Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
v6sa Kirjutas:Ei ole mõttetu teema.

Ühelt poolt on rumalad need, kes endale lasevad politseil mitte millegi eest trahvi teha. Väike märksõna: politsei korraldusele allumiseks seaduse rikkumine. Tõsi, seda tuleb neile siis ka niimoodi serveerida. Huvitav, mida vastatakse.

Samamoodi võiks teha trahvi politseiniku korralduse kohaselt peatumise märgi all peatunud juhile. Pole nagu kuulnud. Välja arvatud kuulus tuttava tuttava sõber, keda keegi isiklikult ei tunne.

Teiselt poolt ei näe ma siin põhjust endale rusikaga vastu ridu taguda stiilis:
siin autos ei kinnitata rihmu, vaid surrakse, nagu mees...

Helkur on odavaim elukindlustus. Kurb, kui ka siin foorumis levib arusaam, et see on lollidele ja luuseritele.

Lamp on juba suurusjärgu võrra kallim vahend. Sellel kaasaskandmise nõudmine põhjustaks ilmselt oluliselt suuremat protesti.

Väike märkus: Kernus oli vähemalt kaks helkurit. Tõsi, päevase aja kohaselt jope taskus. Väljatõmmatult ripuvad täpselt põlve kõrgusel. Ei saasta autot, ei kao kuhugi, on alati olemas, kui vaja.Eusa_whistle

Kui palju neid veel oli, ei tea. Loodevavasti siiski rohkem, kui vaid minu jopetaskus.Eusa_pray

Miks on ohukolmnurk autos kohustuslik, aga helkur mitte? Palju asju võiks olla- remondikomplekt, varumootor, kõik rihmad jnejne Alati võib ju midagi juhtuda. Reaalselt kasutaksin ma helkurit ohutuse tagamiseks aastas umbes 1 kord. Ja kodus on helkur ka olemas, kui vaja maantee äärde jalutama minna Icon_lol Sa tegeled praegu maailma parandamisega ja Sinu põhimõtetele vastu rääkivaid inimesi sõimad idiootideks- selgita mulle, miks ma pean 364 päeva aastas niisama helkurit kaasas kandma üleüldse?

Ja seda ka, et mul pole mitte midagi helkurite vastu ja turvavarustust kandvate inimeste vastu ning kasutan ise ka turvavarustust, mis on ette nähtud. Aga olen lihtsalt minimalist ja midagi "igaks juhuks" kaasas endaga ei tassi.

Ja üleüldse- kui oled nii kehval arvamusel minust ja üleüldse nendest, kes helkurit 24/7 ei kanna, siis peaksid õnnelik just olema ju, kui nad oma vigade pärast peavad ränka hinda maksmaBig Grin
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: T6nu - 25-02-2009, 04:30 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne