Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väga imelik asi
#1
Tere sõbrakesed,

kõigepealt autoks on MB CLK 230 Kompressor 99 aasta

mure on siis selline, et umbes 5000 km tagasi sai vahetatud autol õli ja muu korrapärane hooldus tehtud sõita sain üks 3 4 tuhat kilomeetrit, kui kapoti alt hakkas kostma imelikku tiksumist, mootor töötas nagu diisel, no pea kohe oli selge, et tegemist on hüdrotõukuritega no okei sai kokkulepitud lasnakal seal vana kuulis aeg, no ladna värk 2 nädalat sõitsin veel ringi kõik oli endine käima pannes kõrises nii imelikult alati ja noh täna k2is siis remondis ära 5 kilo kõik ok uued tõukurid, õli ei vahetand kohe, no okei jäi kokkulepe et okei homme vahetame õli et poel hullu täna saab sõitta okei kõik oli korras hääl t2itsa opk k2ima läks täiesti ilma kõrval helideta jne kõik oli mega, sõitsin peterburi maantele uue filtri j2rgi et oleks olema shomme ja kus krt tegin kapoti lahti ja klõbin tagasi, okei ma läkisn tagasi vahetasime siis kohe õli krt ära ja filter ka uus, ei saagi nüüd enam päris täpselt aru servise vennad ütlesid et enam pole tõukuri hääl jne, ma ei saagi aru milles nüüd häda on, üldiselt suht tummaks võtab..

äkki keegi teist oskab veel pakkuda milles viga on ma ei tea mootri kett vms?


rääkige kes teavad Smile aitäh!



ilusat kevadet kõigile!
Vasta
#2
mbclk Kirjutas:autoks on MB CLK 230 Kompressor 99 aasta
... tegin kapoti lahti ja klõbin tagasi...
tre, kas klõbin on tummine või tiksuks nagu. klõbinat täheldad ainult töösooja- või ka külma mootori korral. kas klõbin on ühtlane või vahepeal nagu kaoks?
Vasta
#3
mbclk kirjutas:
autoks on MB CLK 230 Kompressor 99 aasta
... tegin kapoti lahti ja klõbin tagasi...

tre, kas klõbin on tummine või tiksuks nagu. klõbinat täheldad ainult töösooja- või ka külma mootori korral. kas klõbin on ühtlane või vahepeal nagu kaoks?


No vaata nii oli, kui said uued tõukurid peale eks, siis panin käima kõik täiesti okei ei mingit klõbinat ega tiksumist, sain sõita natuke maad tulin välja ja tiksumine tagasi pigem on ikkagist tiksumine kui klõbin, käima pannes ka soojalt, kui on seisnud miski 10 min kohapeal ja käivitada siis käivitub sellise kõrinaga nagu see kestab 2 3 sekundit ja läheb üle tiksumiseks..
Vasta
#4
Siuke tunne, et uusi tõukureid pole sulle pandudki, võeti vanad maha ja lahti, puhastati ja loodeti, et hakkavad paremini tööle. Aga see on siiski üliharv võimalus, kui nii tõukur taaskord tööle hakkab.

Loodetavasti sul tehtud tööde kohta paber olemas, vaheta õlid ja filtrid ära, kui tikusmine ikka ei peatu, siis otsi viga üles ja kui tõukurites, siis tead küll, mida teha...

mbclk Kirjutas:No vaata nii oli, kui said uued tõukurid peale eks, siis panin käima kõik täiesti okei ei mingit klõbinat ega tiksumist, sain sõita natuke maad tulin välja ja tiksumine tagasi pigem on ikkagist tiksumine kui klõbin, käima pannes ka soojalt, kui on seisnud miski 10 min kohapeal ja käivitada siis käivitub sellise kõrinaga nagu see kestab 2 3 sekundit ja läheb üle tiksumiseks..
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
jah aga vanad tõukurid on ka minu käes ma ei usu et nii tehti vaevalt.. aga eks paistab täna uuesti ühte auku uurima, annan teada kui selgub miskit
Vasta
#6
kett/keti pinguti võib ka olla selle põhjustajaks. Omal veninud ketiga tegi ka tugevat tõukuri klõbinat kuigi mul oli nii külmalt kui ka soojalt, muidugi jah soojalt rohkem.
Lase kindluse mõttes kett + pingutid ka ära vahetada (eeldusel et 100% ikka vahetati need tõukurid enne ära).

Vasta
#7
tre, pakun et mootori keti juures kala - pingutustald või miskit sealt. kui diagnoosi töökojast saad, siis oleks kena kui inffi jagaksid
Vasta
#8
jah kutid ikka ütlen teile mis värk oli, 26 ndal on siis keti ja pingutite vahetus eks paistab annab tulemust või mis saama hakkab, servise klemmid uurisid pikalt arvavad ka et kett ja pingutid eks näis, eks ma natuke pettund olen kogu selles asjas, aga noh eks paistab
Vasta
#9
mbclk Kirjutas:jah kutid ikka ütlen teile mis värk oli, 26 ndal on siis keti ja pingutite vahetus eks paistab annab tulemust või mis saama hakkab, servise klemmid uurisid pikalt arvavad ka et kett ja pingutid eks näis, eks ma natuke pettund olen kogu selles asjas, aga noh eks paistab

Noh eelmmine(sed) omanikud pole su autoga hästi ümber käinud. Kui õlivahetused teha korrapäraselt ja norm. õliga, siis kett on igavene ja ketipinguti kestab ka.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#10
mbclk Kirjutas:... 2 nädalat sõitsin veel ringi kõik oli endine käima pannes kõrises nii imelikult alati ja noh täna k2is siis remondis ära 5 kilo kõik ok uued tõukurid...
tere, vaevalt et see teadmine küll lohutab kuid katsume vaadata asja positiivsemalt - vähemalt uued tõukurid said paika. saan aru, et diagnoos keti kalast pandi Silberis, mis nad ka juppide hinnaks hingasid (kett, pinguti ...)? kui auto remondist kätte saad siis anna palun märku et kas tiksuv kellapomm asuski keti juures

Tänud ette,
Vasta
#11
ikka ikka annan teada, eks paistab mis saab öeldi, et kuskil krdi all kas karteri või kuskil veel mingi kett et vbl sealt midagi siis, aga mis need hinnad olid mis te ise arvate palju on norm hind ketil ja keti pingutitel, ma polegi kursis..?
Vasta
#12
Lugu siis selline, et viga ei leitud tükk aega sai vahetatud kett, pingutid, tulemust polnud. Siis avastati et õli surve pole õige, uus õli pump, aga endiselt tulemus sama.
Viga oli hoopis muus.. nukk võllil mingi hammasratas, mis muudab kaldenurka ja värkki, ühesõnaga sellel hammakal olid mingid tükid väljas, uus hammakas ja kõik korras nüüd.
Aga nüüd on vähemasti kõik asjad ka vahetatud, et peaks pidama jääma pikemaks ajaks Rolleyes
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W208 sõites taga imelik hääl ! jep 13 8,740 18-10-2011, 02:41 PM
Viimane postitus: jep
  230CE käigukastiga imelik probleem sabbath 2 2,838 18-07-2010, 07:09 PM
Viimane postitus: sabbath
  imelik surin armatuuris udupump 9 6,279 22-12-2005, 10:32 PM
Viimane postitus: udupump



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne