Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#3
Rolz,

Sulle natuke siseinfot. Vaata kalendrisse: esimene kvartal lõppeb täpselt 5 päeva pärast. Politseis toimub tulemustasude arvutamine kvartalipõhiselt ja kuna nad sageli ei saa kvoodiga määratud rikkumiste arvu kolme kuu jooksul jooksvalt täis, siis tulevad viimasel nädalal kõiki koinima kuni oma normid täis teevad ja preemia koju toovad UZI

Mul oli au sponsoreerida liikluspolitseid 29. detsembril 2007 aastal ja aidata neil ikka ilusad 4 kvartali preemiad välja teenida.

Lugu oli selline:
Sai värskelt käidud ülevaatusel ja CO oli paigast ära, muidu masin vinks-vonks. Anti 30 päeva aega vea parandamiseks. Panin remonti aja kinni, tellisin jupid. Siis oli vaja tartus ära käia. Sõitsin tartust tagasi, täpselt 90 KM tunnis, sinivalged sõitsid mulle järgi, peatasid masina kinni ja lajatasid 300 EEK selle eest, et "nende hinnangul ei olnud ma liikumas ei lähima tehnoülevaatuspunkti ega autoremonditöökoja poole", kuigi mul oli ülevaatsuest antud aega 30 päeva vea kõrvaldamiseks, ma olin vea kõrvaldamiseks astunud juba reaalseid samme ja oleks jõudnud kõik ilusti korda. Sain oma esimese rikkumise läbi aegade.

Elu on karm, aga ebaõiglane!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: Blue Chip - 26-03-2008, 03:54 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne