Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas käima saada kui aku tühi?
#1
Tore!tore!Kuidas saada auto käima kui auto aku on tühi?E klassil asub aku tagaistme all ,aga kapoti all on koht kus saab krokutillidega voolu võtta!Aga kus on A klassil see koht?kas tõesti tuleb pool auto lahti lammutada seni kuni pääsed akuni?Jäkki joskab kjeegi komentaarida!
56562200
Vasta
#2
Vastaks sinu vastusega - Mine teenindusse.

mitte halvas mõttes, aga sinu enamus vastused ongi just sellised, kui keegi tehnilist nõud küsib.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Et minu nõuanne oleks: võtad oma e klassi, sõidad poodi, ostad aku, sõidad koju, viskad a klassil ringi, lased naisel pikema shopingutuuri teha et laadida ja korraliku kodanikuna otsid koha kuhu disposeda vana akuTongue

"MEHED, ÄRGE HÄBENEGA UUT KORRALIKU AKUT OSTA!!!"...
@omadest kogemustest kui sain jaanuari kylmadega bussiga tööle mindud kuna sai pisut "koonerdatud" aku osasBig Grin
Vasta
#4
Indrek Kirjutas:Vastaks sinu vastusega - Mine teenindusse.

mitte halvas mõttes, aga sinu enamus vastused ongi just sellised, kui keegi tehnilist nõud küsib.

See et teenindusse jõuda peaks ikka auto käima saama või mis?mis valemiga sa automaat kastil P tähe N tähe peale paned kui voolugi pole.
56562200
Vasta
#5
Mony Kirjutas:Et minu nõuanne oleks: võtad oma e klassi, sõidad poodi, ostad aku, sõidad koju, viskad a klassil ringi, lased naisel pikema shopingutuuri teha et laadida ja korraliku kodanikuna otsid koha kuhu disposeda vana akuTongue

"MEHED, ÄRGE HÄBENEGA UUT KORRALIKU AKUT OSTA!!!"...
@omadest kogemustest kui sain jaanuari kylmadega bussiga tööle mindud kuna sai pisut "koonerdatud" aku osasBig Grin

MonY: sa jälle panid naela pea pihta 100% :bash:
56562200
Vasta
#6
Ees kapoti all tal ka miski koht olemas oli . . . vasaku lanzeka peal.
Vasta
#7
E on küll kuid A pole seda kohta .no ma ei tia!ei komentaari 2000 sõna pjävas!
56562200
Vasta
#8
Vaata kraadiklaasi 20 kraadi teeb oma töö "ne mai mesjats" pole midagi parata tuleb oodata kevadeni.Ma arvan et see probleem pole ainult sinu on nii minul kui ka teistel.

:biggrin:My:biggrin:
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
Kapoti alla vaadates tundub,et aku on kunde pool pooleldi aknalaua all.
Aku vasakul üleval nurgas ?
Vasta
#10
aku on mul salongis kunde poole jalgade all!

Vaata kraadiklaasi 20 kraadi teeb oma töö "ne mai mesjats" pole midagi parata tuleb oodata kevadeni.Ma arvan et see probleem pole ainult sinu on nii minul kui ka teistel.

Tahtsin lihtsalt tead saada kas käivistus vooli kohta on ka olemas?kuidagi nagu ei leidnud seda kopti alt.Tundub et tuleb mul vist kevadeni oodata millal linnud laulma hakkavad



56562200
Vasta
#11
A klassi aku IMO kõrvalistuja jalge all, tõmba kõrvalistuja jalge alune matt ära ja vaata sinna alla siis...IMO oli seal tal see aku...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#12
ma pole küll peris kindel kui pees see a klassi genekas asub aga kui saad pane krokud geneka peale miinus pane kronsa külge ja plusss pane geneka laadimis juhtme kylga .loodan et sul bensukas ja see läheb lupski käima.
Vasta
#13
hullmill Kirjutas:ma pole küll peris kindel kui pees see a klassi genekas asub aga kui saad pane krokud geneka peale miinus pane kronsa külge ja plusss pane geneka laadimis juhtme kylga .loodan et sul bensukas ja see läheb lupski käima.

Ma ei prooviks, isegi kui saab otsale ligi, E klassil ei saa.
Geneka juhe liiga väikese läbimõõduga sellise koormuse jaoks mida starter tarbib, võib lõppeda auto maha põlemisega.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#14
(21-03-2006, 10:05 PM)Laur Kirjutas:
hullmill Kirjutas:ma pole küll peris kindel kui pees see a klassi genekas asub aga kui saad pane krokud geneka peale miinus pane kronsa külge ja plusss pane geneka laadimis juhtme kylga .loodan et sul bensukas ja see läheb lupski käima.

Ma ei prooviks, isegi kui saab otsale ligi, E klassil ei saa.
Geneka juhe liiga väikese läbimõõduga sellise koormuse jaoks mida starter tarbib, võib lõppeda auto maha põlemisega.

Kui genekale ligi soovid pääseda siis peal küll suht sügavale auto alla roomama, soovitaksin ikka krõvalistuja uks avada jalamatt ära võtta, aku kaan maha võtta ja sinna juhtmed ühendada. Seepärast et neid voolu andmise otsi sa mujalt küll ei leia.
Vasta
#15
Ohoh viimane vastus neli pool aastat hiljem Icon_twisted
Eks see väike A ole ammu käima saadud Badgrin
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#16
(01-10-2010, 05:45 PM)reingsm Kirjutas: Ohoh viimane vastus neli pool aastat hiljem Icon_twisted
Eks see väike A ole ammu käima saadud Badgrin

Aga võibolla inimene veel senimaani hädas ootab vastust Icon_question
Aga jah eks see ole tüüpinine, et kui probleemile lahendus leitakse siis ei kommenteeri seda keegi, eks igaüks püüdku jälle ise lahenduseni jõuda. Või äärmisel juhul kirjutab, et sain korda.
Vasta
#17
Tegelikult võib keegi ka sel talvel samale küsimusele vastust otsida. Siis on hea, kui see kusagil kirjas.

Kas A-klassil tõepoolest abivoolu otsi kapoti all pole?
Vasta
#18
(02-10-2010, 08:23 AM)v6sa Kirjutas: Tegelikult võib keegi ka sel talvel samale küsimusele vastust otsida. Siis on hea, kui see kusagil kirjas.

Kas A-klassil tõepoolest abivoolu otsi kapoti all pole?

1)Ei ole.Aga aku on küll jah , kõrvalistuja jalamati all, murra ümarast plastikseibist pool üles jakeera lahti , nii saadki akule ligi.
2)kui aku otsad on maha võetud siis on vaja peale tagasiühendamist taasseadistada
a)el.aknad (hoia akna nuppu ca30sek all või kuni kuuled klikki,kõikide akendega samamoodi)
b)ESP/ABS keera töötava mootoriga rool kellasuunas lõpuni ja seejärel vastupäeva tagasi (peale seda peaks ESP/ABS tuled armatuuris ära kustuma)
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  M-B A160 99a kellel veel? ja kuidas rahul olete? kati28 6 8,979 11-02-2011, 03:26 AM
Viimane postitus: taso99
  Automaat: võti välja ka siis kui käik sees diggy 0 2,535 06-02-2010, 11:47 AM
Viimane postitus: diggy
  kui palju umbes laagrid maksavad a klassi mersedesele? Sladkaja80 1 3,320 26-08-2009, 12:29 PM
Viimane postitus: marek1
  a klassi Mercedes-Benz ei kiirenda kui vajutan gaasipedaali Sladkaja80 7 5,895 17-07-2007, 02:20 PM
Viimane postitus: Sladkaja80
  MB A140 ei lähe käima zorgovich 1 3,626 09-03-2007, 04:26 PM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne