Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#90
liisel Kirjutas:Ahjaa sain ükspäev trahvi ... möödasõidul võeti maha... Küsiti et miks ma möödusin neist 116-ga kui ma oleksin võinud neist ju ka mööduda 94-ga. Teades oma leebeid ütlemisi ja vaidlushimu hoidsin tasa ja targu suu kinni ja lasin trahvi välja kirjutada... tee oli ju sirge ja tühi ... nende väide ... Siit moraal... alati vaata paremale kellest mööda sõidad...
möödasõidul ei tohi kiirust ületada, pead venima 90'ga mitu km vales reas, siis on vähemalt turvaline. soovitan proovida kruisiga möödasõitu sooritada, pooltel juhtudel see vähemalt ei õnnestu.

mul endal oli ka suvel pärnu mnt'l kogemus kui sõitsin mendi hallist subarust kruisiga mööda, navi näitas kiirust 96-97km/h (noh +/-3km/h keegi ei tohiks nokkida) ja mõne km pärast võttis värviline ment maha, küsisin, et mis on kinnipidamise põhjus, ütles, "et meil on reid" kontrollis lubasid ja head reisi. Badgrin põhjuse leiab alati.

kas keegi teab palju nendel uuematel (superbid, puumerid jne) eravärvides mendiautodel radariviga on? +/-3km/h on vist ainult uutel laseritel, teistel peaks rohkem olema vist.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: marek - 19-11-2008, 03:04 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne