Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#81
janek126 Kirjutas:Sama juhus endal. Mäo Statoli jaamas.
Olin juba autost väljunud, kui tuli Hr.politseinik ja küsis lube. Kuna olin tütrega koos ei hakanud eriti vastu puksima. Vaatas mu lube(kusjuures auto dok.-e ei küsinud), ja hakkas kahtlema esiküljeklaaside tooni sobivuses. Soovis siis et laseksin akna alla ja hakkas lihtsalt lube klaasi kõrvalt ja läbi klaasi vaatama. Lõpp oli selline et ütles et kui veel mind näeb siis saadab kordusülevaatusele. Kui ma siis selle peale, et saada kohe, mis siin PÄRAST, soovis head reisi ja pani minema.
Autol ees 20kile, s.t., et koos tehase tooniga ca 27-33%.
KRT, KUI OLEN SIIAMAANI EESTI POLITSEID AUSTANUD (SEST TEISTES RIIKIDES ON HULLEMAD), AGA SELLISE LOLLIGA POLE VEEL KOKKU PUUTUNUD.

Paide mendid ongi &%#¤pead vabandust aga nii see on
Vasta
#82
Kui siin juba eravärvides Op.autodest juttu tehti siin on 1 nendest lõpp: http://www.postimees.ee/?id=42896 , tegelikult asi selles et see rohelise passati juht on minu elukaaslane, 10 päeva on möödas, asi läheb järjest põnevemaks. nimelt vägisi tahetakse minu proua süüdlaseks teha, aga ootame ekspertiisi tulemuse ära siis anna jälle teada!
terv.aare
Vasta
#83
marko600 Kirjutas:
janek126 Kirjutas:Sama juhus endal. Mäo Statoli jaamas.
Olin juba autost väljunud, kui tuli Hr.politseinik ja küsis lube. Kuna olin tütrega koos ei hakanud eriti vastu puksima. Vaatas mu lube(kusjuures auto dok.-e ei küsinud), ja hakkas kahtlema esiküljeklaaside tooni sobivuses. Soovis siis et laseksin akna alla ja hakkas lihtsalt lube klaasi kõrvalt ja läbi klaasi vaatama. Lõpp oli selline et ütles et kui veel mind näeb siis saadab kordusülevaatusele. Kui ma siis selle peale, et saada kohe, mis siin PÄRAST, soovis head reisi ja pani minema.
Autol ees 20kile, s.t., et koos tehase tooniga ca 27-33%.
KRT, KUI OLEN SIIAMAANI EESTI POLITSEID AUSTANUD (SEST TEISTES RIIKIDES ON HULLEMAD), AGA SELLISE LOLLIGA POLE VEEL KOKKU PUUTUNUD.

Paide mendid ongi &%#¤pead vabandust aga nii see on

Sellistel juhtudel võib küsida kas ta on koolitatud ARK-i poolt ,et teha autole tehnilist kontrolli
Vasta
#84
rauntz Kirjutas:
Rait Kirjutas:rauntz, mul pole amg märgiga mune Icon_razz et peatumata edasi sõidaksin.
Pealegi kui ma oleks saavutanud seekord a´ JOKK tulemuse enda kasuks, siis hunt hundiga lepib alati kokku, et kuule sööme lamba ära. Ma kardan, et tulevikus oleks mind tihedalt kontrollima hakatud.

Igatahes otsuse sain täna kätte ja leian, et täitsa mõistliku 8100.- eeki. Mingeid pretensioone mul ei ole.

No comments Smile
Kui sul neid kaheksatuhandeühesajaseid üle on, siis amg-märgiga munadega mehel oleks ühest puudus. Selle summa eest tasub vaielda juba minumeelest...

Ega neid üle ei oleBadgrin aga see, et mind juhtimisõiguse peatamisest säästeti- see oli juba eufooria, ma läksin autosse, lugesin veekord otsuse läbi ja olin õnnelik, noh, nagu ma oleks loteriiga võitnud. Raha on ju maailmas nii vana asi, et seda peaks juba kõigil olema. Icon_smile

Pealegi, minu suhtumine rahasse on lõtv, väga lõtv- palgapäevast elan palgapäevani, kas ma maksan selle trahvi rahandusministeeriumile või ei, ikka on mul palgapäeval kontol a´la mõne päeva elamise raha alles.

Rait
Vasta
#85
Huvitav,kui saadetakse "erakorralisele" ja auto läbib selle edukalt, kes siis maksab ülevaatusekulud.
ps.Tartu kandis juba traditsioonilised masskontrollid nii veo-kui sõiduautodele Rehe motelli juures suunaga Võru poole.Kontrollitakse kõike. Tegevuses politsei,
kadetid ja ülevaatuspunkti töötajad.Viimastele korraldataks nn.õppus mida politsei peab vigadeks,et seda ülevaatusel vaadata.Õnnestus näha seda õppematerjali,mis üpris mahukas ,varustatuna ka suures mahus vastavate fotodega.
Vasta
#86
Rait Kirjutas:
rauntz Kirjutas:
Rait Kirjutas:rauntz, mul pole amg märgiga mune Icon_razz et peatumata edasi sõidaksin.
Pealegi kui ma oleks saavutanud seekord a´ JOKK tulemuse enda kasuks, siis hunt hundiga lepib alati kokku, et kuule sööme lamba ära. Ma kardan, et tulevikus oleks mind tihedalt kontrollima hakatud.

Igatahes otsuse sain täna kätte ja leian, et täitsa mõistliku 8100.- eeki. Mingeid pretensioone mul ei ole.

No comments Smile
Kui sul neid kaheksatuhandeühesajaseid üle on, siis amg-märgiga munadega mehel oleks ühest puudus. Selle summa eest tasub vaielda juba minumeelest...

Ega neid üle ei oleBadgrin aga see, et mind juhtimisõiguse peatamisest säästeti- see oli juba eufooria, ma läksin autosse, lugesin veekord otsuse läbi ja olin õnnelik, noh, nagu ma oleks loteriiga võitnud. Raha on ju maailmas nii vana asi, et seda peaks juba kõigil olema. Icon_smile

Pealegi, minu suhtumine rahasse on lõtv, väga lõtv- palgapäevast elan palgapäevani, kas ma maksan selle trahvi rahandusministeeriumile või ei, ikka on mul palgapäeval kontol a´la mõne päeva elamise raha alles.

Rait

Noh, järelikult sind majanduslangus otseselt ei puuduta siis jah Icon_biggrin
Mul oleks ka see 8100 eeksu välja käia aga krt peale enda tahavad veel naine-laps-koer ka süüa ja ise võiks endale õllekese-kümme lubada nii et väga hea meelega ma seda raha ära ei kingiks Smile

Õnnestus endalgi nüüd endale kollane aktsia saada rihmata sõidu eest, oma lollus muidugi, lihtsalt mingil põhjusel firma transitiga sõites ununeb kogu aeg ära samas kui sõiduautos on alati peal... 360 rutsi vaesem jälle Smile
Vasta
#87
nordrainbow Kirjutas:Huvitav,kui saadetakse "erakorralisele" ja auto läbib selle edukalt, kes siis maksab ülevaatusekulud.
as politsei aga kohtu kaudu. sõbra-sõber "testis".
Vasta
#88
Vändra mendid 2 näidet!

Ilus õhtu poolik, vedelesin oma vanamehe tanklas ja otsustasin et kontrolliks oma autol kaitsmed ka üle. Vaatan et kohalik mees oma partner kaubikuga on juba ligi 1h seisnud tankla kõrval plokeerides nii ligipääsu garaasile. Mõõda ma tast ka ei saanud kuna tema selja taga seisin politse auto ja see ei liikunud ka seal mitte kuskile. Palusin siis kohalikul oma autot 5m liigutada, et ma garaasi juurde pääseks ja saaks siis ilusti valguse käes oma kaitsmeid uurida. Nii kui mees 1m autot liigutas lõi politsei kohe vilkurid peale ja ütles, et mehel puudus vist ülevaatus või midagi. Uskumatu et politsei lihtsalt istus seal 1h selleks, et saaks pisikese trahvi teha..

Nädal hiljem.
Olin sõbraga ühes alevi keskel tanklas juttu puhumas ja kui ära hakkasime liikuma mina ees, siis märkasin politsei patrulli. Sinised sõitsid minust mõõda ja siis jäid nagu eemale teepeale ohutuledega seisma. Otse sinna kus on pidev joon! Ise keerasin alla paremale ennem neid kodu poole ja peeglist jälgin, et mis neil sii nüüd viga on. Ja niipea kui mu sõber oma 3-lmesega neist mõõda sõitis võtis politsei ohutuled maha ja lõi peale vilkurid! Trahvi naad teha ei saanud, hakkasid ajama vennale et sul vahtraleht viltu ja selle eest teeme nüüd ära. SÕber keeras vahtraölehe sirheks ja ütles, et see on vähem ohtlik viga ja sai kohapeal parandatud. Oleks siis ainult mentide näoilmest pilti saanud teha Big Grin:Big GrinBig Grin..

Moraal on see, et tulemustasu on otseselt inimeste lüpsmiseks. Ja politsei rikub juba ise reegleid et saaks kedagi teist trahvida!

Põhimõtteliselt on see sama kui ehitaja paneb maja põlema, et siis saaks seda uuesti ehitada!

Idiootsus mis toimub.
Vasta
#89
Xloaded Kirjutas:Vändra mendid 2 näidet!

Ilus õhtu poolik, vedelesin oma vanamehe tanklas ja otsustasin et kontrolliks oma autol kaitsmed ka üle. Vaatan et kohalik mees oma partner kaubikuga on juba ligi 1h seisnud tankla kõrval plokeerides nii ligipääsu garaasile. Mõõda ma tast ka ei saanud kuna tema selja taga seisin politse auto ja see ei liikunud ka seal mitte kuskile. Palusin siis kohalikul oma autot 5m liigutada, et ma garaasi juurde pääseks ja saaks siis ilusti valguse käes oma kaitsmeid uurida. Nii kui mees 1m autot liigutas lõi politsei kohe vilkurid peale ja ütles, et mehel puudus vist ülevaatus või midagi. Uskumatu et politsei lihtsalt istus seal 1h selleks, et saaks pisikese trahvi teha..

Nädal hiljem.
Olin sõbraga ühes alevi keskel tanklas juttu puhumas ja kui ära hakkasime liikuma mina ees, siis märkasin politsei patrulli. Sinised sõitsid minust mõõda ja siis jäid nagu eemale teepeale ohutuledega seisma. Otse sinna kus on pidev joon! Ise keerasin alla paremale ennem neid kodu poole ja peeglist jälgin, et mis neil sii nüüd viga on. Ja niipea kui mu sõber oma 3-lmesega neist mõõda sõitis võtis politsei ohutuled maha ja lõi peale vilkurid! Trahvi naad teha ei saanud, hakkasid ajama vennale et sul vahtraleht viltu ja selle eest teeme nüüd ära. SÕber keeras vahtraölehe sirheks ja ütles, et see on vähem ohtlik viga ja sai kohapeal parandatud. Oleks siis ainult mentide näoilmest pilti saanud teha Big Grin:Big GrinBig Grin..

Moraal on see, et tulemustasu on otseselt inimeste lüpsmiseks. Ja politsei rikub juba ise reegleid et saaks kedagi teist trahvida!

Põhimõtteliselt on see sama kui ehitaja paneb maja põlema, et siis saaks seda uuesti ehitada!

Idiootsus mis toimub.

Pigem pole seal kandis vist mentidel mitte halligi teha, siis mõtlevad lollusi välja. Pealegi tundub, et pole kõige fantaasiarikkamad sellid Icon_smile
Vasta
#90
liisel Kirjutas:Ahjaa sain ükspäev trahvi ... möödasõidul võeti maha... Küsiti et miks ma möödusin neist 116-ga kui ma oleksin võinud neist ju ka mööduda 94-ga. Teades oma leebeid ütlemisi ja vaidlushimu hoidsin tasa ja targu suu kinni ja lasin trahvi välja kirjutada... tee oli ju sirge ja tühi ... nende väide ... Siit moraal... alati vaata paremale kellest mööda sõidad...
möödasõidul ei tohi kiirust ületada, pead venima 90'ga mitu km vales reas, siis on vähemalt turvaline. soovitan proovida kruisiga möödasõitu sooritada, pooltel juhtudel see vähemalt ei õnnestu.

mul endal oli ka suvel pärnu mnt'l kogemus kui sõitsin mendi hallist subarust kruisiga mööda, navi näitas kiirust 96-97km/h (noh +/-3km/h keegi ei tohiks nokkida) ja mõne km pärast võttis värviline ment maha, küsisin, et mis on kinnipidamise põhjus, ütles, "et meil on reid" kontrollis lubasid ja head reisi. Badgrin põhjuse leiab alati.

kas keegi teab palju nendel uuematel (superbid, puumerid jne) eravärvides mendiautodel radariviga on? +/-3km/h on vist ainult uutel laseritel, teistel peaks rohkem olema vist.
Vasta
#91
liisel Kirjutas:...sellised väikebussi, mis meenutavad ehitajate omi.
Millised need ehitajate bussid siis onIcon_razz
Vasta
#92
liisel Kirjutas:Siit moraal... alati vaata paremale kellest mööda sõidad...

Seda näeb ka enne, vaata lihtsalt kui palju on autol antenne katusel. Kui neid on rohkem kui üks möödu igaksjuhuks ettevaatlikult. üldjuhul on tavaantennile lisaks üks lühike antenn ka juures, tihti magnetiga.
Vasta
#93
Teha on vändras palju aga selleks on vaja suuri ja tugevaid kiilakaid mente mite mingeid nätsikuid või vanu paksukesi. Seal käivad nv. siukesed lõõmad kohalike ja vööraste vahel nii et turvad ootavad ka kaugemal kui mehed ära väsivad ja siis hakkavad koristama Big Grin
Pärnust õeldi juba , et pärnu maakond on kõige hullem kuna vändras toimub ligi 80% kogu maakonna peksmistest Big Grin
Järeldused võite ise teha.
Kohalikel on tegelt turvaline seal elada aha võõrad ärplejad saavad kohe!
Vasta
#94
liisel Kirjutas:See oligi hall subaru .... aga mulle teatas et +/-5km/h.
Aga eravärvides on neid igasuguseid... olen näinud sinist Volksvagen väikebussi ja keegi tark mainis et on neil on ka sellised väikebussi, mis meenutavad ehitajate omi.
striitreisi foorumis enamus neist ära mainitud ja osad aktivistid koostavad lausa tabeleid. Badgrin

"tööliste" bussi all mõtled ilmselt seda tumehalli uut carevelli, "töötuled" ja antennid ja ilus läikiv "märgasfalt" värv...torkab tänaval silma peast välja! Badgrin

to kuld:
kusjuures ei ole kõigil antenne, aga enamusel.
Vasta
#95
marek Kirjutas:to kuld:
kusjuures ei ole kõigil antenne, aga enamusel.

Ei ole ise veel kohanud ühtegi sellist eravärvilist millega teostatakse liiklusjärelvalvet ning on küljes ainult autoraadioantenn.
Teine variant on kui tehakse kombineeritud kiirusmõõtmist, (mis on viimasel ajal popp) Kus politseinik mõõdab erariietes eraauto najal kiirust. Aga maanteel kus liiguks ees nt. eravärviline mis teostab järelvalvet? Võimalik aga ple kohanud!
Vasta
#96
kuld Kirjutas:Ei ole ise veel kohanud ühtegi sellist eravärvilist millega teostatakse liiklusjärelvalvet ning on küljes ainult autoraadioantenn.
Teine variant on kui tehakse kombineeritud kiirusmõõtmist, (mis on viimasel ajal popp) Kus politseinik mõõdab erariietes eraauto najal kiirust. Aga maanteel kus liiguks ees nt. eravärviline mis teostab järelvalvet? Võimalik aga ple kohanud!
no see sama subaru millest mööda sõitsin, sellel pold ühtegi antenni, aga "kõik muu" kola sees... meibi see läks "lammutamisele", sest uued pemmid olid juba käes. Unibrow
Vasta
#97
Nonii täna hommikune Postimees mulle kui Päkapikk!
nimelt http://www.postimees.ee/?id=57412 anti õigus Minu prouale
nüüd QBE-ga võitlema. terv.aare
Vasta
#98
24.12.2008 liuglesin mooda laagna teed . 17.27 lylitasin sisse cruise ja kiirus oli alla 70 km/ h . Tegin parajasti aega parajaks , et mitte varem pidulauda jouda. Kuna tee oli tyhi siis veeresin teises reas ... tagant lahenes suurel kiirusel tumedamat varvi soiduk . Tombasin esimesse ritta, et teed anda . 17.33 sahvisid mul taga vilkurid . Naljatasime veel abikaasaga, et soitsin liiga aeglaselt ja nyyd panevad puhuma . Puhuma ei pandud aga kutsuti politseimasinasse . Suheldi vaga ebaviisakalt ja kysiti, et kuhu ma kiirustan ...
Hakkasin naerma ..., et mismottes ... Kas teate palju teie kiirus oli kysiti...
Vastasin siis, et umbes 68 km/h ... no ja siis tuli litter kui mulle naidati kiirust 97 km/h ....

Vaidlus kestis u 10 minutit . Ja siis tuli paevanael ...jaagu see kiirus teie sydametunnistusele ...ytles mulle politsei .... ja lasti minema.

Ma olin ausalt solvunud . Soida korralikult ja saad ikka sisse ..
Vasta
#99
..ei olnud küll mina see kõige õnnetum, kuna sõber oli roolis.. aga käisime siis täna väiksel Rapla chillil ning üks politsei tädikene koos ühe meesterahvaga siis tiirutas ka Rapla vahel ringi, pidades meid 2 korda kinni, küsides samasi asju, ning leides, et tõesti ei ole mitte kui kuidagi moodi trahvi võimalik teha, lasid meid minema, tulime siis koju ära, (Kus toimus väike pidu) ,pidime siis tuttavad ära viima, aga tuttav pakkus enda autot, mõeldud tehtud, (miks enda kütust ja autot raisata) sai siis inimesed Raplast kusagil 5km välja ära viidud, jõudsime Rapla tagasi ja ohh üllatust, sama auto sama tädikesega tagasi ja muidugi vilkur peale, samad küsimused, sama ülevaatus aga vahe oli selles et tulekustuti oli Aegunud, kuigi auto oli käinud umb. nädal tagasi hoolduses/kontrollis, ning muidugi saime selle eest 3000.- trahvi. Ei tea kuidas teised sellele reageeriksid, aga minul on siiamaani suu lahti.
Vasta
mina vaidlustasin kohtus isegi 2100 kroonise trahvi kiiruseületamise eest ja lõpus jäin õigeks.
Advokaati ei lähe vaja samuti pole riigilõivu tarvis maksta.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne