Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
-Mac- Kirjutas:..ei olnud küll mina see kõige õnnetum, kuna sõber oli roolis.. aga käisime siis täna väiksel Rapla chillil ning üks politsei tädikene koos ühe meesterahvaga siis tiirutas ka Rapla vahel ringi, pidades meid 2 korda kinni, küsides samasi asju, ning leides, et tõesti ei ole mitte kui kuidagi moodi trahvi võimalik teha, lasid meid minema, tulime siis koju ära, (Kus toimus väike pidu) ,pidime siis tuttavad ära viima, aga tuttav pakkus enda autot, mõeldud tehtud, (miks enda kütust ja autot raisata) sai siis inimesed Raplast kusagil 5km välja ära viidud, jõudsime Rapla tagasi ja ohh üllatust, sama auto sama tädikesega tagasi ja muidugi vilkur peale, samad küsimused, sama ülevaatus aga vahe oli selles et tulekustuti oli Aegunud, kuigi auto oli käinud umb. nädal tagasi hoolduses/kontrollis, ning muidugi saime selle eest 3000.- trahvi. Ei tea kuidas teised sellele reageeriksid, aga minul on siiamaani suu lahti.


Mul enesel on ka selle samuse mutikesega tegemist olnud, sain tema käest oma esimese trahvi, kuna vahtralehte ei olnud ja niikaua kui mulle tragvi kirjutati siis see peatas kõik liikuvad autod kinni ning sai veel ühe algaja juhi kätte! Kõik see juhtus mingi hommikul kella kuue paiku...
Vasta
Sigatseja Kirjutas:
-Mac- Kirjutas:..ei olnud küll mina see kõige õnnetum, kuna sõber oli roolis.. aga käisime siis täna väiksel Rapla chillil ning üks politsei tädikene koos ühe meesterahvaga siis tiirutas ka Rapla vahel ringi, pidades meid 2 korda kinni, küsides samasi asju, ning leides, et tõesti ei ole mitte kui kuidagi moodi trahvi võimalik teha, lasid meid minema, tulime siis koju ära, (Kus toimus väike pidu) ,pidime siis tuttavad ära viima, aga tuttav pakkus enda autot, mõeldud tehtud, (miks enda kütust ja autot raisata) sai siis inimesed Raplast kusagil 5km välja ära viidud, jõudsime Rapla tagasi ja ohh üllatust, sama auto sama tädikesega tagasi ja muidugi vilkur peale, samad küsimused, sama ülevaatus aga vahe oli selles et tulekustuti oli Aegunud, kuigi auto oli käinud umb. nädal tagasi hoolduses/kontrollis, ning muidugi saime selle eest 3000.- trahvi. Ei tea kuidas teised sellele reageeriksid, aga minul on siiamaani suu lahti.


Mul enesel on ka selle samuse mutikesega tegemist olnud, sain tema käest oma esimese trahvi, kuna vahtralehte ei olnud ja niikaua kui mulle tragvi kirjutati siis see peatas kõik liikuvad autod kinni ning sai veel ühe algaja juhi kätte! Kõik see juhtus mingi hommikul kella kuue paiku...
Jah, see näitab, et väike koht, pole midagi teha mentidel ja eriti seda, et mingi idioot on saanud pulti ja nüüd valimata paneb täie rauaga. Politsei ülesanne on korda luua, mitte iga lambi asja eest trahvi teha. Mõned lollid lihtsalt ei saa oma tööüleasannetest aru. Õnneks ma olen näinud palju normaalseid politseinikke (mitte mente Big Grin) ka, kes väikeste puuduste korral teevad ainult hoiatuse ja lasevad minna....
Vasta
Mida kuradit te igisete politsei kallal,naad teevad oma tööd lihtsalt.
Sõitke siis LE järgi.Vahtralehte peal pole see rikkumine ju , milleks see muidu välja mõeldud,et teisi liiklejaid hoiatada,et roolis algajajuht.Või siis kollase tulega ristmiku ületamine see ju täielikult avariiohtliku olukorra tekitamine.
Või siis üks hea näide Lasnamäe Prisma juures, märk näitab otse ja paremale võib ainult aga 99% juhtidest eirab seda ja keerab ka sealt vasakule prisma ette(nädala jooksul selle manöövri pärast seal umbes 5-6 avariid) .
Vasta
Või siis üks hea näide Lasnamäe Prisma juures, märk näitab otse ja paremale võib ainult aga 99% juhtidest eirab seda ja keerab ka sealt vasakule prisma ette(nädala jooksul selle manöövri pärast seal umbes 5-6 avariid) .
[/quote]

Täiesti nõus!!! Ka ise käin seal Prismas ja näen, kui tuima näoga juhid teevad seal vasak pööret parklasse!!!
Vasta
Kui reegleid rikud, siis pead oma tegude eest vastutama ja politsei armule lootma. Muidugi on jabur, kui maanteele pannakse ntx 30 märk ülesse ning politsei selle taga kiirust mõõdab. Kuid senikaua, kuni reeglid kehtivad, tuleb neid järgida, kui trahvi ei taha maksta.

Ma ei ütle, et ma hea ja korralik sõitja oleks, aga nii need lood siin on lihtsalt. Jama muidugi, kui peab trahvi maksma, kuid mis mõte on tulla foorumisse kurtma, et rikkumise eest trahviti Eusa_doh ?

Ja allan1- kui sul on politseisse selline suhtumine, siis millist suhtumist sa nendelt ootad?
Vasta
Loogiline, et peab olema korralik sõitja ja austama reegleid samas tuleb alati aru saada mis on politsei töö eesmärk ja ka seda, et oleme kõigest inimesed kes eksivad varem või hiljem.

Politsei väidab, et tahavad korda ja kaitsevad inimeste huve. Kõik kõlab ilusti ja hästi ning ei oskagi midagi halba nende kohta õelda.

Peaks neid ju lausa austama nende töö eest ja keid kiitma.

AGA!

NÄhes agaraid politseinikke mõõtma kiirust enamasti kuskil allamäge, põõsas, kurvi peal kuhu on pandud ajutine 30Km/h märk või siis öösel maantel kus on ka 30 märk kuskil vähem märkava koha ääres. Nägemas trikke kus politsei rikub ise reegleid üritades mõnda silma jäänud tegelast meelega peedistada. Astudes sellega üle oma politsei kohustustest ja unustades ameti vande võib järeldada ainult üht Eesti Politseist.

Vahet ei ole kas sa oled süüdi või süütu, rikud sa reegleid meelega või kogematta, kas siis rikkumine on sinu süü või paratamatus. Ära keeratakse sulle igal juhul PARIMA meelega.

Nii et mida vähem politeiga kokkupuudet on seda PAREM!
Vasta
Ardo Kirjutas:Loogiline, et peab olema korralik sõitja ja austama reegleid samas tuleb alati aru saada mis on politsei töö eesmärk ja ka seda, et oleme kõigest inimesed kes eksivad varem või hiljem.

Politsei väidab, et tahavad korda ja kaitsevad inimeste huve. Kõik kõlab ilusti ja hästi ning ei oskagi midagi halba nende kohta õelda.

Peaks neid ju lausa austama nende töö eest ja keid kiitma.

AGA!

NÄhes agaraid politseinikke mõõtma kiirust enamasti kuskil allamäge, põõsas, kurvi peal kuhu on pandud ajutine 30Km/h märk või siis öösel maantel kus on ka 30 märk kuskil vähem märkava koha ääres. Nägemas trikke kus politsei rikub ise reegleid üritades mõnda silma jäänud tegelast meelega peedistada. Astudes sellega üle oma politsei kohustustest ja unustades ameti vande võib järeldada ainult üht Eesti Politseist.

Vahet ei ole kas sa oled süüdi või süütu, rikud sa reegleid meelega või kogematta, kas siis rikkumine on sinu süü või paratamatus. Ära keeratakse sulle igal juhul PARIMA meelega.

Nii et mida vähem politeiga kokkupuudet on seda PAREM!

Igakord ei väänata, ükskord sain ka suulise hoiatuse põhjendamatult aeglase sõidu eest. Väidetavalt segasin bussiliiklust kuigi sellisel kella ajal bussid ei sõitnud aga ega ma olin vait ja kuulasin, mis sa targematega ikka vaidled.
Politsei vastu ple midagi ning vb ongi hea kui väänatake koguaeg siis ehk kardetakse rohkem ning liigeldakse viisakamalt. Ei ole ise liikluses just eeskuju aga ei kiru ka politseinike. Hm tglt olen saanud turvavööta sõidu eest ja vahtraleheta ka hoiatada.
Vasta
kuld Kirjutas:[quote=Ardo]
Ei ole ise liikluses just eeskuju aga ei kiru ka politseinike.

Noo kui mul ka R129 600SL tagumiku all oleks siis ma ka väga ei muretseks nende pärast Tongue
Vasta
Tallinnas kontrollitakse eriti agaralt tulekustuti olemasolu autovarustuses. Et siis hoiatuseks neile, kellel seda pole Icon_exclaim
Vasta
Kas kustuti peab kõigil sõidukitel vist olema? Mingi jutt oli kunagi juriidilisele isikule kuuluvast sõidukist ja apteegi nõudest! Kuidas on lood liisingu autoga?
Vasta
Gold Kirjutas:Tallinnas kontrollitakse eriti agaralt tulekustuti olemasolu autovarustuses. Et siis hoiatuseks neile, kellel seda pole Icon_exclaim
vanasti toimis ütlus, et mul on ATS. Badgrin
Vasta
marek Kirjutas:
Gold Kirjutas:Tallinnas kontrollitakse eriti agaralt tulekustuti olemasolu autovarustuses. Et siis hoiatuseks neile, kellel seda pole Icon_exclaim
vanasti toimis ütlus, et mul on ATS. Badgrin

Mind polnud vist vanasti olemas, et mina sellest ütlusest kuulnud pole ..
Vasta
Mul suht hea jälgida tööjuures aknast kus viimasel aal on hakatud jälgima valetpidi parkijaid ja keelatud pöörde tegijaid. ok, saaks veel siis sellisest asjast aru, kui meil trassidel õnnetusi ja LE rikkujaid ei oleks, aga juhul kui trassil on olukord ikka väga käest ära passida peale selliseid totrusi on ikka mõttetu küll. Pärast neid surmasõite tartu maanteel on jah, patrullid siit kadunud, aga teab kui kauaks.
Ütleme nii, et viimasel ajal olen sõitnud tallinna ja tartu poole vastavalt siis rapla kaudu, või vastavalt viljandi kaudu. jah, ring tuleb küll pikem, aga palju suurem tõenäosus on ikkagi ellu jääda.
Vasta
Gold Kirjutas:Mind polnud vist vanasti olemas, et mina sellest ütlusest kuulnud pole ..
Automaatne Tulekustutamise Süsteem. Badgrin
Vasta
Tulekustuti ja muud pidipadi on alati olemas olnud.
Äkki täpsustaks kuidas see "valetpidi parkimine" toimuma peaks, on sel vahet mis pidi sa ennast pargid? Vale kohapeal tagasipõõre on küll linna idiootsus. Vahest võid minu km edasi uhada ennem kui saad võimaluse liikuda soovitud suunas!
Vasta
Gold Kirjutas:Tallinnas kontrollitakse eriti agaralt tulekustuti olemasolu autovarustuses. Et siis hoiatuseks neile, kellel seda pole Icon_exclaim

Lihtsalt meeldetuletuseks, et tulekustutit näitama minnes peab olema pimedal ajal helkur või helkurvest seljas. Loodetavasti on tegemist ainulaadse juhtumiga kus selle eest trahvi saadi. Mul muidugi helkur juba ripub käigukangi küljes, et mitte unustada vajalikul hetkel...Badgrin
Vasta
Marko L Kirjutas:Lihtsalt meeldetuletuseks, et tulekustutit näitama minnes peab olema pimedal ajal helkur või helkurvest seljas. Loodetavasti on tegemist ainulaadse juhtumiga kus selle eest trahvi saadi. Mul muidugi helkur juba ripub käigukangi küljes, et mitte unustada vajalikul hetkel...Badgrin

Ennem ei usu kui näen seda protokolli. Igasugused külajutud jäägu kõrtsilaua taha.
Tulekustuti- mis sellega siis on, maksab 300kr, kontroll vist 50eeku!!! Auto maksab enamasti alates 25tuh... Milles probleem!
Varsti tuleb keegi jutuga,et tehti trahvi kuna paagis oli liiga vähe kütet... Ootame!
Vasta
väikemees Kirjutas:Tulekustuti- mis sellega siis on, maksab 300kr, kontroll vist 50eeku!!!
kord aastas tahavad 60kr saada.
Vasta
väikemees Kirjutas:
Marko L Kirjutas:Lihtsalt meeldetuletuseks, et tulekustutit näitama minnes peab olema pimedal ajal helkur või helkurvest seljas. Loodetavasti on tegemist ainulaadse juhtumiga kus selle eest trahvi saadi. Mul muidugi helkur juba ripub käigukangi küljes, et mitte unustada vajalikul hetkel...Badgrin

Ennem ei usu kui näen seda protokolli. Igasugused külajutud jäägu kõrtsilaua taha.
Tulekustuti- mis sellega siis on, maksab 300kr, kontroll vist 50eeku!!! Auto maksab enamasti alates 25tuh... Milles probleem!
Varsti tuleb keegi jutuga,et tehti trahvi kuna paagis oli liiga vähe kütet... Ootame!
Ise ka ei usu kuid täna tuttav väitis, et tunneb ka ühte SR_i meest kes selle sama helkuri teema eest trahvi oli saanud. Ma ei tea kuidas on see võimali. Kui politsei mulle üritaks sama assja teha siis naad saaks kohe veel hunniku lisa põhjuseid Icon_evil
EI taha ka uskuda aga mees kinnitas, et täidsa tõsi. Samas kui bussijuht sai ka bussi peatuses peatumise eest trahvi siis ei ole siin midagi enam imestada!
Vasta
usun, et see siiski jama, sest politseis tehti ka selle ohta kontroll ja mingit sellist rikkumise kohta kirjutatud trahvi ei leitud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne