Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#69
Rait Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
Nustu826 Kirjutas:ja kui võimalik, siis võta töölt tõend, et juhiload on sinu töö jaoks hädavajalikud ja et ilma juhilubadeta ei ole sul võimalik tööülesandeid täita ja sinuga lõpetatakse tööleping. sõbral igatahes see kohtus aitas(tal 5+.. kiiruseületamisi + lubadeta sõit + päris pikk nimekiri)

Päris hea Icon_biggrin Lubadeta sõit aga töölt sai tõendi, et load hädavajalikud Eusa_whistle

Mina ka sain peale jaani mõniaasta tagasi kolaka ... jäägid olid . Põhjendasin oma lubade vajalikuse kahetsuskirjas ja sellega asi piirdus.
Litri sain rahakotile rõveda ja pärast lugesin, et poistel olid vilepillid natuke iganenud oma taatlemisega . Aga sain korraliku õppetunni, et kuigi tunne on hea siis tasub ennem mõelda kui rooli istud.

Ma ostsin endale alcoscan 5000 puhuri. Nädalavahetustel tihti kasutan, praegu mitte (septembriseijoo.ee ja ka scänner kadunudBig Grin)

Unustasin ennem mainida, et nn.minu scanner näitas 0 .... ja selle peale öeldi, et selle näidu võite endale .... pista. Alcoscan2500 pidavat titevile olema Eusa_whistle
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: kalacompany - 26-09-2008, 12:16 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne