Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liiklusõnnetus Järvevana teel 10.07.08.a.
#21
jansa Kirjutas:vb keegi seletab, mismoodi naastrehv suvel ohtu põhjustab?
no ega siis juht süüdi ple kui 150ga slaalomit autode vahel lasta ja siis pidamine ära kaob, süüdi ikka BMW(viletsate sõiduomadustega) ja TALVEREHV(lihtsalt pole õige pidamisega slikk). Smile
Vasta
#22
Naastrehvi kummisegu muutub paarikümne soojakraadi juures üsna ettearvamatuks - on see ju mõeldud töötama miinuskraadidel. Kui see nüüd ära unustada ja sõita nii, nagu ülejäänud oma suverehvidega, siis pole juhitavuse kaotus kohe kuidagi ootamatu, vaid täiesti loogiline tulemus. Lisaks kipuvad suurel (>100 km/h) kiirusel naastud rehvist tsentrifugaaljõu toimel välja ronima ja see omakorda vähendab rehvi kontakti teega. Üles just ei tõsta, aga väidetavalt nii kümmekond kilo per rehv surve väheneb...

Asjade nimetamisest...
Jah, ega tulemusele pole vahet, kas oma lollusest kolme laibaga lõppenud avarii põhjustanud juhti peetakse süüdi või mitte. Kuid mind ajab see süüdimatu reporteerimine veidi marru. Kurat, ükski auto või rehv ei põhjusta avariid. Avarii põhjustab juht. Jah, ma tean, et statistika järgi juhtub lausa 5 % avariidest tehnilistel põhjustel. Jah, ka minul on uus rehv lõhkenud. Aga kui ma praegu hakkan mõtlema viimastele avariidele, siis kõik laibamatsud on tehtud ikka juhi lollusest ja mitte masina tõrkest.
Tavaline uudis on ju selline: juhtus täiesti üleloomulikel põhjustel avarii, kus kahetsusväärsel kombel sai paar inimest surma. Avariist elusalt pääsenud juht kogub respekki oma kaaslaste silmis - ikkagi lehes käinud ja puha. Ja järgmisel korral paneb veel ägedamalt - egas mainet saa alla lasta...

Aga ärge minu sapist plõksimist väga tõsiselt võtke, ma maalt ja hobus(t)ega. Meil ollakse harjunud oma tegude eest ise vastutama, mitte üleloomulikke jõude süüdistama.
Vasta
#23
ok, võsa, kui sa Tavaliste Uudiste reporteerimiste vastu sõna võtad, olen ma suga ühel nõul.
aint sellega on see jama, et kogu nende edasi antud lugu on savijalgadel, keegi ei tea, mis tegelt toimus, mingi vend mikrofoniga esitab kraavipervel oma versiooni ja asi lahendatud. Purgis, või kuidas seda öeldakse.
Pärast visatakse sitt ventilaatorisse e. jagatakse lugu kontserniettevõtetele-väljaannetele laiali ja kogu maa saabki ühtlase pruuniga kaetud.

mul on siin viimased kuud suht kiire elu old, pole viitsind lehti lugeda, telkust olen vaadand soome kanaleid või jalkat ja üsna mõnus on ausaltöeldes, kavatsen nii jätkata.
Kohalikke meediaid võib siis tarbida, kui tunned, et tahaks midagi viletsat kogeda (a'la nõmme tee purks või ekskursioon pihkvasse), see selleks, et meelde tuletada, kui mõnus elu sul tegelt on.
Vasta
#24
Mis nõmme tee purksil viga? Smile))
perpetum mobile
Vasta
#25
ei muud, kui et seda saab vaid duši all süüa Smile
Vasta
#26
kalacompany Kirjutas:
Karl Kirjutas:P.S. Lihtsalt tõe huvides - tegemist oli vene rahvusest kodanikega kes avarii põhjustasid ja kes actionit pollaritega tegid.

Mis see rahvus siia puutub ? Eestlased on veel hullemad debiilikud liikluses....

Mina näiteks ei ole näinud veel ühtegi korda narko kutsepeal eestlasi.
Vasta
#27
jansa Kirjutas:ei muud, kui et seda saab vaid duši all süüa Smile

Mäh Smile)
perpetum mobile
Vasta
#28
raiks8 Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
Karl Kirjutas:P.S. Lihtsalt tõe huvides - tegemist oli vene rahvusest kodanikega kes avarii põhjustasid ja kes actionit pollaritega tegid.

Mis see rahvus siia puutub ? Eestlased on veel hullemad debiilikud liikluses....

Mina näiteks ei ole näinud veel ühtegi korda narko kutsepeal eestlasi.

???
Vasta
#29
raiks8 on kiirabis autojuht ja ise rahvuselt venelane.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne