Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Põhja- Koreas
#1
tere,

minu elukaaslase sugulasel oli 80- ndatel au olla soome vabariigi suursaadikuks nimetet suurepärases haldusmoodustises.
tema korterist leidsin P-K pealinna tutvustava pildialbumi, mis kohalike võimude poolt välja oli antud- otsast otsani vahvat pokasuhhat täis.

silma jäid eriti mitmed fotod, millel olid eranditult tolleaegsed nö premium klassi autod. on mõned ülesvõtted kus ka volvod- volgad, kuid peamiselt domineerib MB W115 ja W123 seeriatega, ühel pildil, mis ilmselt valitsushoone ees tehtud, liiguvad mõõdetud vahedega aga helesinised W116 liikurid. sama pildi vasakus ääres näha aga W123-de armeed.

ilmselgelt on mõista, et autod on fotodele kindla korra alusel sätitud.

palun Karlil raamatust pildistatud fotod siia teemasse üles riputada.

parimat
amatöörautojuht
Vasta
#2
Päris muljetavaldav, eriti viimane pilt:

[Pilt: 6ca4eac3c7e0.jpg]

[Pilt: c544bbb7c47e.jpg]

[Pilt: 9ce4728c0685.jpg]

[Pilt: e5b9e0495633.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Minu jaoks oleks see paradiis... :lol:
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#4
Telepoiss Kirjutas:tere,

minu elukaaslase sugulasel oli 80- ndatel au olla soome vabariigi suursaadikuks nimetet suurepärases haldusmoodustises.
tema korterist leidsin P-K pealinna tutvustava pildialbumi, mis kohalike võimude poolt välja oli antud- otsast otsani vahvat pokasuhhat täis.

silma jäid eriti mitmed fotod, millel olid eranditult tolleaegsed nö premium klassi autod. on mõned ülesvõtted kus ka volvod- volgad, kuid peamiselt domineerib MB W115 ja W123 seeriatega, ühel pildil, mis ilmselt valitsushoone ees tehtud, liiguvad mõõdetud vahedega aga helesinised W116 liikurid. sama pildi vasakus ääres näha aga W123-de armeed.

ilmselgelt on mõista, et autod on fotodele kindla korra alusel sätitud.

palun Karlil raamatust pildistatud fotod siia teemasse üles riputada.

parimat


Naljaks, aga mul on kodus ka mingi nõuka aegne raamat kus Viru hotelli parklas seisavad ladad ja mossed nagu tikud karbis ...ilus värviline foto Viru katuselt.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kust saaks autole tõstukil põhja pesu teha? denis23 2 4,370 10-08-2011, 10:33 AM
Viimane postitus: kaupo51
  Kas möödub mõni päev, kus ei pea pidurit põhja vajutama ja signaali andma? voodoo 17 11,973 22-04-2009, 08:40 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne