Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#41
Mind on kinni peetud erinevateks kontrollideks korduvalt, kuid esimestel küljeakendel olevat 50%-st tooni pole keegi märgand Sad
Mõttetu kulutus Smile)
perpetum mobile
Vasta
#42
rauntz Kirjutas:Mind on kinni peetud erinevateks kontrollideks korduvalt, kuid esimestel küljeakendel olevat 50%-st tooni pole keegi märgand Sad
Mõttetu kulutus Smile)

Sama siin, täiesti nördinud olen.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#43
marek Kirjutas:tuttav saatis pikalt, ütles, et võta ise maha kui tahad. saadeti kordusülevaatusele, enne ÜV minekut võttis ise maha, mõõdeti ja uuriti ja tühistatid mendi otsus. maksma läks aint uuesti kiletamine. Smile

aga kas asi on seda jebimist väärt? ilmselt mitte.

No ja see tuttav oli sul siis pärast umba kõva mees ,et sai mentidele tünni teha . Sry ei kisu tüli aga kas seadused nagu ei kehti mitte kõigi jaoks . Samas ei saa ma aru mis moodi se prügikoti kile klaasi peale kleepimine auto sõiduomadusi muudab? . Muidugi ühe detaili, selle mis istme ja rooli vahele käib. Muudab see "ära panemise" mõte kindlasti julgemaks ja enese kindlamaks ,mis muidugi annab talle õiguse parkida ntks. inva kohale ,teha tln-tartu maanteel napikaid möödasõite ja muid sääraseid lollusi. Lihtsalt ma arvan ,et kui reeglitest kinni ei peeta viib varem või hiljem üks asi teiseni ja siis on nagu hilja kedagi süüdistada ,et krdi mendid tegid trahvi. Või kuskile metsa puu kõrvale küünalt pannes sõpradega arutada ,et küll ikka Aadu oli kõva mees, ei pidand politseid kunagi kellegiks ja auto oli tal kah äge - kiledega.
Vasta
#44
Sõiduomadusi kindlasti prügikotiga kiletamine ei muuda aga politseinik auto kõrval seistes ei näe äkki sihid talle kaheraudsega pähe.
Vasta
#45
Kilesi on erinevaid. Enda autol ees HEA% tooni aga läbi paistab. Läbipaistvus mängib valgusega ja kaugusega!

Kui keegi leiutaks kile, mis on 100% läbinähtav aga aparaadile näitaks tooni, näiteks 50%!
Ma ei usu,et seda kilet kasutada lubatakse. Lihtsam on keelata, kui erandeid teha!
Vasta
#46
puruvana Kirjutas:Sry ei kisu tüli aga kas seadused nagu ei kehti mitte kõigi jaoks .


Paraku ei kehti seadused kõigile, vaadates sinna kõrgemale.
Loomulikult, kõik on seaduse piires,lihtsalt iga seaduse kohta on oma seadus ja kui ei ole,siis tehakse!
Vasta
#47
seadustest rääkides, siis linnaliini bussijuhtidele LE ei kehti näiteks... ma pole mitte ühtegi korda näinud(ausalt), kus buss oleks jalakäijaid üle laskund Smile soovitan jälgida!
Vasta
#48
Kusjuures töö-ja puhkeajaseadus ka mitte.Millegipärast otsustamine jäetud kohalikele omavalitsustele.Kui mingi veokas ületab lubatud päevatunde ja jääb vahele,tehakse kohe ära.Linnaliinis peaks vastutus suurem olema,ikka nagu inimestega tegu.
Vasta
#49
Pihl käis Padari juures ministeeriumi eelarve kärbetest rääkimas. Kuule Ivari meil siin kolm maja renoveerimises ja lepingud sõlmitud, hirmsad trahvid kaelas kui nüüd pooleli jäävad, äkki ei läheks väga suure noaga meie hoiupõrssast münte välja kookima? Ivari arvas sellepeale, et ju te karmi käega liiklusjärelvalvet teostades selle raha kätte ka saate, sest põrsas lüüakse haamrikesega täitsa puruks...[/align]
Vasta
#50
nordrainbow
Sõiduomadusi kindlasti prügikotiga kiletamine ei muuda aga politseinik auto kõrval seistes ei näe äkki sihid talle kaheraudsega pähe.



Aga kus on loogika sellisele jutule taga klaasidel võib olla läbi paistvus o%(nii võimast kile pole min 5% läbipaistvust) mis seal võib siis olla kari hiinlasi oma relvadega seda näeb ju ment veel vähem. (seda ta vaatab siis kui juht klaasi alla laseb kontrollimise ajal. Ja võin ausalt öelda ei sega see toonitud külje klaasid ka pimedas sõitmist olen sõbra autoga sõitnud kus on 20% läbipaistvust esi külgedel ja ei häirinud päeval on isegi parem sõita kuna päike ei häiri...
Vasta
#51
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=18704786
Vasta
#52
puruvana Kirjutas:
marek Kirjutas:tuttav saatis pikalt, ütles, et võta ise maha kui tahad. saadeti kordusülevaatusele, enne ÜV minekut võttis ise maha, mõõdeti ja uuriti ja tühistatid mendi otsus. maksma läks aint uuesti kiletamine. Smile

aga kas asi on seda jebimist väärt? ilmselt mitte.

No ja see tuttav oli sul siis pärast umba kõva mees ,et sai mentidele tünni teha . Sry ei kisu tüli aga kas seadused nagu ei kehti mitte kõigi jaoks . Samas ei saa ma aru mis moodi se prügikoti kile klaasi peale kleepimine auto sõiduomadusi muudab? . Muidugi ühe detaili, selle mis istme ja rooli vahele käib. Muudab see "ära panemise" mõte kindlasti julgemaks ja enese kindlamaks ,mis muidugi annab talle õiguse parkida ntks. inva kohale ,teha tln-tartu maanteel napikaid möödasõite ja muid sääraseid lollusi. Lihtsalt ma arvan ,et kui reeglitest kinni ei peeta viib varem või hiljem üks asi teiseni ja siis on nagu hilja kedagi süüdistada ,et krdi mendid tegid trahvi. Või kuskile metsa puu kõrvale küünalt pannes sõpradega arutada ,et küll ikka Aadu oli kõva mees, ei pidand politseid kunagi kellegiks ja auto oli tal kah äge - kiledega.

Kui on korralik kile, ei sega see mitte kuidagi sõitmist ning vaevalt on see põhjuseks küünalt põletada kuskil puu taga. Mul on esimestel 50% ning ei mingit probleemi. Kui oleks need toonimata jätnud, oleks jube kaubiku-tüüpi väljanägemine autol. Üldse toonimata ka ei saanud jätta.
Kusjuures muudest rikkumistest esineb veel kiiruse ületamist, vahel jääb turvavöö lahti ning harva ununeb suunatuli. Näed, kuhu see toonimine võib viia :lol:
perpetum mobile
Vasta
#53
rauntz Kirjutas:Kui on korralik kile, ei sega see mitte kuidagi sõitmist ning vaevalt on see põhjuseks küünalt põletada kuskil puu taga. Mul on esimestel 50% ning ei mingit probleemi. Kui oleks need toonimata jätnud, oleks jube kaubiku-tüüpi väljanägemine autol. Üldse toonimata ka ei saanud jätta.
Kusjuures muudest rikkumistest esineb veel kiiruse ületamist, vahel jääb turvavöö lahti ning harva ununeb suunatuli. Näed, kuhu see toonimine võib viia :lol:
paadunud rullnoka jutt. Smile koonusfilter ja spoila puudu veel. äbi-äbi. Smile
Vasta
#54
krt peaks ehitama jah autole ilusa tjuuning moosiriiuli taga pagassile Smile
perpetum mobile
Vasta
#55
rauntz Kirjutas:krt peaks ehitama jah autole ilusa tjuuning moosiriiuli taga pagassile Smile

aga siis tee seda nii nagu seadus lubab kui ma ei eksi siis ei tohtinud peeglitest kaugemale ehitada ehk siis gabariidist mitte väljuda sellega
Vasta
#56
Olen seni kohanud väga mõistvat suhtumist, pole kohe trahvi tegema kukutud. Eile sõitsin puht hajameelsusest parklasse telliskivi alt sisse ja otse patrullile hambusse. Peatati ja küsiti kas märke vaatan-ei osanud midagi kosta, küsiti mis nüüd saab-ütlesin suur pahandus. Patrull kostis selle peale, et suur jah aga ära enam niimoodi tee ja head päeva Smile Korra teavitati viisakalt ka ühe sabatule mittetoimimisest ja seda trahvita. Samas on tuttavale tehtud parklas suunatule mittenäitamise eest kas mingi 600 eeku. Mine võta kinni aga see hoiatus mõjub isegi paremini kui trahv mis ilmselt ajaks trotsi täis. Mina hindan küll nende tööd kõrgelt ja kui kunagi trahvi saangi, siis eks ikka asja eest.
Vasta
#57
scrat Kirjutas:Mine võta kinni aga see hoiatus mõjub isegi paremini kui trahv mis ilmselt ajaks trotsi täis.
kusjuures mulle tundub ka nii. kui ikka trahv väänatakse, siis vaja ju kohe kellegi peale välja elada jne. mulle on ainult 1x hoiatus tehtud, siis mõjus see tunduvalt paremini. kõige rohkem närvi on ajanud mingi 100kr'ne trahv ca10a tagasi linnahalli kurvis statoili juures, et suunda ei näidanud...uskumatu.
Vasta
#58
kaspar Kirjutas:
rauntz Kirjutas:krt peaks ehitama jah autole ilusa tjuuning moosiriiuli taga pagassile Smile

aga siis tee seda nii nagu seadus lubab kui ma ei eksi siis ei tohtinud peeglitest kaugemale ehitada ehk siis gabariidist mitte väljuda sellega

No siis jääb ära, kui peeglitest kaugemale ulatuda ei tohi Smile
perpetum mobile
Vasta
#59
Pane laiemad peeglid:evil:
Vasta
#60
Kontrollitud on küll mitmeid kordi, aga trahvi pole veel saanud. Kõik vist korras olnud ja niisama pole tahetud väänata Smile Aga eks näis, mis juttu 10 aasta pärast räägin.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne