Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#8
Kahtlen, et nad sulle maksimummäära järgi kohe virutavad, kuid trahvi saad ikka koos loenguga. Nende argumendiks saab olema - märk oli? oli. kõik. Endal oli üks juhtum paar aastat tagasi kui sõitsin Maardu linnast sadama suunas. Nimelt kes teab, seal on enne asulavälise tee märki väike mägi, hakkasin siis kiirendama max 40-50 meetrit enne märki (vanasti oli seal kiiruseks 90km/h) ja sadama poolt tulev politseiauto märkas mind ja said ka kiiruse kirja. Peale minu väga rahulikku seletust ja lootust arusaamisele tehti ikkagi trahv +22km/h. Tekib tõesti tunne, et Eestis on politsei rohkem karistav organ kui ennetav. Tegeletakse rohkem probleemi tagajärgede kui nende allikatega, mis on täielik totrus.
Kuid samas võin ka hea näite tuua kus Hipodroomi juures sõitsin kahest "roosast" tulest läbi ja taga lõi kohe vilkurid tööle. Tegemist oli eravärvides Passatiga ja nad siis küsisid ka mu eelneva trahvi kohta, seletasin lahti miks sain ja avaldasin oma isikliku arvamuse selle kohta, ning nemad olid ikka väga arusaavad ja olid minuga nõus NING ei teinud mul isegi hoiatust mitte, ainult suulise.
Toimus see kõik aastaid tagasi ja sest ajast saadik olen ma olnud korralik liikleja, kel turvavöö alati kinni ja sõidan seadusliku kiiruse piires.
Ryde or Die
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: churka - 26-03-2008, 04:19 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne