Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#9
Mul on neid kokkupuuteid olnud korda 3, kui mind on trahvitud.
Esimene oli siis eelmisel suvel pärnu kiirenduse päeval, siis kui S-klassile küljepeal sisse sõideti, möödasõidu ajal. Ment tuli kohale, asjasse süvenemata ütles, et ma olen süüdi, sest nägi, et ma olen noorem kui tema(esmased load kah). Pikalt seletamata jäin süüdlaseks. Seletas mulle, et otsus tuleb, nad annavad teada, sest ma olin teisest maakonnast. Sai tehtud igasugu päringuid otsuse kohta, kuid ei midagi, pole valmis ja ei tea sellest midagi. Järgmine kiri oli kohtutäiturilt, et trahv maksmata jne.
kokku siis trahv 4000.- ja Mercedes-Benz parandamine, mis polnd eriti odav lõbu+autot ei saanud kasutada. Shit happens, sest üks ment lihtsalt ei viitsind asjaga tegeleda, ta ütles, et tunnista end ise süüdi, siis ei pea ta mõõtma ega vormistama hakkama.

Teine kord, nüüd kuu/kaks tagasi sain kiiruseületamise eest, olin igati nõus ja ära teeninud selle karistuse.

Kolmas kord oli nüüd 2 nädalat tagasi vist. Sain jälle kiiruseületamise eest, asulavälisel teel. Õhtul ja vastutulev patrullauto mõõtis.

Viimased 2 korda olid politseid korraliku suhtumisega, au ja kiitus nende töö eest neile!
Üks tahtis muidugi lube hirmsasti ära võtta ja nöökis veidi. Ala õpid lennukolledzis ja lendama ei lasta jne, et nüüd lendad siin mööda maanteid ja värki.

Mis seal ikka. Kui rikutakse, siis järgneb trahv, aga mingi inimlik suhtumine võiks ikka omal kohal olla.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: hents99 - 26-03-2008, 04:28 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne