Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
väikemees Kirjutas:
Marko L Kirjutas:Lihtsalt meeldetuletuseks, et tulekustutit näitama minnes peab olema pimedal ajal helkur või helkurvest seljas. Loodetavasti on tegemist ainulaadse juhtumiga kus selle eest trahvi saadi. Mul muidugi helkur juba ripub käigukangi küljes, et mitte unustada vajalikul hetkel...Badgrin

Ennem ei usu kui näen seda protokolli. Igasugused külajutud jäägu kõrtsilaua taha.
Tulekustuti- mis sellega siis on, maksab 300kr, kontroll vist 50eeku!!! Auto maksab enamasti alates 25tuh... Milles probleem!
Varsti tuleb keegi jutuga,et tehti trahvi kuna paagis oli liiga vähe kütet... Ootame!
Ise ka ei usu kuid täna tuttav väitis, et tunneb ka ühte SR_i meest kes selle sama helkuri teema eest trahvi oli saanud. Ma ei tea kuidas on see võimali. Kui politsei mulle üritaks sama assja teha siis naad saaks kohe veel hunniku lisa põhjuseid Icon_evil
EI taha ka uskuda aga mees kinnitas, et täidsa tõsi. Samas kui bussijuht sai ka bussi peatuses peatumise eest trahvi siis ei ole siin midagi enam imestada!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: Ardo - 24-02-2009, 11:36 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne