Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaapani audio/videotehnika
#1
Et siis ongelma seisneb selles, et auto on toodud jaapanist. TV, navi, boxid, bose ja möllud kõik peal. Tv antennid meenutasid klaabut, need viskasin minema. cd box töötab ilusti, heli on super, isegi bose woofer sees. Raadio mängib ainult kristlikku raadiot. TV ja navi ei tee miskit. Mingi ekraan on ka ja see on pidevalt pime.
Raadioga on asi selge, tuleb välja vahetada. Aga mis teha nende tv ja navi plokkidega? Ahjaa ja mingi komplekti kuuluv kaardilugeja on ka, mis sinna sisse topitakse, seda ei tea. Manuaalid ja puldid puuduvad.
On kellegil äkki kogemus olemas nende japsidega. Enamusel sealt toodud autodel olen samasugust tehnikat näinud.
Väärt nõu saab premeeritud.
C140 CL65
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#2
Mul olid ka need sees ja kui väljavõtmisega hiljaks jäin siis lõhuti klaas ära. 6 kuud hoidsin toanurgas siis viskasin minema. Ekraani saab tavaliselt kasutada kui sinna DVD mängija või TV tüüner taha panna. Kui juba ei ole siis kohe peaks ilmuma müüki ka auto digi TV tüünerid, mis meil töötavad (MPG4)
Vasta
#3
cl600 Kirjutas:Mul olid ka need sees ja kui väljavõtmisega hiljaks jäin siis lõhuti klaas ära

See oli hea vihje! Plaanisin just Ida-virumaale trippima minnaSmile
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#4
Kui ma täna siia juba mölisema tulin, siis upitaks teemat.
Et siis kas on võimalik sellega eestis miskit peale hakata või läheb ka a-soundi prügikasti.
Komplekt selline: MB Audio10+12cd box+navi+voice+tv tuuner+miski kaardilugeja+miskine ekraan. Viimased neli on panasonicu kalad, ülejäänud MB pojad.
Pult on puudu ja samuti cd plaat mis navisse sisse torgatakse. äkki kellegil olemas, et asja toimes veenduda.
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#5
MAV Kirjutas:Komplekt selline: MB Audio10+12cd box
audio 10 kassetikas?
Vasta
#6
marek Kirjutas:
MAV Kirjutas:Komplekt selline: MB Audio10+12cd box
audio 10 kassetikas?
njah
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#7
Mul oli mingi plaat sees ja näitas kaarti ka. Plaat on seni seal seadmes sees ja seda kus seade on tead sa päris hästi Smile
Vasta
#8
cl600 Kirjutas:Mul oli mingi plaat sees ja näitas kaarti ka. Plaat on seni seal seadmes sees ja seda kus seade on tead sa päris hästi Smile

Äkki oleks võimalik seda plaati laenata mingi päev korraks. Oleks väga tänulik
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#9
Helistasin sinna ette, plaat on mängijas sees. Mine sealt läbi ja võta kasvõi kogu kupatus kaasa ja proovi.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  C215 jaapani maki vahetamine mark3y 1 3,112 08-06-2018, 06:15 PM
Viimane postitus: Laur
  124 kupee audio rroosna 4 4,409 23-07-2010, 09:15 AM
Viimane postitus: rroosna



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne