Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 300CE, 1989, W124
#41
põhh Kirjutas:
T6nu Kirjutas:
põhh Kirjutas:kuidas kolmel veljel sõit kulgeb ka? Big Grin

No vähemalt on 3 velge. Kui plekkvelge ei saa veljeks lugeda ja kõik alla monoblocki pole veljed, siis sul vabsee velgedeta sõitmine ju.

mul on originaalid, sul on mingid rehal vms.. mis ei meenuta monoblokkigi.. neil pole mitte mingit seost monoblokiga ka. kust sa võtad üldse sellist jama pähe omale. monoblokil on amg ja monoblock kirjad igal poolSmirk

fail on u my little friend.

Nagu sa tead, siis mono viitab monogaamsusele. Ja kuna keppi monoblockidega ei saa, siis kõik on korras nagu norras.
#42
T6nu Kirjutas:
põhh Kirjutas:
T6nu Kirjutas:
põhh Kirjutas:kuidas kolmel veljel sõit kulgeb ka? Big Grin

No vähemalt on 3 velge. Kui plekkvelge ei saa veljeks lugeda ja kõik alla monoblocki pole veljed, siis sul vabsee velgedeta sõitmine ju.

mul on originaalid, sul on mingid rehal vms.. mis ei meenuta monoblokkigi.. neil pole mitte mingit seost monoblokiga ka. kust sa võtad üldse sellist jama pähe omale. monoblokil on amg ja monoblock kirjad igal poolSmirk

fail on u my little friend.

Nagu sa tead, siis mono viitab monogaamsusele. Ja kuna keppi monoblockidega ei saa, siis kõik on korras nagu norras.

[Pilt: 16x5_solid_nh.jpg]
mono block Icon_twisted
#43
põhh Kirjutas:
T6nu Kirjutas:
põhh Kirjutas:
T6nu Kirjutas:
põhh Kirjutas:kuidas kolmel veljel sõit kulgeb ka? Big Grin

No vähemalt on 3 velge. Kui plekkvelge ei saa veljeks lugeda ja kõik alla monoblocki pole veljed, siis sul vabsee velgedeta sõitmine ju.

mul on originaalid, sul on mingid rehal vms.. mis ei meenuta monoblokkigi.. neil pole mitte mingit seost monoblokiga ka. kust sa võtad üldse sellist jama pähe omale. monoblokil on amg ja monoblock kirjad igal poolSmirk

fail on u my little friend.

Nagu sa tead, siis mono viitab monogaamsusele. Ja kuna keppi monoblockidega ei saa, siis kõik on korras nagu norras.

[Pilt: 16x5_solid_nh.jpg]
mono block Icon_twisted

Nendega peaks küljetuulega päris hea purjetada olla.
#44
T6nu Kirjutas:
põhh Kirjutas:[Pilt: 16x5_solid_nh.jpg]
mono block Icon_twisted

Nendega peaks küljetuulega päris hea purjetada olla.

sry, et rikun meie tsitaadi-spreed veidi Crybaby
ma julgeks pakkuda, et 50km sõit võtaks sellistega 4-5 tundi. Oleneb, kui kiiresti treila kohale jõuab ja auto kraavist välja tõmbabIcon_lol seepärast ongi teema neegrivelg mään!
#45
põhh Kirjutas:
T6nu Kirjutas:
põhh Kirjutas:[Pilt: 16x5_solid_nh.jpg]
mono block Icon_twisted

Nendega peaks küljetuulega päris hea purjetada olla.

sry, et rikun meie tsitaadi-spreed veidi Crybaby
ma julgeks pakkuda, et 50km sõit võtaks sellistega 4-5 tundi. Oleneb, kui kiiresti treila kohale jõuab ja auto kraavist välja tõmbabIcon_lol seepärast ongi teema neegrivelg mään!

Et metssead saaks 23" velgedega auto alt läbi joosta ja ei lükkaks autot kraavi?
#46
T6nu Kirjutas:
põhh Kirjutas:sry, et rikun meie tsitaadi-spreed veidi Crybaby
ma julgeks pakkuda, et 50km sõit võtaks sellistega 4-5 tundi. Oleneb, kui kiiresti treila kohale jõuab ja auto kraavist välja tõmbabIcon_lol seepärast ongi teema neegrivelg mään!

Et metssead saaks 23" velgedega auto alt läbi joosta ja ei lükkaks autot kraavi?

sa lausa loed mu mõtteidIcon_twisted loodus kõigepealt!
muide, Mercedes-Benz koopad ongi tegelikult mõeldud 21"+ velgedele, kõik mis on alla selle, on lihtsalt koopa raiskamine ju.
[Pilt: rims.jpg]
#47
põhh Kirjutas:
T6nu Kirjutas:
põhh Kirjutas:sry, et rikun meie tsitaadi-spreed veidi Crybaby
ma julgeks pakkuda, et 50km sõit võtaks sellistega 4-5 tundi. Oleneb, kui kiiresti treila kohale jõuab ja auto kraavist välja tõmbabIcon_lol seepärast ongi teema neegrivelg mään!

Et metssead saaks 23" velgedega auto alt läbi joosta ja ei lükkaks autot kraavi?

sa lausa loed mu mõtteidIcon_twisted loodus kõigepealt!
muide, Mercedes-Benz koopad ongi tegelikult mõeldud 21"+ velgedele, kõik mis on alla selle, on lihtsalt koopa raiskamine ju.
[Pilt: rims.jpg]

Selle ammeriklase koopaid pole üldse raisatud, ma vaatan.


Aga see teema kipub ka sinnapoole, et vaja uus auto osta ilmselt, et saaks siia foorumisse uue ja korralikuma teema tehaBig Grin
#48
get a room
#49
DonLeiger Kirjutas:get a room
Get a messenger
#50
killer666 Kirjutas:
DonLeiger Kirjutas:get a room
Get a messenger
kokku kolida ei õnnestunud, t6nu plokib.
ja msni jutus ei saa nii ägedalt üksteist tsiteerida ja pilte lisada.

tõnu, ma oskan sulle soovitada venda, kes teeb sulle korralikud koopad, et su 13" plekid ilusamad paistaksid su masinalThumbsupThumbsupThumbsup
#51
põhh Kirjutas:
killer666 Kirjutas:
DonLeiger Kirjutas:get a room
Get a messenger
kokku kolida ei õnnestunud, t6nu plokib.
ja msni jutus ei saa nii ägedalt üksteist tsiteerida ja pilte lisada.

tõnu, ma oskan sulle soovitada venda, kes teeb sulle korralikud koopad, et su 13" plekid ilusamad paistaksid su masinalThumbsupThumbsupThumbsup
ma tean ühte kohta , kus norm. hinnaga need plekk veljed paar tolli suuremaks treitakse ja ära poleeritakse , pärast on nagu valud.
#52
DonLeiger Kirjutas:get a room

Whats bugging your ass, mister leige?
#53
killer666 Kirjutas:
DonLeiger Kirjutas:get a room
Get a messenger

Mu windows 1.01 ei toeta msn-i kahjuks.
#54
killer666 Kirjutas:
põhh Kirjutas:
killer666 Kirjutas:
DonLeiger Kirjutas:get a room
Get a messenger
kokku kolida ei õnnestunud, t6nu plokib.
ja msni jutus ei saa nii ägedalt üksteist tsiteerida ja pilte lisada.

tõnu, ma oskan sulle soovitada venda, kes teeb sulle korralikud koopad, et su 13" plekid ilusamad paistaksid su masinalThumbsupThumbsupThumbsup
ma tean ühte kohta , kus norm. hinnaga need plekk veljed paar tolli suuremaks treitakse ja ära poleeritakse , pärast on nagu valud.

Paar tolli väiksemaks võiks just.

Tuuningu lõppeesmärk võiks välja näha midagi sellist:

[Pilt: picture.jpg]
#55
T6nu Kirjutas:
killer666 Kirjutas:ma tean ühte kohta , kus norm. hinnaga need plekk veljed paar tolli suuremaks treitakse ja ära poleeritakse , pärast on nagu valud.

Paar tolli väiksemaks võiks just.

Tuuningu lõppeesmärk võiks välja näha midagi sellist:

[Pilt: picture.jpg]

hüdroamordid ja nelikvedu.. driiiiiiiift Eusa_dance said monoblokimehelt monoblokkidega diili aetud?
#56
Ei, installisin w201 2,0 87kw-se pidurid, et saaksin 13 tollised plekid alla visata- päris sheff näeb välja (H)
#57
T6nu Kirjutas:Ei, installisin w201 2,0 87kw-se pidurid, et saaksin 13 tollised plekid alla visata- päris sheff näeb välja (H)

tohohh, kui said aastaks 90+, siis usun, et sa ei kahetse oma valikut. nagu iga mersumees teab, siis 89 on feilide isa.Badgrin
kuidas muidu kurvid on sellise raskuskeseme asetusega?
#58
põhh Kirjutas:
T6nu Kirjutas:Ei, installisin w201 2,0 87kw-se pidurid, et saaksin 13 tollised plekid alla visata- päris sheff näeb välja (H)

tohohh, kui said aastaks 90+, siis usun, et sa ei kahetse oma valikut. nagu iga mersumees teab, siis 89 on feilide isa.Badgrin
kuidas muidu kurvid on sellise raskuskeseme asetusega?

Avatarilt on ju näha- kõik kurvid peab külg ees sõitma nüüd. Ja kas sa ise ei leia, et raskuskese läheb paremaks, kui väiksema diameetriga rattad all?
#59
T6nu Kirjutas:
põhh Kirjutas:
T6nu Kirjutas:Ei, installisin w201 2,0 87kw-se pidurid, et saaksin 13 tollised plekid alla visata- päris sheff näeb välja (H)

tohohh, kui said aastaks 90+, siis usun, et sa ei kahetse oma valikut. nagu iga mersumees teab, siis 89 on feilide isa.Badgrin
kuidas muidu kurvid on sellise raskuskeseme asetusega?

Avatarilt on ju näha- kõik kurvid peab külg ees sõitma nüüd. Ja kas sa ise ei leia, et raskuskese läheb paremaks, kui väiksema diameetriga rattad all?

heh ma vaatasin, et see udukogu oli monobloki vastu äärekivi katki sõitnud. mul ei kuva 89 aasta avatare eriti hästiIcon_lol
no rattad küll väiksemad, aga iste on sul mingi 3m kõrgele tõstetud? sellel lõppeesmärgi pildil igatahes onIcon_rolleyes
#60
põhh Kirjutas:
T6nu Kirjutas:
põhh Kirjutas:
T6nu Kirjutas:Ei, installisin w201 2,0 87kw-se pidurid, et saaksin 13 tollised plekid alla visata- päris sheff näeb välja (H)

tohohh, kui said aastaks 90+, siis usun, et sa ei kahetse oma valikut. nagu iga mersumees teab, siis 89 on feilide isa.Badgrin
kuidas muidu kurvid on sellise raskuskeseme asetusega?

Avatarilt on ju näha- kõik kurvid peab külg ees sõitma nüüd. Ja kas sa ise ei leia, et raskuskese läheb paremaks, kui väiksema diameetriga rattad all?

heh ma vaatasin, et see udukogu oli monobloki vastu äärekivi katki sõitnud. mul ei kuva 89 aasta avatare eriti hästiIcon_lol
no rattad küll väiksemad, aga iste on sul mingi 3m kõrgele tõstetud? sellel lõppeesmärgi pildil igatahes onIcon_rolleyes

Vaata parem seda videot ja unista oma 87kw evo2 bodykitiga kutsikast.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 200D 1991, W124 - Haasma Haasma 137 69,838 22-12-2023, 10:54 PM
Viimane postitus: Haasma
  W124, 300D Turbo, 1991 - Priit Priit 254 246,809 06-06-2023, 09:48 AM
Viimane postitus: Priit
  w124 E300 TE 4matic andres23 30 26,717 12-01-2022, 10:25 PM
Viimane postitus: andres23
  W124 , E320, 1993 - Eero_S Eero_S 113 117,469 29-04-2020, 01:41 PM
Viimane postitus: Eero_S
  w201 1989.a - Rainiskoop Rainiskoop 313 254,702 20-04-2020, 02:40 AM
Viimane postitus: Rainiskoop
  MB w124 V8 ( 4,2 ) - 1992.a andres23 7 6,125 18-07-2019, 10:43 PM
Viimane postitus: andres23
  Mercedes- Benz 300CE (4,2 v8) C124, 1992a - Majori Majori 94 97,914 14-07-2019, 01:37 AM
Viimane postitus: nostromo
  MB W124 230CE 1990 - Kristo5380 Kristo5380 15 19,123 13-11-2018, 06:09 PM
Viimane postitus: Kristo5380
  MB c124 300ce -91.a. andres23 17 14,883 29-01-2018, 10:52 PM
Viimane postitus: andres23
  MB 200E,1991.a. W124 Helkur 64 62,022 05-01-2018, 01:26 AM
Viimane postitus: kubilius



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne