Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jalgpalli EM 2008
#1
Jalgpalli EM 2008 võitja ?


Panustan Itaalia peale Smile
Vasta
#2
Ma ise ka olnud juba aastaid Itaalia poolehoidja. Ja üldiselt jätab mind selline üldine arusaam neist kui makaronidest, näitlejatest jms täiesti külmaks, võitjate üle kohut ei mõisteta.

Loodan kindlasti Itaalia võitu, järgmisena hoian pöialt Portugalile.
Vasta
#3
1.Hispaania 2.Portugal 3.Saksa
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#4
Portugalile(eitedele) pöialt ei hoia.

Saksamaa ja Itaalia on tegijad. Hispaania on tegija, kuid tavaliselt nad väsivad turniiri lõpuks ära, nagu klubide euro meistrikatel Arsenal.

Üldiselt pole enam kaua jalkaga nii sinapeal, ei oska kohe midagi võitjaks pakkuda.

Inglismaa võib üllatada, ma nende koosseisu pole küll vaadanud, aga noori tegijaid peaks neild jaguma.

Elame-näeme.
Vasta
#5
Saksa arvatavasti v6idab....
Ise olen samuti Itaalia poolt, krdi palju meid siin foorumis, peaks vist Alfa ostma Smile
Ryde or Die
Vasta
#6
hents99 Kirjutas:Üldiselt pole enam kaua jalkaga nii sinapeal, ei oska kohe midagi võitjaks pakkuda.

Inglismaa võib üllatada, ma nende koosseisu pole küll vaadanud, aga noori tegijaid peaks neild jaguma.

Elame-näeme.

Sa pole vist tõesti sinapeal jalkaga pikalt (ma ka pole), kuid Inglismaad sa küll sellel EM-il ei näe, ei pääsenud sa sinna :cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
Krt jah, just 1. mängu alguses sain teada imestusega, et Inglismaad polegi.
Ta vist jäi napilt valikturniiris mingi rumeenia vms vastu alla.
Vasta
#8
hents99 Kirjutas:Portugalile(eitedele) pöialt ei hoia.

Saksamaa ja Itaalia on tegijad. Hispaania on tegija, kuid tavaliselt nad väsivad turniiri lõpuks ära, nagu klubide euro meistrikatel Arsenal.

Üldiselt pole enam kaua jalkaga nii sinapeal, ei oska kohe midagi võitjaks pakkuda.

Inglismaa võib üllatada, ma nende koosseisu pole küll vaadanud, aga noori tegijaid peaks neild jaguma.

Elame-näeme.

Heh England ei saanudki edasi ju Big Grin
Vasta
#9
churka Kirjutas:Saksa arvatavasti v6idab....
Ise olen samuti Itaalia poolt, krdi palju meid siin foorumis, peaks vist Alfa ostma Smile

või siis hoopis fiati ;P
Vasta
#10
heh, mar6us, sul on ikka kiire reaktsioon :evil:

Türgi mängib päris hästi. Portugali eitedele võiks disklafi anda ebasportliku mängu eest. Pilluvad pikali nagu närtsind lilled. Hea, et Figo ei mängi.
Vasta
#11
Tõsi ta on, et portugali piffid on kuidagi pirtsakad, aga olgem ausad nad on osavad !
Vasta
#12
Türklased on veel hullemad eided, nendele ei ole isegi puudet vaja, et maha kukkuda.
Vasta
#13
Eile siis mängis minu arust üks suuremaid soosikuid tiitlile - Saksamaa. Nende mäng jättis hea mulje, mäng keskväljal väga võimas.
Vasta
#14
Noh itaalia fännid,nutumaitse suus?:evil:
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#15
Lõoke Kirjutas:Noh itaalia fännid,nutumaitse suus?:evil:

Ütlemata minu maitse järgi oli see mäng, Holland ruulib!
Valitsev maailmameister oli ikka hale, väga hale.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
Eks me vaata seda assja veel Big Grin
Vasta
#17
Nuh tegelt polnud Itaalial vigagi, teisel poolajal tekitati väga häid olukordi, kuid see viimistlus jäi puudu. Lihtsalt seda vana head kaitset, mis on läbi aegade olnud iTaalia kaubamärk, enam polnud. Suudavad mängida küll + tõsiasi, et keskväljal tuleb noorematele meestele nagu Aquilani ja De Rossi hakata mänguaega andma. Camoranesi ja Ambrosini olid väga lahjad. Samas mulle meeldis väga teisel poolajal sisse tulnud Fabio Grosso mäng, kelle oli ka võimalus värav lüüa, kuid Van der Sar oli väravas eile super. Ärge saage must valesti aru - olin eile ise ka Hollandi poolt ja pole mitu aastat nii ilusat ja tehnilist mängu näinud. Mehed mängisid ikka erilise mõnuga. Kahjuks jättis Hollandi kaitse väga haavatava mulje, eile siis Van der Sar tegi ikka paar mega tõrjet, muidu oleks võinud ka skoor natu teine olla. Senimaani siis Saksamaa ja Holland jätnud parima mulje, eks näis mis saab tänases Hispaania - Venemaa mängus. Ise loodan, et Hispaania, Holland ja Saksamaa oleksid TOP 3, järjekord pole oluline enam.
Vasta
#18
Täna peavad Itaalia tõestama et nad on parimad.
Vasta
#19
panustan ise hollandi ja saksamaa peale!
Vasta
#20
mar6us Kirjutas:Täna peavad Itaalia tõestama et nad on parimad.
Ei õnnestunud hästi ,või kuidas?:evil::evil:thumbdown::evil:
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Jalgpalli MM 2010 cornah 17 11,452 27-06-2010, 07:11 PM
Viimane postitus: Marten
  Autolehe test - 10.09.2008 Karl 16 10,050 17-09-2008, 11:17 AM
Viimane postitus: T6nu
  OMC 2008 v6sa 11 4,733 26-05-2008, 08:37 AM
Viimane postitus: v6sa
  motorshow 2008 ülesvõtted marek 5 3,039 24-04-2008, 10:45 PM
Viimane postitus: rauntz
  Eesti ehitab 2008 Lõoke 4 2,722 10-04-2008, 02:34 PM
Viimane postitus: Lõoke
  Tartu Autoori 2008 I Etapp 16.01.2008 tujula 5 3,423 04-01-2008, 10:35 PM
Viimane postitus: jansa
  Arutelu: Klubi 2008 kalender sm. pelle 19 8,560 22-02-2007, 11:58 PM
Viimane postitus: kalacompany
  Jalgpalli MM.... Karl 4 3,792 17-07-2006, 12:24 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne