Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
c124 diagnostika tallinnas
#1
kütusekulu on suur ja co on kõrge kas keegi teab mõnda meest kes vaataks üle 88a mb300ce
Vasta
#2
http://foorum.mbklubi.ee/search.php
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Karl Kirjutas:http://foorum.mbklubi.ee/search.php

See ei anna suurt midagi.VANASID Mersusid ei oska suurt keegi reguleerida.
Küsimus jääb ikkagi õhku.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#4
tank Kirjutas:See ei anna suurt midagi.VANASID Mersusid ei oska suurt keegi reguleerida. Küsimus jääb ikkagi õhku.
miks ei anna? tundub, et ei oska otsida.

oskavad ikka küll, vanadel autodel on keerulisem vigu leida, sest auto ei ütle mis tal viga on.

Silberauto
bakt
sass vana-kuulis
truumu diagnostika
speedster oü
auto-diagnostika

piisab?
Vasta
#5
tänud
Vasta
#6
marek Kirjutas:Silberauto
bakt
sass vana-kuulis
truumu diagnostika
speedster oü
auto-diagnostika
täpsustaks seda nimekirja veidi:
- silberisse lähen nädala aja pärast, näis, mis saab. Telefonitsi ütles Prillop, et neil on ainult üks vend, kes vanu autosid jagab (s.t. neid, mis ise ei ütle, mis viga on)
- bakt= truumu http://www.bakt.ee/index2.php?lang=est&main_id=81
telefonis ütles, et nemad vanu autosid ei tee, mingu ma Hannese juurde (=speedster)
- vana-kuuli ei sobi mulle isiklikult logistika tõttu
- speedster= Hannes= ok, muhe sell
- auto-diagnostika on see kalamaja koht? kus truumu enne töötas?
Vasta
#7
jansa Kirjutas:täpsustaks seda nimekirja veidi:
- silberisse lähen nädala aja pärast, näis, mis saab. Telefonitsi ütles Prillop, et neil on ainult üks vend, kes vanu autosid jagab (s.t. neid, mis ise ei ütle, mis viga on)
Janis.
jansa Kirjutas:- bakt= truumu http://www.bakt.ee/index2.php?lang=est&main_id=81
telefonis ütles, et nemad vanu autosid ei tee, mingu ma Hannese juurde (=speedster)
see on uudis, ei teandki.
jansa Kirjutas:- vana-kuuli ei sobi mulle isiklikult logistika tõttu
ega sass alla 97a ei viitsi eriti vaadata jah.
jansa Kirjutas:- auto-diagnostika on see kalamaja koht? kus truumu enne töötas?
jep. vanasti olid lakis.
Vasta
#8
marek Kirjutas:
jansa Kirjutas:täpsustaks seda nimekirja veidi:
- silberisse lähen nädala aja pärast, näis, mis saab. Telefonitsi ütles Prillop, et neil on ainult üks vend, kes vanu autosid jagab (s.t. neid, mis ise ei ütle, mis viga on)
Janis.
jansa Kirjutas:- bakt= truumu http://www.bakt.ee/index2.php?lang=est&main_id=81
telefonis ütles, et nemad vanu autosid ei tee, mingu ma Hannese juurde (=speedster)
see on uudis, ei teandki.
jansa Kirjutas:- vana-kuuli ei sobi mulle isiklikult logistika tõttu
ega sass alla 97a ei viitsi eriti vaadata jah.
jansa Kirjutas:- auto-diagnostika on see kalamaja koht? kus truumu enne töötas?
jep. vanasti olid lakis.
mul oli 300sel 134kw,käis ka speedsteris,aga ei saanud sealt abi,aga muidu olen ainult head selle koha kohta kuulnud Smile
Vasta
#9
marek Kirjutas:
tank Kirjutas:See ei anna suurt midagi.VANASID Mersusid ei oska suurt keegi reguleerida. Küsimus jääb ikkagi õhku.
miks ei anna? tundub, et ei oska otsida.

oskavad ikka küll, vanadel autodel on keerulisem vigu leida, sest auto ei ütle mis tal viga on.

Silberauto
bakt
sass vana-kuulis
truumu diagnostika
speedster oü
auto-diagnostika

piisab?
Vot ongi,nimekiri on ilus küll,aga reaalselt kes asja ka ära teeb?
Ja truumu on bemmivana,tulid lakist soo tänavale ,teevad ikkagi üldiselt bemme,truumu sealt ka veel omakorda edasi liikunud,päris iseomafirma vist nüüd ja ikka lemmikud on bemmid.

Ja kui kellegil on infot firmade kohta,mis Mersusid aitab,siis on selle jaoks eraldi teema remondikohtadega olemasConfusedmash:
Võiks ju sinna oma kontakte remondikohtadest anda,teistel ka hea infot lugeda-või kahju on öelda,infot jagada???
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#10
tank Kirjutas:Vot ongi,nimekiri on ilus küll,aga reaalselt kes asja ka ära teeb?
Ja truumu on bemmivana,tulid lakist soo tänavale ,teevad ikkagi üldiselt bemme,truumu sealt ka veel omakorda edasi liikunud,päris iseomafirma vist nüüd ja ikka lemmikud on bemmid.
puumerid on raketiteadus?

tank Kirjutas:Ja kui kellegil on infot firmade kohta,mis Mersusid aitab,siis on selle jaoks eraldi teema remondikohtadega olemasConfusedmash:
Võiks ju sinna oma kontakte remondikohtadest anda,teistel ka hea infot lugeda-või kahju on öelda,infot jagada???
kõik need kohad tegelevad mersudega.
Vasta
#11
300sel Kirjutas:mul oli 300sel 134kw,käis ka speedsteris,aga ei saanud sealt abi,aga muidu olen ainult head selle koha kohta kuulnud Smile

Kas ütleski: "Ma ei tea, mis viga on?" Või ei tahetud vea likvideerimisega tegelda.
Või osutus see liiga kalliks ja odavam tuleb veaga leppimine?

Üldiselt on suur vahe, kas remondimees saadab kuu tagaküljele või ei taha omanik soovitatud remonti kinni maksta.:lol:

Vanade pritsete puhul näikse olevat rahamõõduks Jakobson. Nagu diislitelgi... Ja neid Jakobsone kipub ikka kuluma...:mad:

Kas keegi on käinud Troostis? Nemad vana Saabi teevad, sellel kah K-Jet. Idee poolest ei tohiks nad MB-d karta ja kodulehelgi väidavad seda marki autosid vastu võtvat... Iseasi on see, et headele spetsialistidele kohaselt on nad veidi valivad...
Vasta
#12
jansa Kirjutas:
marek Kirjutas:Silberauto
bakt
sass vana-kuulis
truumu diagnostika
speedster oü
auto-diagnostika
täpsustaks seda nimekirja veidi:
- silberisse lähen nädala aja pärast, näis, mis saab. Telefonitsi ütles Prillop, et neil on ainult üks vend, kes vanu autosid jagab (s.t. neid, mis ise ei ütle, mis viga on)
- bakt= truumu http://www.bakt.ee/index2.php?lang=est&main_id=81
telefonis ütles, et nemad vanu autosid ei tee, mingu ma Hannese juurde (=speedster)
- vana-kuuli ei sobi mulle isiklikult logistika tõttu
- speedster= Hannes= ok, muhe sell
- auto-diagnostika on see kalamaja koht? kus truumu enne töötas?

Juhtus vist väike eksitus paarimehel
Teeme vanu mersusid samamoodi edasi
Vasta
#13
truumu Kirjutas:Juhtus vist väike eksitus paarimehel
Teeme vanu mersusid samamoodi edasi

Truumut soovitan isegi. Käisin seal oma audiga mõned hetked tagasi, koht viisakas, tehnika ja suhtumine väga hea, samuti meestel nn. vanakooli viitsimine ka natuke rohkem vaeva näha, kui pelgalt juhtmed külge ja kõik.

Seega see koht väga ok, peaks vist omanikuga rääkima ja alet kauplemaSmile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  C124 vesi tuppa kunde jalgealla Ramiak8 1 258 09-07-2023, 03:38 PM
Viimane postitus: kodutu
  C124 pistikud kunde isme all Ramiak8 10 532 29-05-2023, 09:26 PM
Viimane postitus: Ramiak8
  C124 juhiaken Ramiak8 6 628 28-04-2023, 07:01 PM
Viimane postitus: Ramiak8
  C124 turvavöö etteandja kolmnurga vahetus JNS 1 2,517 14-04-2019, 08:56 PM
Viimane postitus: Mike22
  C124 katuseluuk Rene147 1 3,444 09-05-2018, 02:52 PM
Viimane postitus: Rene147
  C124 püsikiiruse hoidja Egoolen 1 3,044 01-10-2017, 08:21 AM
Viimane postitus: v6sa
  C124 sõidupealt lõi armatuuri tuled põlema Valgma 11 8,498 18-09-2017, 07:12 AM
Viimane postitus: Valgma
  C124 veetemperatuuri anduri juhtmed Egoolen 1 3,132 14-08-2017, 09:26 AM
Viimane postitus: hents99
  c124 SRS Egoolen 2 3,445 09-07-2017, 12:22 AM
Viimane postitus: Egoolen
  C215 CL500 kupee ABC (Active Body Control)-vedrustuse test. Kus parim teha Tallinnas? nostromo 1 3,250 12-09-2016, 01:25 PM
Viimane postitus: Indrekno



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne