Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kojameeste lülituskang
#1
W124
Töötab ainult intervall...tigedaks ajab...suurema sajuga suhteliselt võimatu miskit näha...hakkasin järjest rida ajama...koukisin lüliti lahti - midagi nagu oli kärsanud(kontaktid...krt skeemi ka ei ole, et saaks kontrollida kas üldse ühendus läbi lüliti toimub)...kuna nagunii läks auto elektriku juurde kuna kuskil oli lühis, mida isiklikult ei suutnud üles leida, palusin tal ka mootorit vaadata, et kas seal miskit õhtal...mootor töötas korralikult...
Nüüd küsingi nõuandeid, soovitusi, abi...
Kas kang võib olla saba andnud?
Kas W124-l on kangid asendatavad mõne teise mudeliga?
Kas kuskil asetseb mõni relee või midagi muud, mis võib olla samuti töölepingu lõpetanud...
Kuna suunad lülituvad normaalselt, siis kas on võimalik vahetada, ainult lüliti osa, või on see raketiteadus?
Romulas küsiti kangi eest W124-le 5-poolsada krooni...kas selline hind on normaalne?

Häiritud nägemisega PuZuP :pissed2:
Vasta
#2
Ikka on nägemine häiritud...
Vasta
#3
ma pole päris kindel aga minu kutsikal on relee kaitsmeplokis tagaservas selline plekkestaga pikerguse kujuga seal on sees kolm mähist intervall,aeglane ja kiire lülitist eriti ei usu,et see nii lihtsalt saba annab. sorry kui mu jutt võib mööda olla,aga mul kogemused teiste mudelitega puuduvadRolleyes
Vasta
#4
Kojameeste kang sul läbi. . .


Mingit muud raketiteadust seal polegi.
Vasta
#5
mul 1 kang üle
5271070
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mb w210 täituled ja kojameeste 1 aste ei tööta Raido006 1 1,570 19-04-2018, 12:12 PM
Viimane postitus: v6sa
  W124 kojameeste relee BlackLady 2 3,074 04-11-2010, 02:35 PM
Viimane postitus: BlackLady



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne