Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallink Takso
#1
Nimelt mida teate/arvate sellisest uuest firmast?Kuna olen seal nüüd palka teenimas siis huvitab mida teie sellest firmast arvate?Autoks ikka Mercedes-Benz b klass.
Vasta
#2
Mis seal ikka olen nõus ka suuremat hinda maksma kui tean et kotti pähe ei tõmmata ja teie seda ju teha ei saa. Saate ju siiski põhipalka, mitte nagu teised taksojuhid. Samuti GPS mis näitab teekonda jne.

Pealegi veel puhtad ja korralikud autod ning viisakas teenindus panevad mind igal juhul mõtlema tallink taksole, kui mul vaja läheb.

Aga noh, sõidan taksoga umbes 2 korda aastas kaBig Grin
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Palju neil km hind on üldse? Ise kasutan sõbrataksot ja tünga pole küll saanud. PtüiPtüiPtüi.
Turbo
Vasta
#4
Vara nagu midagi arvata, nõnna noor alles. Värv vähemalt õige, enamus Tallinna liikluses "kollased". Viru tänaval sõidetakse lõbusalt lõpuni, kuni mõni suvekohvik ette jääb. Siis ukerdatakse jalakäijate vahel. Tegelt peaks Aia tänavale keerama aga keegi ei pane liiklusmärki tähelegi. Silmad tõllarattad, vaadatakse GPS-i. Ka Soo tänaval, mis on ühesuunaline, on Tallinktakso vastu vuranud. Aga tore, et Tulikale konkurent olemas on.
Vasta
#5
Km on meil päeval 10.90 kr ja öösel 13 midagi.Aga jah tõmmata me teidkahjuksvõi õnneks jah ei saa.Mis puutub GPS-i siis see ei näita meile kas on ühesuunaline tee tulemas või ei.See suht algeline mis näitab ainult suuremaid teid ja seda kus su auto liigub.Aga jah eks tulikale on konkurentsi juba päris tugevalt pakutud.Kuigi veel mõned teistest taksofirmadest aru veel ei saa,et nad seal enam seista ei tohi.
Vasta
#6
Arvan et leiab kindlasti oma koha turul ja eriti teisi firmasid(Krooni Takso, Reval Takso) ei kõiguta kuna seal ka uued autod ja ausad juhid. Pealegi km hind oluliselt odavam.
Vasta
#7
nkn on see miski turu-uuring, varsti on POLL ka üleval Big Grin
Ryde or Die
Vasta
#8
Ei tea kas juht oli vana meremees ja unustas ära, mille roolis on või purjus põhjanaaber tahtis Helsingisse ja GPS näitas suuna etteBadgrin.
[Pilt: tallink%20takso.jpg]
Vasta
#9
Üks mu tuttav töötab ka seal... Tema nali on reklaamlausekohta selline:
Meie Sõidame Kogu Aeg Tühjalt

Ja teine lugu oli ka päris humoorikas. Alguses oli neil kaardi terminalidega mingid probleemid. Klient Toompealt sisenes ulatas oma kaardi ja nõudis: palun tõmmake mind kohe läbi ,et pärast ei oleks mingeid probleeme.
Vasta
#10
Selle kailt alla veerenud juhile anti järgmine päev kohe uus Mercedes-Benz, aga sellega ta keeras juba järgmine päev kellegile ette.Siis alles vaadati et sellist juhti pole ikka neile vaja.Icon_biggrin Aga jah see on tõsi et nad (nüüdseks) sõidavad pigem tühjalt kui kliendiga.Eusa_dance
Vasta
#11
Mine või ise sinna tööle Icon_smile
Vasta
#12
Kas on tõsi,et kollaseks on autod kiletatud, mitte värvitud?
Vasta
#13
jah need on kiletatud
EsiteksTongueärast võtad kile maha siis hea müüa korraliku värviga masinat
Teiseks:Kes pärast ikka kollast autot tahaks muidu
Vasta
#14
Meie klubist hr. Palm teab kommenteerida sealset olukorda. On asjaga seotud!
Vasta
#15
Härra Palm käis foorumis vist viimati aastal 1956 Unibrow
Vasta
#16
Lõoke Kirjutas:Kas on tõsi,et kollaseks on autod kiletatud, mitte värvitud?

Juhus saksast 2002 . Tuttavad läksid sakas autot ostma. Platsile toodi just punn . ls 700.000 . Hinnaks oli 2000 euri kui kohe võtad . Auto oli selline kollakas . Juhi iste läbi ja rool kulunud . Vaatsivad seda masinat  ja arutasid omavahel . Platsi vana tuli juurde, et noh mis mõtlete . Krt. värv on nii rõve sai vastuseks. Vana tõmbas ukse lahti nokitses midagi ja tõmbas kärinal selle kollaka kile maha . Alt tuli ilus hõbedane värv . Lisaks tassiti ka kuskilt kuurist juhiiste kohale ja rool, ning väike kerimine ja hooldusraamat ka juurde kui nad oleksid võtnud. Need lisad maksid veel 1000 euri Eusa_whistle Poistel oli kahjuks või õnneks ainult pool raha olemas kuna päris auto oli juba ostetud, teine odavam taheti reisikulude katteks tuua .
Vasta
#17
Tegelt on ikka rõõm, et keegi viitsib raha uputada sellisesse asja. Kogu taksondus on meil ikka paras rott bisnes, laisa mehe 'töö'
Ma ei tea, kas nad tõesti elavad ära sellest (ei räägi enam kollastest taksodest), kunagi oli bordelliäri see põhiline tulutooja vist, kuidas tänapäeval? Samas tegelt alla soti vist numbreid ette ei löödagi enam, võibolla tõesti tasub see vedelemine...
Vasta
#18
jansa Kirjutas:Tegelt on ikka rõõm, et keegi viitsib raha uputada sellisesse asja. Kogu taksondus on meil ikka paras rott bisnes, laisa mehe 'töö'
Ma ei tea, kas nad tõesti elavad ära sellest (ei räägi enam kollastest taksodest), kunagi oli bordelliäri see põhiline tulutooja vist, kuidas tänapäeval? Samas tegelt alla soti vist numbreid ette ei löödagi enam, võibolla tõesti tasub see vedelemine...

Oma kundedega mehed kindlasti elavad ära . Lisaks varrukamehed. Omal näide kuidas sadamast 2003 aastal ronisin A6 te ja kui koju jõudsin oli arve mingi 800 eeku U-12km. Väike sõim venekeeles ja sain 200 kaubale mis oli ka 3 suurem summa kui tavaliselt Big Grin Aga need mehed kes oma uute S ide ja 7 bemmidega sõidavad pesevad lihtsalt vist oma musta raha. Säästu taksod(km/hind alla 10) kus mees on palgal peab firmale teenima 30+kilo , et oma palk välja teenida. Arvestame siis, et taksol on 24 h tuli kolvil, kolm vahetust . Kokku peaks üks "auto" teenima 90 kilo kuus . Palgad,kütus "hooldused"Eusa_whistle maha .. Ja firma peaks nagu väga vingelt elama Tongue
2 aastasid Avensised ja 400.000 km ees Wink
Just rääkisin ühe taxistiga.
Vasta
#19
Reval Taksos ehed tööpuuduse üle ei virise...lisaks on uued autod! Virisevad alatineed kes nagunii millegiga rahul ei ole. Igas töövaldkonnas on troppe ja normaalseid!
Vasta
#20
Teate, nii palju kui mul vaja "võõra" transpordiga sõita, siis alati olen liikunud viimasel ajal Tallinkiga (juhuse tahtel enamasti, kuna mujalt lihtsalt ei saa autot). Neil on tõesti hea teenus ja masinad korralikud. Kuu jooksul 2-3 korda taksoga sõita ja selle aja jooksul arvetele 100 EEK rohkem kulutada pole probleem, kuna vastutasuks saad kliendiga viisaka ja sõbraliku juhi, lähima auto max. 15 min jooksul ükskõik mis kellaajal ning normaalse, puhta masina.

Mul on kõrini sellest, et taksojuhid ei viitsi nt. Rocca al Maresse tellimuse peale sõita, kuna see on liiga pikk nende jaoks ja kütust kulub ju liiga palju. Jubedalt ajab keema, kui dispetšer ütleb: "Kahjuks meil ei ole vaba autot." (tõlgi: ükski meie firma taksist ei viitsi sinu juurde sõita, kuna sa asud kesklinnast liiga kaugel). Seetõttu on Tallink ülipositiivne nähtus meie taksonduses.

Nii palju kui olen juhtide käest küsinud, siis viimasel ajal ka neile tööd tekkinud rohkem ja nädalavahetustel vuravad samamoodi ringi klientidega nagu teisedki konkurendid.

Nii et mina olen kahe käega poolt, hind on küll krõbe, kuid kvaliteet mäekõrguselt teistest üle.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  600VIP W140 takso süütamine Reporteris nostromo 12 11,338 10-06-2011, 12:41 AM
Viimane postitus: nostromo
Tongue takso ))) fromtallinn 9 4,302 04-04-2008, 01:55 PM
Viimane postitus: kriipc
  Rahva takso Ermo 0 1,717 06-08-2006, 07:40 PM
Viimane postitus: Ermo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne