Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#20
Kord peale nädalavahetust Tallinnasse jõudes helistas mulle naaber, et tead keldris on vesi. Tuleb läbi lae sinu korterist arvatavasti. Mures oma kodu seisukorra pärast tõstsin oluliselt keskmist sõidukiirust Laagri Harku vahelisel maanteelõigul. Järsku oli eravärvides Mondeo taga. paluti nende autosse istuda. Ma ka ähmi täis seletasin, et mul kodus suti vett palju ja läheks sõidaks kaks kilomeetrit ma keeraks kraani kinni, siis vormistame ära, nõus olid, jooksin tuppa korravalvur sabas ja tõdesin, et plää pole vett. Silkasin siis keldrisse onu ikka järel ja vaatasin, et plää siin pole ka vett. Väike märg loik oli ainult maas. Ega midagi läksin politseimasinasse ja telefoneerisin naabrile keda viimaseks solgihingeks ilma tsenseerimata sõimasin, peale kõne lõpetamist ulatati mulle esiistmelt dokumendid sõnadega: "Näha on, et sul siin mingi emergency oli, teinekord ära sajakahekümnega kihuta!" vahhhvad onud minumeelest Smile
1 totakas seik on ka. Kärdlas tuli disko seljataha oma 3-4 aastat tagasi. Inspektor Karjamaa tutvustas ennast ja küsis auto dokumente, jalutas tiiru ümber auto, nahutas mind, et miks ma peale peatumist lähitulesi parktuledele ümber ei lülitanud, ja päris kas kinnipidamise põhjus on mulle teada? Vastasin, et ega ei ole küll eriti. Vastas, et teil üks numbrituli ei põle, ma vastasin, et põleb ju küll. Käis vaatas, tuli tagasi ja ütles, et põleb, aga mitte piisavalt eredalt! Siis ma ainult sügavalt ohkasin. Teatas, et karistab mind praegu suulise hoiatusega aga kui ta seda autot veel sellises seisukorras liiklemas näeb, karistab mind maksimummäära järgi ja saadab kordusülevaatusele- võõras auto väikses linnas ja seksuaalselt rahuldamata kohalik sherif.

Nüüd pole juba poolteist aastat oma käitumisega neile peatamiseks põhjust andnud.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: Rait - 27-03-2008, 02:29 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne