Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teine Spidomeetri konsool
#1
Küsimus siis tulebki selline, et ega keegi tea, kas ka tööle pruugib hakata uus Spidoka konsool, ehk siis see kus spidokas, tahokas ja need kellad kõik on. vahetada uuema vastu...
kusjuures vaatasin kahte erinevat Mercedes-Benz oma. pistik TÄPSELT samasugune. ja ka kuju on sama...

oskab keegi midagi rääkida siin sellest, et kas toimib kõik korralikult, kui vanem konsool vahetada uuema vastu, v üldse mõne teise margi vastu, need uuemad on ikka tunduvalt kenamad.

Tänud etteSmile
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#2
See on samasugune küsimus nagu "kas auto ratast teise vastu saab vahetada - paistavad täpselt ühe suurused ja mõlemad on ümarad"

Niikaua, kui ei tea täpset auto mudelit ja teise kelladeploki andmeid ei oska ka vanakurat ise sellele vastata.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
no, sedant nüüd ka jah Big Grin
aga noh, endal CLK (a208) ja hetkeks käis mõte panna uuemad CLK (c208) kellad, need peaksid sobima, aga tahaks tegelikult veel midagi uuemad. miskit..
ma ei teagi mis kerega ja mis tüüp, aga valged natuke retro stiili... peaks olema mingi 2003+ aastatest vähemalt ma arvan nii Wink

aga just, et kui sobib kujult ilusti auku... ja liitestepselgi on sama, siis tõenäosus, et töötab, on vist suht suur ?
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#4
asi siis nüüd niikaugel,et endal see konsool millel puuduvad niiöelda pixlitega tabloo Smile ja vennal siis selline, mis on pixlitega
aasta on mõlemal sama. 1997. ja detsember. (autol I mean)

vahetades, kõik ideaalne, AGA Big Grin imelik oli see, et kui minu autole läks külge see tablooga, siis lõi lausa punase õli miinimumi vea teate.
kuigi õli on täiesti normis.
vb tõesti,et need on nii erinevad, et lampi jäeb errorit sisse suruma,ei tea. aga jah, sama auto omad sobivad...
ja nüüd siis tahaks ilget moodi proovida, kas äkki sobiks see kõige uuem, CLK oma Smile

ja siit tuligi ka see mõte,et äkki kui sobib kuju, ja ka stepslid on ühtsed, siis äkki tõesti jäeb ka töötama hoopis teise spidoka tablooga. Smile ei tea.



(Pildid on ilustratiivsed, ja ei ole otseselt seotud tekstiga, rohkem näidisteks otsitud)
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#5
Kui sul masinal elektroonilist võtit ei ole ,siis pole selle vahetamisega hullu midagi. Vaja võibolla ainult testriga autopõhiselt ära kodeerida. Kui aga Elektroonilise võtmega tegemist,siis või avastada ykspäev,et ohoooo uus läbisõit on tekkinud mu vanasse armatuuri. Armatuurid reeglina õpetatakse ühekordselt auto külge ja teistkorda õpetada ei saa.(kui just häkki ei tee)
Vasta
#6
wdb240 Kirjutas:Kui sul masinal elektroonilist võtit ei ole ,siis pole selle  vahetamisega hullu midagi. Vaja võibolla ainult testriga autopõhiselt ära kodeerida. Kui aga  Elektroonilise võtmega tegemist,siis või avastada ykspäev,et ohoooo uus läbisõit on tekkinud mu vanasse armatuuri. Armatuurid reeglina õpetatakse ühekordselt auto külge ja teistkorda õpetada ei saa.(kui just häkki ei tee)

Ok, tegu jah Elektroonilise võtmega...
ja kusjuures panin tähele seda läbisõdu asja ka. aga nii,et kui panin Venna spidoka siis oli niiöelda minu autol Tema läbi sõit Big Grin ja panin tagasi enda spidoka. siis oli jälle korras see, mis mul on alkselt Smile

aga ok, tänud jällegi Smile sain targemaks Smile
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W124 320 Coupe spidomeetri tross ETT89 3 3,549 24-03-2016, 05:38 PM
Viimane postitus: ETT89



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne