Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#84
rauntz Kirjutas:
Rait Kirjutas:rauntz, mul pole amg märgiga mune Icon_razz et peatumata edasi sõidaksin.
Pealegi kui ma oleks saavutanud seekord a´ JOKK tulemuse enda kasuks, siis hunt hundiga lepib alati kokku, et kuule sööme lamba ära. Ma kardan, et tulevikus oleks mind tihedalt kontrollima hakatud.

Igatahes otsuse sain täna kätte ja leian, et täitsa mõistliku 8100.- eeki. Mingeid pretensioone mul ei ole.

No comments Smile
Kui sul neid kaheksatuhandeühesajaseid üle on, siis amg-märgiga munadega mehel oleks ühest puudus. Selle summa eest tasub vaielda juba minumeelest...

Ega neid üle ei oleBadgrin aga see, et mind juhtimisõiguse peatamisest säästeti- see oli juba eufooria, ma läksin autosse, lugesin veekord otsuse läbi ja olin õnnelik, noh, nagu ma oleks loteriiga võitnud. Raha on ju maailmas nii vana asi, et seda peaks juba kõigil olema. Icon_smile

Pealegi, minu suhtumine rahasse on lõtv, väga lõtv- palgapäevast elan palgapäevani, kas ma maksan selle trahvi rahandusministeeriumile või ei, ikka on mul palgapäeval kontol a´la mõne päeva elamise raha alles.

Rait
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: Rait - 01-11-2008, 04:52 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne