Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
v6sa Kirjutas:Miks seadusevastane?

Kas MBklubis on tõesti veel mõni selline idioot, kellel jope küljes helkurit pole?

Tead ausalt ei ole ja ei pea ennast ka idioodiks selle pärast. Kui olen jala käinud pikemalt siis olen alati kandnud.
Samas enamasti liiklen ikka linnas ja siin otsest vajadust nagu pole olnud.
Pealegi helkureid on ostetud terve hunnik. Kõik need on kuskile ära kadunud. Õigem oleks vist siuke väike tagasihoidlik lasta jopele või tagile õmmelda samas ega ikka ei hakka küll nüüd 10.000 maksvale mantlile helkur riba peale õmblema. Ja helkur peab olema ju põlve kõrgusel nii, et jopele õmeldud helkur pael või siis saabaste küljes olevad rahuldavad vajadusel meie politseinikud? Linnas valgustatud tänavatel liikudes ei pea minuteada helkurit olema. Kui nüüd mõelda siis mi nu teekond tööle, poodi, koju on alati valgustatud va koht kus ma teed lõikan ja läbi pargi lippan nii, et mul vajadust ei ole. Ja kui ma maanteel ratast vahetaks või kummi pumpaks siis panen oma suure ohu kolmnurga ette poole ja jätan autol ka tuled peale ja loomilikult ei pargi ma masinat siis nii ligidale, et kellegil oleks ka võimalus mind riivata.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: Ardo - 25-02-2009, 12:39 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne