Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paluks abi: W202 93a C180
#1
Küsimus siis selline, et kust oleks võimalik saada sellisele mudelile interjööri juppe: soovitavalt puitimmitatsiooniga...?siis veel neid ribasid kust õhku puhub? ja muud sellist nodi??Shy
Igasugune abi on väga teretulnud!!!

TÄNUDExclamation
Oasis & MB
Vasta
#2
ilmselt parim valik ebay's. kahtlane kas romulates on...
Vasta
#3
Arvan sama...et selliseid masinaid vast pole romulates...aga ei tea kas Ebay on kõige usaldusväärsem...Rolleyes
Oasis & MB
Vasta
#4
Noel Kirjutas:Arvan sama...et selliseid masinaid vast pole romulates...aga ei tea kas Ebay on kõige usaldusväärsem...Rolleyes

minu teada rolz ostis oma w126'le sealt päris palju puidu tükke, uuri tema käest, või no ilmselt võib ta siin ka sellest rääkida...
Vasta
#5
et siis Rolz kui kuuled/nääd siis palux sinu abi puitdekoorinterjöörijubinate otsimiselRolleyes
Oasis & MB
Vasta
#6
Küsitud...et siis romulaid kammima ikkagi...äkki hakkab silma mõni...ExclamationRolleyes
Oasis & MB
Vasta
#7
Minu abi , et otsida ja surfata e-bays, sellega võiks ikka ise hakkama saada ju, iccc... See teema, et kas see ka usaldusväärne, viitab sellele, et elame veel ikka endiselt Nõukogude Liidus või vähemalt Ida-Euroopas, mitte Lääne-Euroopas ega põhjamaades, icccc

Võta ebay.com (seal võta advanced serach ja pane worldwide) või enamus sellist kraami mudugi ebay.de (saksa ebay siis, võta pildid või hakka tälkima, puit - holz, pähklipuit - wurzelholz w202 -sisesta sinna ntx...) otsi üles, pane korralik MAX hind ja oota ja vaada ja looda...
Kui tuleb USA-st võtab kaua aega mudu tuleb ruttu....

PS.Vaata igasugu tuuningpoode, w124 ja w202 pakutakse igalpool ju ka nn puitimitatsiooni, pole küll naturaalne käsiöö, kuid sageli näeb välja parem, kui nn puhas blank plastik autos..
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#8
Kas keegi tegeleb siin foorumis AINULT MB - de - ga???
siis nende juppide ja ehitamisega jne jne???


mina tänan
Oasis & MB
Vasta
#9
Question 
up?

täpsemalt äkki keegi oskab teha tagaaknalaua uue täiesti sileda?
Oasis & MB
Vasta
#10
:question:

Oasis & MB
Vasta
#11
et võtsin siis tagaistme ja seljatoe välja...plaan on panna sinna sile tasapinnaline plaat...?
aga allakäivad peatoe need kaardus pulgad segavad...KAS pean siis terve selle peatoe konstruktiooni lahti võtma või on mõni muu nipp...

sest tasapinnalisele plaadile on ju ka kuidagi vaja need peatoed ja nende augud saada et nagu mingi ilus jääx???

et siinkohal jooksebki kokku mu mõistusRolleyes

kas keegi on sellist asja teind või äkki kellegi tuttava tuttav teab või mis iganes...igasugune abi on abiks...

tänud minu poolt
Oasis & MB
Vasta
#12
Asi korras...
Pusisin ja pusisin ja sain need peatoed lahti...seal mingid väixed klõpsakad olid ja siis tulisd ilusti pesest välja...järgmine jama oli siis aknalaud...seal ka äärtes mingid klõpsakad...sain selle ka ära...tegin siis soome papist šablooni ja selle järgi siis ilusti aknalaua...

hakkasin võimu ja kõlle ja muid juhtmeid vedama polstrite alt jne...juramist oli vääga palju...

aga lõpux sai korda..imelik on see et miski taga nagu viliseb kui gaasi annad???

nyyd siis veel augud puurida õhuke porolon alla ja nahk peale ja kõllid sisse ja korras...

Kirjutasin seepärast et KUI keegi tahab tulevikus samateha siis...arvan et minu kääst saab äkki näpunäiteid või mis iganes...:biggrin: aga ma ka võhik muidugi alles...


tänud lugemise eest



Edu Klubile
Oasis & MB
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w202 bensiinipumba relee dinowalk 4 269 19-11-2023, 07:35 PM
Viimane postitus: dinowalk
Tongue W202 2.0D 55kw süüteluku juhtmete erinevus Mersuotsingul 0 148 20-10-2023, 03:52 PM
Viimane postitus: Mersuotsingul
  W202 Starting issue Santtu 0 366 02-05-2023, 08:03 PM
Viimane postitus: Santtu
  W204 C180 1,6115kw bens 2015 a bensiin mootoriõlis lpart 2 460 03-03-2023, 10:23 AM
Viimane postitus: v6sa
  W202 Diffri erinevus rexrex 4 392 15-02-2023, 04:23 PM
Viimane postitus: rexrex
  w202 mootoriaju pinout 7hp 0 395 05-01-2023, 03:39 PM
Viimane postitus: 7hp
  C220cdi 2008 avantgrade. Abi otsingul Mingimees 1 314 22-12-2022, 11:41 PM
Viimane postitus: siimruz
  W204 C180 CGI käivitamisel tossab marmorpr 8 1,172 22-08-2022, 11:08 PM
Viimane postitus: marmorpr
  W202 250td ei puhu jalgadele sooja Alpz 1 581 09-12-2021, 10:11 PM
Viimane postitus: v6sa
  W202 c180 rev limiter merce 2 1,056 21-01-2021, 07:09 PM
Viimane postitus: merce



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne