Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB, 500 SEC, W126, 1992a - HotPapa
#41
Ohohh, mis tuttavad veljed :-)

Madaldust oleks vaja jah ja tagumised aknad käivad nii nagu peab.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#42
hehe, ma veel mõtlen, vb jätan nii nagu on...aga no eks näha ole mida tulevik toobSmile
#43
Õnnitlused uue sec'i puhul!
560'ga on vahe kah? Kas ainult tundub või ongi veljed vähe sees?
Turbo
#44
sm. pelle Kirjutas:Õnnitlused uue sec'i puhul!
560'ga on vahe kah? Kas ainult tundub või ongi veljed vähe sees?

Krt ise ka kogemuse võrra rikkam, hea 5,0 täitsa konkurentsivõimeline 0,6L suuremate kõrval. Hämmastav on muidugi see kui pikad käigud, mõnusa kiirenduse saab kui kusagil kiirusel 50km/h kickdowni anda, peksab esimese sisse ja mõlemad osutid panevad korralikult ajama ning teise laseb alles 90 peal sisse Big Grin ...ja kolmanda alles 140 juures ja neljanda alles 220... päris fun. Muidugi seda viimast saab aind Haapsalus proovida.
Soovituslikult linnasõidul on paras kang 3-ndas asendis sõita, siis jäävad ka mootoripöörded 60-70km/h juures mingi 1500 kanti.
Antud isend on küll tip top tehnikaga, mootor väga stabiilse töötemperatuuriga ning kõik funkab nii nagu peab.
Vahepeal olen ikka mõelnud, kuda see eelmine omanik temast üldse lahti suutis öelda....
setud sõitsid seciga
#45
Väike up2date, 4x pidurikettad vahetatud, klotse ei pidanud vahetama kuna oli veel üsna head, võttes lahti tagumised kettad avanes üsna üllatav vaade, sest käipiduri süsteem oli nagu uus, suure tõenäosusega tegi ka sakslane hiljuti hooldused ära. Nüüd siis vaja lokaliseerida üks kolks esisillas, arvatavasti rooliots ning täita kont freooniga.
#46
Täna sai siis uuritud ja puuritud masinat mitmes kohas ja võimalik, et miskit ikka roolikarbis:help:, sai ka küttekulu mõõdetud linna oludes, ehk siis paak täis 100 km sõidetud paak uuesti täis, küttekulu 17 L sajale, krt hinges lootsin väiksemat numbritConfusedilly:
#47
Nüüd said ka mõned rihmad vahetatud, kuna Tallinnast tagasi sõites läks poolel teel geneka rihm ribadeks, eks see rihm oli liiga väsind ja kena kickdowni seeria tegi oma töö äraUZI, profülaktika mõttes sai siis veel 2 rihma vahetatud.
#48
HotPapa Kirjutas:sai ka küttekulu mõõdetud linna oludes, ehk siis paak täis 100 km sõidetud paak uuesti täis, küttekulu 17 L sajale, krt hinges lootsin väiksemat numbritConfusedilly:
tiba palju oleks nagu küll, muidugi kui aint ummiku "stop&go" stiilis, siis normaalne. (lambda, kat'id, pidurid, filtrid, küünlad jne kõik ok?)
#49
lambda, kat'ide ja küünalde suhtes pole kindel, kuid külmalt käivitades töötab mootor ilusti...eelmise omaniku sõnul polnud üv'l läbimisel probleeme. Mul muidugi selline teooria, et töösoojana ja mis iganes tingimustes ei lähe mootori temp üle 80 kraadi, vähemalt armatuuris näitab, tavaliselt on alla 80 kraadi, kas see võiks olla põhjus? Iseenesest ei kurda midagi, aind et jah võrreldes 560SEL, mis mul oli, sain ma tollega rahulikult sõites 15 l sajale.
#50
nu mootori töötamine selleks mitteettenähtud temperatuuril on kindlapeale põhjus miks ta rohkem kütet võtab. asi selles ju et kui mootori töötemperatuur on normaalsest madalam siis peaks loogiliselt võttes küttesegu veidi rikkam olema kui tavaliselt ja normaalse töötemperatuuriga. ja kui küttesegu rikkam siis see tähendab et kallab rohkem peale.

iseasi ainult on see, et kui palju see nüüd siiski mõjutab küttekulu, aga olen kindel et veidike siiski. iseenesest ei oska öelda, kas ja kui palju on sellise mootori töötemperatuur, aga eeldan, et ikka üle 80 kraadi peaks olema. mitte küll palju, aga natuke siiski.

termostaat ei tohiks ju eriti kallis asi olla. ja endal ju ka kindlam tunne kui jahutus õieti toimib.
#51
Noh nii mitu teadjat meest ütles, et parem las olla külmem kui kuumem iseenesest olen nõus sellise väitega eriti suvisel ajal, kus vahest väljas 28'C, kuid siiski võiks asi olla nii nagu peab. Kas muidu on kellelgi veel kokkupuuteid olnud sellise asjaga?
#52
äkki mõni lõunamaine auto sealsesse kliimasse sobiva termostaadiga vms. ?
#53
Jahutus - kui see on ebapiisav, siis sealt kõik mootori hädad pihta hakkavad järjest.....
Enda 560 SEC - eelmine suvi oli ideaalne, kui kliima sees pidevalt ja tipptunnil ummikus siis oli nõks üle 80 kraadi, üle 90 kindlasti ei läinud.... See aasta aga esimeses ummikus kippus 100 ligi kui kliima järgi, ehmatasin kohe ära. Kui mootor seisma jätte, siis töösoojal mootoril ei tohiks jõuda viskosiduril käega hoogu andes ringi peale teha, max pool ringi. Mul tegi ringi ära, seega silikoon väljas. Vahetasin viskosiduri ära ja muretu temperatuur jälle.
Paras lollus on viskosidur muidugi võrreldes el. vurridega aga mis teha....
Teine asi on muidugi radikas, mis peab korralik olema. Selle auto normaalne töötemperatuur peaks jääma ikkagi alla 90 kraadi, ka tippummikus kliimaga suvisel ajal.

Kui erinevatest mootoritest (KE-jet) rääkida, siis minu arvamus - 4,2 on mõttetu, edasi ei käi üldse Smile aga kõige ökonoomsem neist, kui mõistusega sõita, siis eriti. Idiootsus kuubis on mootori väljalase - juhime 4 silindri heitgaasid teise poole 4 silindrisse Smile Kui väljalase ringi teha, siis võiks ilmselt asja saada.
5,0 - lausa uskumatu vahe 4,2 aga kulu suurem ka kohe, 5,0 eelis on muidugi megamadal pööre
5,6 - hoopis teine asi, jällegi uskumatu vahe võrreldes 5,0. Aga eks see on ka ju lagi omal ajal olnud. Kütusekulu ei ole mõtet enam jälgida...5,0 ja 4,2 võrreldes pööre ainult harjumatult kõrgel. Ilma katita 5,6 muidugi 220kw ja sellel kõige mõistlikum väljalase ka 2+2+2+2.

Ma olen ka erinevatel autodel kütusekulu kunagi mõõta üritanud aga üldiselt lõpptulemuseks tuleb nentida fakti, et kõik mis paaki paned, kõik võtab ära, üle ei kipu midagi jääma.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
#54
Nagu juba mainisin siis mina ei näpiks seda termostaati ja üldse jahutuse kallal, jääb ta sul ainult suveautoks ning hea jahutus ongi esmatähtis.
Ülemöödunud suvel pidin ka südant valutades vaatama kuidas oma secil ummikutes 100 kraadi kellal teinekord. Seega tahangi step by step jahutussüsteemi parendama hakata - esmalt termostaat, ventikas, võibolla radikas jne.
setud sõitsid seciga
#55
Ok, eks vb olegi õige raisata mõni liiter rohkem seevastu on mootor elutähtsad komponedid ilusti jahutatud.
#56
HotPapa Kirjutas:Ok, eks vb olegi õige raisata mõni liiter rohkem seevastu on mootor elutähtsad komponedid ilusti jahutatud.

Muide 100 kraadi peal pole mootori erksus üldse enam see mis 80-85 juures. mõtle selle peale ka.
setud sõitsid seciga
#57
Kui el. ventikaid tahad, siis mul peaks järgmine nädal tulema neid hulgi. Ma ise panen kindlasti El. ventika, sest mul kah visko vent suht kinni.
Edit: Rolz pani valusa paugu 4.2 pihta, aga nii see on. Eks näis varsti, kas parendatud sisse-, väljalase ja uus mootori juhtimine parandavad omadusi.
#58
Nii, eile sai siis vahetatud ära klapikambrikaane tihend, samas pean tunnisatama, et tihend oli täitsa korras, kaan polnud korralikult kinni keeratudEusa_doh, sealt siis immitses õli väljalaske kollektori peale, mis omakorda hävitas ära tihendi, mille taga järjel hakkas mootoris kostuma sirisevat heli vahest. Sai siis täna ka väljalaskekolle tihendid uued pandud, õnneks ei murdund midagi ära ja sai enam vähem kõik ilusti kinni keeratud. Sõidame edasiUnibrow
#59
Nii sai siis tehtud autole ilukuur...keemline puhastus+nahahooldus ja poleerimine. Tulemusega olen rohkem kui rahul. Masin näeb välja nagu tehasest tulnud. Nats kõrge ta on, kuna oli autot ka alt tiba puhastatud ja kaitsekiht peale pandud. Igaljuhul soovitan soojalt seda meest koos tema naisega, kes sellega tegeleb Tartus.

Mõned klõpsud siis.

[Pilt: P8190004.jpg]
[Pilt: P8190008.jpg]
[Pilt: P8190013.jpg]
[Pilt: P8190005.jpg]
[Pilt: P8190018.jpg]
#60
Ah ja muidugi juba räägitud Hentsiga madalduse suhtes, loodan selle ka varsti alla saadaEusa_dance


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 560SEC W126  90.a. secman 141 137,594 10-02-2024, 12:02 PM
Viimane postitus: nostromo
  W126 500SEL, 1986 - Ester Ester 271 240,607 15-11-2023, 04:24 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz 500SE W126 Mike22 50 35,341 31-08-2019, 05:31 PM
Viimane postitus: hents99
  Mercedes- Benz 300CE (4,2 v8) C124, 1992a - Majori Majori 94 97,465 14-07-2019, 01:37 AM
Viimane postitus: nostromo
  W126 SDL 3,0TD `86 Janek 126 janek126 14 15,066 06-06-2018, 10:40 AM
Viimane postitus: janek126
  W126 300 SEL 1989 (OM606 projekt) - MBW126 MBW126 156 176,804 18-10-2016, 09:30 PM
Viimane postitus: MBW126
  MB 560SEL 1991 a. W126 HotPapa 115 136,903 23-02-2015, 07:03 PM
Viimane postitus: HotPapa
  MB 260SE 1990a. W126 siimruz 134 115,998 17-08-2013, 12:06 AM
Viimane postitus: siimruz
  MB 560 SEC ´91a C126 piitre 26 25,043 18-06-2013, 08:35 PM
Viimane postitus: cornah
  MB 500SEL 1992a. w140 ce300 16 17,538 19-05-2013, 07:51 PM
Viimane postitus: ce300



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne