Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
säde kadunud
#1
autoks siis mb w124 300-24 ce. Probleemiks see, et auto tööle ei lähe, kuna pole sädet. Vool süütepooli peale tuli, kuid sädet ei tekkinud. seega järeldasin et süütepoolis asi. nüüd vahetasin selle ära, kuid ennnäe imet, ei tule voolu enam süütepoolile. mida edasi nüüd teha? kõige huvtavam on see, et auto pole sõitnud ega midagi. lambist enam ei tule voolu sinna. aidake, kust edasi otsida viga.
Vasta
#2
Kommutaator.....?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
aga kuidas saaks kommutaatorit kontrollida? kas selline variant on võimalik, et panna aku pealt otse juhtmed süütepoolile, et siis sädet kontrollida? korra proovimiseks ei tohiks midagi vist nässu keerata? ja ikkagi see teema, et kuda siis ennem see vool sinna süütepoolile tuli Big Grin
Vasta
#4
Eee...Sellised meetmed ikka ei sobi. Kas tead, kuidas see süsteem toimib? Kui ei, ära ise edasi katseta.

Ega kommutaatorit suurt kontrollida annagi. Kõige lihtsam on proovida töötava masina kommutaatorit. Sealjuures peaks numbrid klappima...
Vasta
#5
v6sa Kirjutas:Eee...Sellised meetmed ikka ei sobi. Kas tead, kuidas see süsteem toimib? Kui ei, ära ise edasi katseta.

Ega kommutaatorit suurt kontrollida annagi. Kõige lihtsam on proovida töötava masina kommutaatorit. Sealjuures peaks numbrid klappima...

Numbrid ei pruugi kattuda, võib ka vabalt teise numbriga tööle hakata, kuigi mitte alati. Aga sebida soovitan endale ikka õige numbriga asja kui ikka selles viga.

Oehhh, tegelikult ma ei tahaks kommukatest üldse enam räägida, mürgitus...:pissed2:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Karl, miks siis need kommud mürgitus on? Tongue
asi siis nii kaugel, et vool oli ikka süütepoolis olemas. see tester pani segast mul hoopis Tongue. mainiks ära et uus süütepool on. et siis vist jääbki ainukeseks veaks see kommutaator? aga ikkagi kuidagi peaks seda kommut saama kontrollida ju. See mõte, et teise auto pealt katsetada pole kah hea. suht raske leida sellist autot tartus. ega linnas päris igaühe juurde ei lähe, et kuule laena korraks Big Grin
Vasta
#7
300-24 Kirjutas:Karl, miks siis need kommud mürgitus on? Tongue

Loe kui viitsid alates sellest leheküljest, saad ise aru :-)


http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=4664&page=7
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
alusta kommu kontrollimisest....ise raiskasin ka nädala kogu süsteemi kontrollimiseks ja ikka oli viga kommutaatoris
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#9
300-24 Kirjutas:aga kuidas saaks kommutaatorit kontrollida? kas selline variant on võimalik, et panna aku pealt otse juhtmed süütepoolile, et siis sädet kontrollida? korra proovimiseks ei tohiks midagi vist nässu keerata? ja ikkagi see teema, et kuda siis ennem see vool sinna süütepoolile tuli Big Grin
http://auto.howstuffworks.com/ignition-system.htm
H ehk ignition module on seal see kommutaator. Saad ehk mingi pildi, kuidas asi toimib, enne kui juhtmeid vedama hakkad.
Vasta
#10
autoringist öeldi mulle kah kommu hinnaks kenad 37 000 millegigaTongue
Vasta
#11
asi siis nii kaugel, et sain endale 320 ce kommu, kuid ikkagist pole sädet. 320 peaks ju sama olema . seega viga siiski pole kommus vist? oskate veel aidata kuidagi? auto juba liig kaua seisnud:help:
Vasta
#12
Kontrolli ka Halli andur ja selle kaabel üle.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  C126 560 säde kadunud Nitram 3 3,611 13-05-2018, 09:56 AM
Viimane postitus: hents99
  w126 560sec 1988a säde kadunud secman 51 40,034 14-08-2013, 10:05 AM
Viimane postitus: v6sa
  w 124 300 ce säde puudub Nookur 5 3,850 16-08-2010, 10:33 PM
Viimane postitus: Nookur
  säde piibu ja mootori vahel. ce300 24 15,791 07-02-2010, 12:35 PM
Viimane postitus: taaviw126



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne