Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#62
Tegin üleeile halba, olles kaks aastat väga eeskujulikult liigelnud, alati ülekäiguraja ees seisma jäänud, kiirust pole ületanud, andnud teed, lasknud ummikutes kõrvalreast autodel enda ette reastuda jne.

Nimelt, kui koduni oli jäänud 2-3 kilomeetrit, sooritasin möödasõidu, mis mind ajaliselt ega ka mingilgi muul moel ei aidanud. Teelõigul oli lubatud maksimaalne kiirus 70km/h, eessõitev Citroen liikus 55-60km/h. Näitas mulle paremat suunda, et ma võin mööduda. Järgnevalt, suund sisse, kick-down, suund sisse tagasireastumiseks, jalg gaasipedaalilt, kulgesin nö vabaga, kuna tee oli tühi ja eespool olevad autod kaugel, ei hakanud hoogu maha ka pidurdama ja kiirus langeb ju ka suhteliselt kiiresti. Ja siis, kui kiirus oli raugenud umbes 80-90km/h hakkasid eespool paremal teeääres sisnised strobod vilkuma Smile. Ootama peatumismärguannet jäin kohe seisma. Konstaabel tuli näitas kiirusemõõtja digiekraanilt numbrit 120 ja kutsus autosse. +/-4km minukasuks maha ja protokollis kirjas, ületas lubatud maksimaalset sõidukiirust vähemalt 46km/h võrra.

Paar küsimust.
Esiteks, kuidas oleks pidanud politseinik mulle peatumismärguande andma, kui autoks olnud hall nissan ei omanud punast vilkurit ja konstaabel istus autos ja oli patrullimas üksinda?
Teiseks kuidas oleks psühholoogiliselt õigeim kahesuskirja kirjutada, et mul juhtimisõigust ei peatataks?
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: Rait - 17-09-2008, 12:57 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne