Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPC tuli C klass 220D
#1
Auto siis 220d 97a. Külmalt käivitades süttib EPC tuli ja mootor jääb lonkama. Seisates ja koheselt uuesti käivitades kõik OK. Muus osas kõik hästi, sõidu ajal ei põle armatuuris midagi üleliigset, veab ilusti, ei katku. Ülevaatuse diisli test igati edukalt läbitud. Esinduse diagnostik väitis, et aju ei tunne ära pumba dosaatori asendit siis kui EPC põleb (näitab nulli).Nagu jääks dosaator kinni, või midagi sarnast. Muidu näitab seitset (mis see tähendab, ei tea).Et siis oleks nagu dosaatori ja aju vaheline arusaamatus.Saatis Karlasse. Aga mul on kahjuks teatud eelarvamus selle firma suhtes. On ka sõidetud üks paagitäis Karla diislilisandiga.Ehk on keegi enne selle "reha" otsa astunud ja oskab aidata, või mis rohtu tarvitada.
Vasta
#2
blondmersu Kirjutas:Auto siis 220d 97a. Külmalt käivitades süttib EPC tuli ja mootor jääb lonkama. Seisates ja koheselt uuesti käivitades kõik OK. Muus osas kõik hästi, sõidu ajal ei põle armatuuris midagi üleliigset, veab ilusti, ei katku. Ülevaatuse diisli test igati edukalt läbitud. Esinduse diagnostik väitis, et aju ei tunne ära pumba dosaatori asendit siis kui EPC põleb (näitab nulli).Nagu jääks dosaator kinni, või midagi sarnast. Muidu näitab seitset (mis see tähendab, ei tea).Et siis oleks nagu dosaatori ja aju vaheline arusaamatus.Saatis Karlasse. Aga mul on kahjuks teatud eelarvamus selle firma suhtes. On ka sõidetud üks paagitäis Karla diislilisandiga.Ehk on keegi enne selle "reha" otsa astunud ja oskab aidata, või mis rohtu tarvitada.

minu 2002 aasta c200 cdi puhul tähendas see katkist pihustit. käi hagudi tn ilja juures diagnostikas, see mees teab disladest päris palju
Vasta
#3
Pihusti LEKIB!
Vasta
#4
Sulo Kirjutas:Pihusti LEKIB!

... kui teflontihend on KATKI! Smile
Vasta
#5
Tänu vastuste eest! Pööran tähelepanu asjaolule, et minu isend ei ole CDI, vaid nn. tavadiisel (70kw), mille tsentrifugaal(ehk ei eksinud) pumba tööd juhib aju.
TO ERVG: Äkki oskad selle Hagudi tänava Ilja täpsemaid koordinaate anda. Näiteks firma nime, maja nr., telef., või midagi sellist, kuna ise pole pealinna poiss.
Ootan rõõmuga teema edasist arengut.
Vasta
#6
blondmersu Kirjutas:Tänu vastuste eest! Pööran tähelepanu asjaolule, et minu isend ei ole CDI, vaid nn. tavadiisel (70kw), mille tsentrifugaal(ehk ei eksinud) pumba tööd juhib aju.
TO ERVG: Äkki oskad selle Hagudi tänava Ilja täpsemaid koordinaate anda. Näiteks firma nime, maja nr., telef., või midagi sellist, kuna ise pole pealinna poiss.
Ootan rõõmuga teema edasist arengut.

ilbos auto grupp 5093530
Vasta
#7
Avastasin seaduspärasuse, et see õnnetu EPC hakkab põlema (ja mootor puterdama) ainult siis kui on eelnevalt põlenud eelsüüte küünalde tuli. Kui käivitada nii, et küünlad eelnevalt pole põlenud (piisavalt kiiresti peale mootori seiskamist), siis kõik OK.
Vasta
#8
Olen käinud nüüd mõnegi "nõia ja posija" juures. Tundub nii, et viga sihib pumba poole. Kuna tegu Lucas pumbaga, siis rem. problemaatiline. Just antud aastakäigu omal. Nüüd siis minu küsimus suurele ringile. Kas on keegi puutunud kokku 97a. Lucase pumba remondiga. Olen kuulnud Riia diislikeskusest ja ka soome Porvo diislikeskusest.
Vasta
#9
CDI mootorite pumpade, turbote, genekate jms puhul soovitan soojalt www.ebay.de ette võtta.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#10
Ei ole cdi. Tavadiisel on. Tundub, et cdi-ga on jah lihtsam.
Vasta
#11
Remondist ei tea midagi, samuti ei tea siinseid hindu, kuid sellised asjad kipuvad ebay.de-s kordades odavamad olema. Ja üldiselt natuke kannatlikust ja viitsimist, leiab sealt kõik vajaliku ülesse. Kui soov uut osta, siis soovitan ebay.de-d.

www.ebay.de ja sisesta sinna 190116858017
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#12
Sai käidud Riia diislikeskuses. Mitte spetsiaalselt, aga tööasjus. Probleemi ära kuulanud ütlesid, et rem. neile raskust ei valmista. Väitsid, et Karla auto toob probleemsed MB pumbad nende juurde teha.
Vasta
#13
Õnnestus oma EPC veaga auto veel ühe dignoosi mehe juurde sokutada. Arvas et ülima tõenäosusega on viga pumba ajus ja nimelt kütte temp. anduris. Huvitav kas tõesti ei ole olemas Eestimaal inimest , kes selle aju oskaks ära vahetada. Nagu mulle seletati ei allu Lucas pumba aju remondile. Ehk on keegi selle temp. anduri probleemiga enne tegelenud ja mis lahenduseni on jõutud.
Vasta
#14
Lucase pump:mad:

Selle vastu on põtrade foorumis soovitatud ühte rohtu - vanema pumba paigaldamist. Teevad seda mitmed diislitöökojad. Ise ei tasu tegema hakata, kuna tuleb petta aju...

Eestis ilmselt sellisest asjast arusaavaid kodanikke pole. Mida Test-Remi poisid selle mure kohta ütlesid?

Rolzi soovitus on kah hea, uus pump lahendab mured tükiks ajaks.:eureka:

Miks Riia remondikoht ei kõlba? Kui nemad lubasid korda teha, siis eeldatavasti nad seda ka oskavad (või tegid lihtsalt julma nalja põhjanaabri kulul...:bashSmile
Vasta
#15
Test-Remi! Mis see on või kus asub? Riiat ei ole kõrvale lükatud. Lihtsalt oli mõte, et miks lätti raha viia, kui siin oleks mees olemas. Ega ma eriti ei tõmblegi selle pärst, sest sõitu ei sega see asi üldse. Ainult hommikul tuleb kaks korda süüdet keerata. Aga selle Test-Remi andmed oleks küll huvitav saada.
Vasta
#16
Test-Rem

Need diselistid pesitsevad Tallinnas, Puumarketi õuel. Mind on nad seni aidanud, nii head kui halba kostab ka mujalt. Halba pigem koonrite käest,kes ühekaupa pihustiotsi vahetvad (piltlikult siis).
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W204 C200 CDI 2,1 100kw airbagi tuli põleb, kood B220800 MellO 2 383 20-04-2023, 05:02 PM
Viimane postitus: MellO
  W02 C 180 1997 aku ei lae ja armatuuris aku tuli põleb. Tomatkartul 5 800 28-12-2021, 02:09 PM
Viimane postitus: Tomatkartul
Sad C-klass 2005 kriuksumine maigro 3 3,613 05-05-2018, 09:19 PM
Viimane postitus: indrek
  Mootori tuli ainikas 1 3,167 03-05-2018, 07:43 AM
Viimane postitus: .Alar.
  w203 105kw cdi eelsüüte tuli salumees 2 2,995 20-03-2018, 12:44 AM
Viimane postitus: Egoolen
  W202 EPC hakkab põlema matumees 1 2,470 20-02-2016, 08:41 PM
Viimane postitus: MbLammutus
  W202 220D 1997 Automaatkäigukast maxim166 3 3,044 29-05-2015, 09:45 PM
Viimane postitus: maxim166
  Displeil hoiatus EPC ja auto ei käivitu enam luigapoiss 6 4,645 09-03-2015, 06:08 AM
Viimane postitus: luigapoiss
  w203 käigukast / airbag tuli Egoolen 8 5,627 01-02-2015, 11:13 PM
Viimane postitus: Egoolen
  w202 220d eelsüüte pesa taastamine Lääne 2 2,277 12-12-2014, 11:29 PM
Viimane postitus: erx000



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne