Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w140 ukse probleem
#1
w140 kõrvalistuja poolne uks mingil põhjusel ei ime ennast enam ise kinni mis selle põhjus võib olla teised kõik töötavad!
Vasta
#2
Kisu polster maha, ju seal väike leke on. Kesklukk toimetab ilusti?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
kesklukk töötab jah aga see ei mõjugi kesklukule sest vahepeal mul ei töödanud keskluku vaakumpump aga uksed toimisid ikka edasi!
Vasta
#4
Pole küüraka hingeeluga niikursis, ju tal siis eraldi need asjad.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
kesklukku pump ja ukse kinni imemise pump on eraldi.
Kesklukku oma on tagumise istme all ja uste oma on taga pagassis vasakul pool. Võid proovida nii, et ühendad selle pagassis oleva pumba pistiku lahti, ja ühendad uuesti ära, kas siis toimetab(restart). Samas kuskil foorumis on selle kohta keegi juba kirjutanud, et ei saa ukselt käsku, mingi asi kulunud.
Kui leiad lahendusi, anna teada mul ka vahest jukerdab, kuid ei ole seda veel korda saanud.
Vasta
#6
keegi on küll endale mingi raipe soetanud, koguaeg häda. Sellepärast ongi vaja alguses rohkem raha välja käia, et korralik isend saada, mitte võimalikult "hea" ja odav. Üldiselt S nii keeruline, et pooled elektrikud ei taha kuuldagi sellest ja vaevalt ise midagi teha saab.
Vasta
#7
aix19 Kirjutas:keegi on küll endale mingi raipe soetanud, koguaeg häda. Sellepärast ongi vaja alguses rohkem raha välja käia, et korralik isend saada, mitte võimalikult "hea" ja odav. Üldiselt S nii keeruline, et pooled elektrikud ei taha kuuldagi sellest ja vaevalt ise midagi teha saab.

Mis on selle postituse mõte või ajasid teemad segamini?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
Ma arvan, et ta tahab öelda, et ta sai endale Ideaalse auto.
Vasta
#9
sirvisin siin foorumis ja silma hakkas see, et üks ja sama kasutaja saadab hulgaliselt murekirju. Eks tuli isu kohe kommenteerida, muud éi midagi. Selleks foorumid ju ongi et oma mõtteterasid avaldada Smile
Vasta
#10
aix19 Kirjutas:sirvisin siin foorumis ja silma hakkas see, et üks ja sama kasutaja saadab hulgaliselt murekirju. Eks tuli isu kohe kommenteerida, muud éi midagi. Selleks foorumid ju ongi et oma mõtteterasid avaldada Smile

No eks sul endalgi kaks kuud peale uue auto setamist tekib autoga kohe igast muresid, millele vastust vaja.
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#11
Noh mb_w140, pole Sinagi ainus, keda see mure vaevab, mul täpselt sama, kõigepealt juhi uks ning siis järgmisel päeval pagasi luugi ning kõrvalistuja uks, äi tõmba too üldse kinni, ennist ikka kõrval kinni tõmbas, nüüd mitte. Tuleb proovida kaa seda pistiku tagant ühendamist, restarti, et kas mõjub.


Nii, nüüdseks sai proovitud ka pistiku ära võtmine, kui ära võtta ja uuesti tagasi panna, siis kuskil 10 korda tõmbab uksed ja luugi kinni, kuid siis hakkab jälle jamama, kõigepealt üks neist, kas siis uks või luuk, mida kinni ei tõmba ning mingi aja pärast ei tõmba üldse, kui pistik jälle tagant eemaldada korraks, siis töötab mingi aeg ning kordub sama stsenaarium. Klemmid kõik puhastatud ilusti, proovisin ka pistikut liigutada, et äki ei saa ühendust vms, aga ei midagi.
Vasta
#12
Gennadi Kirjutas:Noh mb_w140, pole Sinagi ainus, keda see mure vaevab, mul täpselt sama, kõigepealt juhi uks ning siis järgmisel päeval pagasi luugi ning kõrvalistuja uks, äi tõmba too üldse kinni, ennist ikka kõrval kinni tõmbas, nüüd mitte. Tuleb proovida kaa seda pistiku tagant ühendamist, restarti, et kas mõjub.


Nii, nüüdseks sai proovitud ka pistiku ära võtmine, kui ära võtta ja uuesti tagasi panna, siis kuskil 10 korda tõmbab uksed ja luugi kinni, kuid siis hakkab jälle jamama, kõigepealt üks neist, kas siis uks või luuk, mida kinni ei tõmba ning mingi aja pärast ei tõmba üldse, kui pistik jälle tagant eemaldada korraks, siis töötab mingi aeg ning kordub sama stsenaarium. Klemmid kõik puhastatud ilusti, proovisin ka pistikut liigutada, et äki ei saa ühendust vms, aga ei midagi.
piisab pagaasnikust kahe ülemise kaitsme eemaldamisest korraks
Vasta
#13
liiv Kirjutas:[quote=Gennadi]
Noh mb_w140, pole Sinagi ainus, keda see mure vaevab, mul täpselt sama, kõigepealt juhi uks ning siis järgmisel päeval pagasi luugi ning kõrvalistuja uks, äi tõmba too üldse kinni, ennist ikka kõrval kinni tõmbas, nüüd mitte. Tuleb proovida kaa seda pistiku tagant ühendamist, restarti, et kas mõjub.


Nii, nüüdseks sai proovitud ka pistiku ära võtmine, kui ära võtta ja uuesti tagasi panna, siis kuskil 10 korda tõmbab uksed ja luugi kinni, kuid siis hakkab jälle jamama, kõigepealt üks neist, kas siis uks või luuk, mida kinni ei tõmba ning mingi aja pärast ei tõmba üldse, kui pistik jälle tagant eemaldada korraks, siis töötab mingi aeg ning kordub sama stsenaarium. Klemmid kõik puhastatud ilusti, proovisin ka pistikut liigutada, et äki ei saa ühendust vms, aga ei midagi.
piisab pagaasnikust kahe ülemise kaitsme eemaldamisest korraks aga viga vist plokis-membraanid ei pea.silberis küsivad 1200eeku tk.Detali.ru 1600 rubla
Vasta
#14
Pumpa oli vaja regulerida, on seal selline rõhuklapi, mis signaali ei anna. See korda pöörata ja töötavad uksed. Tagantjärgi oli süsteem väga väga lihtne korda teha.
Vasta
#15
Gennadi Kirjutas:Pumpa oli vaja regulerida, on seal selline rõhuklapi, mis signaali ei anna. See korda pöörata ja töötavad uksed. Tagantjärgi oli süsteem väga väga lihtne korda teha.
seal on iga ukse jaoks eraldi klapp.milline see rõhuklapp millist reguleerida.
Vasta
#16
Võtad pumba korpuse lahti ja sees on valge ümmargune ketas, millel on polt otsas, pisikene polt. Seda polti regulerida sain mina süsteemi tööle. Tuli välja polti keerata natukene.
On eraldi klapid iga ukse jaoks ja luugi jaoks ja üks veel ülearune klapp, nende klappide eemaldamisel ettevaatlik olla, katki lähevad kiirelt. Tugevalt kinni ja raskelt tulevad, painutada ei tohi, kruvikeerajaga aidata pealt ära võtta, pumba korpus muidu lahti ei tule.
Vasta
#17
mul ust kinnitõmmates pump hakkab tööle aga ust ei ime. pumbalt vaakumvoolik eemaldades imeb küll-ukseni asi aind ei jõu. kust viga otsida?
Vasta
#18
(29-05-2010, 10:13 AM)500sel Kirjutas: mul ust kinnitõmmates pump hakkab tööle aga ust ei ime. pumbalt vaakumvoolik eemaldades imeb küll-ukseni asi aind ei jõu. kust viga otsida?

sul on kuskil voolik katki.
Vasta
#19
(12-08-2008, 06:48 PM)Gennadi Kirjutas: Võtad pumba korpuse lahti ja sees on valge ümmargune ketas, millel on polt otsas, pisikene polt. Seda polti regulerida sain mina süsteemi tööle. Tuli välja polti keerata natukene.
On eraldi klapid iga ukse jaoks ja luugi jaoks ja üks veel ülearune klapp, nende klappide eemaldamisel ettevaatlik olla, katki lähevad kiirelt. Tugevalt kinni ja raskelt tulevad, painutada ei tohi, kruvikeerajaga aidata pealt ära võtta, pumba korpus muidu lahti ei tule.

Päris hea õppevideo siin:
http://www.youtube.com/watch?v=VZm0xba1qD4&feature=plcp

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Rainbow W140 CO² paigast Preda 8 450 18-04-2024, 03:06 PM
Viimane postitus: EuroMerc600SEL
  Probleem W126 420SEL mootoriga Hunt 3 253 02-01-2024, 01:50 PM
Viimane postitus: ktmduke
  W221 käsipiduri probleem Harrikald 10 7,767 03-11-2023, 08:51 PM
Viimane postitus: silversibul
  W140 Tagurdustuled ktmduke 5 338 27-09-2023, 08:24 PM
Viimane postitus: ktmduke
  W140 värvtööd TAD17I 3 525 23-04-2023, 04:37 AM
Viimane postitus: TAD17I
  W140 kesklukk ktmduke 1 395 21-02-2023, 11:00 AM
Viimane postitus: v6sa
Photo S 126 3,0 1987 aasta probleem RS süsteemig traavers1 3 774 28-06-2022, 07:29 AM
Viimane postitus: v6sa
  W140 tagatuled MAV 4 954 21-04-2022, 11:27 PM
Viimane postitus: Rolz
  W140 500SEL ASR/ABS Barbarossa 8 1,359 13-12-2021, 03:24 PM
Viimane postitus: Lahekas
  W220 S500 2004a probleem softclosega s500w220 13 2,006 23-09-2021, 10:18 AM
Viimane postitus: s500w220



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne