Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#89
Xloaded Kirjutas:Vändra mendid 2 näidet!

Ilus õhtu poolik, vedelesin oma vanamehe tanklas ja otsustasin et kontrolliks oma autol kaitsmed ka üle. Vaatan et kohalik mees oma partner kaubikuga on juba ligi 1h seisnud tankla kõrval plokeerides nii ligipääsu garaasile. Mõõda ma tast ka ei saanud kuna tema selja taga seisin politse auto ja see ei liikunud ka seal mitte kuskile. Palusin siis kohalikul oma autot 5m liigutada, et ma garaasi juurde pääseks ja saaks siis ilusti valguse käes oma kaitsmeid uurida. Nii kui mees 1m autot liigutas lõi politsei kohe vilkurid peale ja ütles, et mehel puudus vist ülevaatus või midagi. Uskumatu et politsei lihtsalt istus seal 1h selleks, et saaks pisikese trahvi teha..

Nädal hiljem.
Olin sõbraga ühes alevi keskel tanklas juttu puhumas ja kui ära hakkasime liikuma mina ees, siis märkasin politsei patrulli. Sinised sõitsid minust mõõda ja siis jäid nagu eemale teepeale ohutuledega seisma. Otse sinna kus on pidev joon! Ise keerasin alla paremale ennem neid kodu poole ja peeglist jälgin, et mis neil sii nüüd viga on. Ja niipea kui mu sõber oma 3-lmesega neist mõõda sõitis võtis politsei ohutuled maha ja lõi peale vilkurid! Trahvi naad teha ei saanud, hakkasid ajama vennale et sul vahtraleht viltu ja selle eest teeme nüüd ära. SÕber keeras vahtraölehe sirheks ja ütles, et see on vähem ohtlik viga ja sai kohapeal parandatud. Oleks siis ainult mentide näoilmest pilti saanud teha Big Grin:Big GrinBig Grin..

Moraal on see, et tulemustasu on otseselt inimeste lüpsmiseks. Ja politsei rikub juba ise reegleid et saaks kedagi teist trahvida!

Põhimõtteliselt on see sama kui ehitaja paneb maja põlema, et siis saaks seda uuesti ehitada!

Idiootsus mis toimub.

Pigem pole seal kandis vist mentidel mitte halligi teha, siis mõtlevad lollusi välja. Pealegi tundub, et pole kõige fantaasiarikkamad sellid Icon_smile
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: Martin - 19-11-2008, 02:27 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne