Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
v6sa Kirjutas:Kui ma selgitusest õigesti aru sain, siis "masin" skaneerib pidevalt enda mõõtealas olevat ruumi ja kui tuvastab seal mingi lubatust kiiremini liikuva objekti, siis tarkvaraliselt märgib selle ka ära ja teeb vastava ülesvõtte. On nii?
Ehk pildil on kiiremini liikunud objektil ruut ümber.
Siis vaidlust ei tekigi - mõõdetud objekt on selgelt piiritletud.


Miks peaks trahvi määramiseks inimese tuvastama? Plekib see, kelle nimel on masin. Või kes on vastutav kasutaja. Ma saan aru, et see teeb liisinguandjatel elu keerulisemaks, kuid üritada tagada õiglust teeb võimatuks reaalse karistamise. Kui autoomanik teab, et tema peab oma autoga tehtud sigaduste eest vastutama, siis vast muutub natuke ka suhtumine autode väljaandmisse. Sõber võib ju hea olla, aga kui ta minu varaga nii hooletult ümber käib, et mulle tuleb hiljem postis arve, siis...

1. Kuidas siis selgitada seda antud olukorras, et pilt tehti autost millest mõõduti kuigi reaalselt ületas kiirust buss? Süsteemi rike, defekt või siis testimise käigus ilmnev jama? Seepärast uuringi et kuidas see sai olla võimalik kui see kiiruse kaamera nii tark on?

2. Juhi tuvastamine teeb loomulikult asjad keerulisemaks kuid kuna seda nõutakse mujal siis lootus oli, et nii tehakse ka meil (muidugi oli ka siin mingi jutt autokasutamise raamatust kunagi mis tundus idiootsus Kuubis!) Seega võimalik, et Eesti lahend on siin isegi parem, et trahvi saab alati omanik/vastutav kasutaja, et siis hiljem omaniku oma mure seda lahendada, tõestada.
Üldiselt nõustun sinuga kuid süda ei anna ikkagi rahu sest nägime kuidas pilt tehti masinast mis ei ületanud ja reaalne „kriminull“ pääses pildist.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: Ardo - 23-02-2010, 03:59 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne