Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#27
Mul oli kah kogemus veebruaris milkudega.
Sõitsin siis keilast välja Tallinna poole, aga kohe kui keilast välja sõidad siis peale silda on kõikide piirangute lõpp ja algab 90km/h ala.
Oli suht kiire siis pigistasin nats paremajalaga 100km/h sisse ja püsikas peale. Milkud olid siis statoilis ja nägid kui ma kiirendama hakkasin ning tulid kohe sappa. Said mu Valingu tee otsas kätte koheselt kahekesi väljas üks ümber auto jooksmas ja teine kiirelt käed juhipoolsest aknast sees alkomeetriga ei tutvustatud ega midagi vaid öeldi kohe dokumendid ja puhuge. Nähes nördinult ,et ma kaine hakkati ajama ma olevat 140km/h sõitnud. Ma vastu pole võimalik mul olid jalad pedaalidelt eemal ja püsikaga 100km/h rauas. Nemad ikka vastu et mee tulime 140km/h järgi ja kohati nagu vahe ei vähenenud. Selle peale küsisin siis radari näitu näha. Vastus kiirelt meil ei ole seda spidoka järgi (suht vihaselt). Ma nokkisin vastu ,et te piditegi mulle kiiremine ju järgnema et mind kätte saada kui teie oleks samamoodi 100-ga sõitnud poleks te mind ju kätte saanud. Vastati et no aga vahe ei vähenud ju ja ärge siis vaielge midagi teil ju esmased load. Ma siis vastasin et mis siis kas see keelab sõitmist või. Vastati sellele ,et te ei jälgi piisavalt spidokat ja sellest see tuleb. Olgu me teeme teile suulise hoiatuse jälgige spidokat hoitke jalaga gaasi JA ÄRGE KASUTAGE PÜSIKIIRUSEHOIDJAT SELLEGA ÜLETAB KIIRUST...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: kaspar - 29-03-2008, 07:14 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne