjustab nimelt see asi.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#2
juhtrõhu regulaator?
...
Vasta
#3
Ma ei tea, minule õeldi tüürrõhu plokk.Tundub, et peab ikka silberis ära käima.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#4
Rando Kirjutas:Ma ei tea, minule õeldi tüürrõhu plokk.Tundub, et peab ikka silberis ära käima.

tüürima - juhtima, suht sama tegevus IMHO
Vasta
#5
Rando Kirjutas:Ma ei tea, minule õeldi tüürrõhu plokk.Tundub, et peab ikka silberis ära käima.
Mis probleem üldse on?Mis autoga on,sureb välja?Kirjelda täpsemalt milles on probleem,kui lisad siia mingite vanade meeste väljendeid.2,8 nõrk koht on juhtrõhu regulaator.Põhjustab:halba käivitumist,suurt kütusekulu ja mootori ebaühtlast töötamist.Mul olid samad jamad eelmisel autol.Edu selle regulaatori otsinguil,silberis maksis uus vist mingi 13 000.Confusedilly:
Vasta
#6
Auto on W126 280SE 1983, sooja mootoriga sureb tühikäigul välja, või kui väiksemate pööretega sõita, külmalt käib normaalselt ja sooja mootoriga käivitub halvasti.
Igaljuhul homme kell 13:00 silberis aeg kirjas, eks näeb mis räägivad.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#7
mis siis sai?
mul muidu yks korras jubin olemas.
Vasta
#8
elektrik Kirjutas:mis siis sai?
mul muidu yks korras jubin olemas.
Sai nii, et käsisin Silberis ära, alguses vahetati pritsungi tihendid ja hiljem õeldi, et kollektori peal olev heitgaaside suunajas probleem(mida kahtlustasingi).See selleks, aga palju sa muidu selle jubina eest tahad, võiksin täitsa proovida, et mis juhtub.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#9
proovida võib ikka... eks näeb, kui abi on asjast, siis mõtleb hinna peale.
Vasta
#10
Kus kandis sa asud?
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne