Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abs ja asr tuled põlevad
#1
mis liigub see kulub ,mis seisab see oksüdeerub...
auto siis talvel seisab ja igal käivitusel nii kuu aja tagant taas ebameeldiv üllatus - nüüd siis abs ja asr ei tööta,tuled põlevad pidevalt,nalja ja suitsu muidugi sõites palju , aga tahaks ikka värgid tööle saada lisaks endiselt ei tule voolu tühikäigu klapile ja pöörded 2000p/min peal... teab keegi miskit tarka kosta?
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#2
Egas muud kui diagnostikasse!
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#3
Minu 124-l oli aastakese või nii tagasi sarnane case: ABS ja ASD ei töödanud ja signaaltuled särasid armatuuris ning tühikäigu pöörded 2000p/min peal ning lahendus oli ülepinge relee väljavahetamine. Laena kellegi teise auto pealt sama vidin ja proovi, äkki aitab.
Vasta
#4
secman Kirjutas:mis liigub see kulub ,mis seisab see oksüdeerub...
auto siis talvel seisab  ja igal käivitusel  nii kuu aja tagant taas ebameeldiv üllatus - nüüd siis abs ja asr ei tööta,tuled põlevad pidevalt,nalja ja suitsu muidugi sõites palju , aga tahaks ikka värgid tööle saada lisaks endiselt ei tule voolu tühikäigu klapile ja pöörded 2000p/min peal... teab keegi miskit tarka kosta?

Elektroonika diagnostikat saad väga lähedal oma töökohale teha, tead küll mida mõtlen.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
kristjane Kirjutas:Minu 124-l oli aastakese või nii tagasi sarnane case: ABS ja ASD ei töödanud ja signaaltuled särasid armatuuris ning tühikäigu pöörded 2000p/min peal ning lahendus oli ülepinge relee väljavahetamine. Laena kellegi teise auto pealt sama vidin ja proovi, äkki aitab.

loll küsimus,Confusedmash:,aga milline see ülepinge relee on...
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#6
Karl Kirjutas:
secman Kirjutas:mis liigub see kulub ,mis seisab see oksüdeerub...
auto siis talvel seisab ja igal käivitusel nii kuu aja tagant taas ebameeldiv üllatus - nüüd siis abs ja asr ei tööta,tuled põlevad pidevalt,nalja ja suitsu muidugi sõites palju , aga tahaks ikka värgid tööle saada lisaks endiselt ei tule voolu tühikäigu klapile ja pöörded 2000p/min peal... teab keegi miskit tarka kosta?

Elektroonika diagnostikat saad väga lähedal oma töökohale teha, tead küll mida mõtlen.

kuidas see nimi oligi? ,praegu pole ülevaatust ja linnas ei sõida,proovin esmased veavõimalused välistada,kui jagu ei saa siis lähen kindlasti
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#7
http://www.hortauto.ee/
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
Kapoti all tulemüüri ja salongi vahel, keskel kliima ja bensiinipumba relee kõrval, läbipaistev võ punane plastist kaas on peal, SELLEL ON ERALDI 10A KAITSE PEAL, kontrolli esmalt seda.
Ja mida KINDLASTI proovi - tõmba kõik need releed ükshaaval välja ja topi tagasi, tahavad maybe veic tähelepanu lihtsalt saada, viisakas oleks contactcleaneriga üle käija need...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
W124´jal kah pidev jama nende ülepinge kaitmetega, aitab kui lahti võtta ja külmakad üle joota.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#10
Rolz Kirjutas:Kapoti all tulemüüri ja salongi vahel, keskel kliima ja bensiinipumba relee kõrval, läbipaistev võ punane plastist kaas on peal, SELLEL ON ERALDI 10A KAITSE PEAL, kontrolli esmalt seda.
Ja mida KINDLASTI proovi - tõmba kõik need releed ükshaaval välja ja topi tagasi, tahavad maybe veic tähelepanu lihtsalt saada, viisakas oleks contactcleaneriga üle käija need...

Seda ma silmas pidasin jah. Võib olla ka 2 x 10A kaitset peal, näiteks nagu mul.
Vasta
#11
Mul oli selline lihtne viga, et abs anduri juhe oli katki, kas näritud näriliste poolt või tuli vanadus peale, seda ei tea.
Seega kontrolli ka juhtmeid.
Vasta
#12
Rolz Kirjutas:Kapoti all tulemüüri ja salongi vahel, keskel kliima ja bensiinipumba relee kõrval, läbipaistev võ punane plastist kaas on peal, SELLEL ON ERALDI 10A KAITSE PEAL, kontrolli esmalt seda.
Ja mida KINDLASTI proovi - tõmba kõik need releed ükshaaval välja ja topi tagasi, tahavad maybe veic tähelepanu lihtsalt saada, viisakas oleks contactcleaneriga üle käija need...

oligi viga konkreetselt selles kaitsmes:hump:
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  C124 sõidupealt lõi armatuuri tuled põlema Valgma 11 8,568 18-09-2017, 07:12 AM
Viimane postitus: Valgma
  c124 abs piduriga mure jaanus2685 1 1,856 30-04-2013, 09:19 AM
Viimane postitus: v6sa
  300 ce ,ei saa käiku D peale ja Abs ,asr tuled põlevad. filter89 4 3,466 21-03-2013, 07:31 PM
Viimane postitus: filter89
  124 coupe kõik tuled armatuuris põlevad peavalu 7 6,467 10-03-2013, 08:18 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Tuled käituvad kummaliselt heavy 12 7,513 10-07-2009, 11:38 AM
Viimane postitus: heavy



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne