Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida rahvas arvab sellisest isendist?
#1
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#2
Confusedhocked:kas stosoorok ongi juba alla 90 tuhhi??? Kas see liiiga odav ei ole veel.

Minu soov oleks muidu ka nahk, aga kui pole siis ei.
Head autod maksavad 6000kulli- aastaga säästsin ma 65...
Vasta
#3
Usun, et tegu pole just kõige korralikuma isendiga. Selle hinna eest mustikat ei saa
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
Siin veel üks identne isend, kuid suur hinnavahe näitab tõesti, et asi natuke mäda.
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#5
Asi pole midagi mäda.No palju neid vennikesi ikka on kes sooviks endale 5.0 isendit pidevalt käib mingi alamine et auto võtab palju pensu.!!!Hooldus kulud kallid jne.Mis teha,tahad "eSi" siis pane aeg kinni esindusse lase teha täis diagnost kõikidele sõlmedel võta kaasa asjatundja tegelane ja kui asi sulle meelepärane ja rahakott kannatab mis siis ikka TULD!
56562200
Vasta
#6
Täiesti minu isiklik arvamus... Ilma nahata sadanelikümmend EI OLE sadanelikümmend
Kotiriie S klassil...andke kannatust!?!? Ära osta!
Sorri kõik nahatud kuuemehed, ei midagi isiklikku, ütlesin ka juba...minu isiklik arvamus!
Ei kehti allergikute puhul :tongue:
Vasta
#7
Eric Kirjutas:Asi pole midagi mäda.No palju neid vennikesi ikka on kes sooviks endale 5.0 isendit pidevalt käib mingi alamine et auto võtab palju pensu.!!!Hooldus kulud kallid jne.Mis teha,tahad "eSi" siis pane aeg kinni esindusse lase teha täis diagnost kõikidele sõlmedel võta kaasa asjatundja tegelane ja kui asi sulle meelepärane ja rahakott kannatab mis siis ikka TULD!
ei tea näiteks kere vanemale w126 560 mootorid tunduvad olevat küll hinnas. Kui mõni selline pilbasteks läheb on mootor juba müüdud või siis bonnitud.Võta nüüd kinni kas viieliitrine on nõutud mootor või mitte?
Vasta
#8
jyrx66 Kirjutas:Siin veel üks identne isend, kuid suur hinnavahe näitab tõesti, et asi natuke mäda.
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Usu,midagi pole siin eriti mäda.See auto lihtsalt kõvasti ülehinnatud,enamus müüjaid arvab ju et tema auto kõvasti parem kui teised samasugused mis pakkumisel.Esimese auto hind peaks minu arvates küll täiesti reaalselt vastama turuhetkele,kuigi ei taha seegi eriti kaubaks minna tundub (tükemat aega müügis).
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
vaata aastat,see üks esimesi 140nesi ... oleks 95 või 98 siis saaks sellest hinnavahest aru ... 90 ju täitsa norm hind ...bmw seitsmesajased jäävad ka juba sinna kanti..uuemad tulevad lihtsalt peale
Vasta
#10
Olen kursis selle kallima autoga suhteliselt ja põhjus on selles et sellel masinal veermik täielikult ülekäidud uued puksid ja vedrud jms...siis mootori juhtmestik (12k) , jagajad, rootorid , kõik sisselaske tihendid jms vahetatud, automaat kastile tehtud täielik kap-rem (igast tihendid kettad jms) tutikas tagaklaas (13k) jne jne...auto vist see talv esimest korda sõidab.Ennem oli ainult suve auto vist.
Ehk sealt tuleb ka suur hind samas aasta arv pole kõige uuem tõesti.
Vasta
#11
heerold Kirjutas:Olen kursis selle kallima autoga suhteliselt ja põhjus on selles et sellel masinal veermik täielikult ülekäidud uued puksid ja vedrud jms...siis mootori juhtmestik (12k) , jagajad, rootorid , kõik sisselaske tihendid jms vahetatud, automaat kastile tehtud täielik kap-rem (igast tihendid kettad jms) tutikas tagaklaas (13k) jne jne...auto vist see talv esimest korda sõidab.Ennem oli ainult suve auto vist.
Ehk sealt tuleb ka suur hind samas aasta arv pole kõige uuem tõesti.

Absoluutselt ei kahtle su jutus,tundub ka piltidel ok masin olevat.Kuid kahjuks jahh (ka varem sellest räägitud) enamus ostjaid ei usu seda juttu või lihtsalt jätab külmaks,nemad vaatavad ikka aastarvu ja hinna suhet.Seda enam,et 5 liitrise mootoriga,see ju eestlase jaoks (enamuste) liig mis liig kütusehindade juures.Puhas fännirida see auto ja paraku ka tulihingelise jaoks tiba krõbeda hinnaga...minu arvamus.
Väike näide: ca kuu tagasi müüdi maha 96 aasta 420 SEL,musta värvi,korralik ja heade lisadega.Kuna omanikul oli uus ja uhkem auto juba olemas ning kiirelt vaja lahti saad läks auto müüki 80 kiloga.Ja isegi sellise hinnaga ei läinud hoobilt,2 päeva pärast keegi tuttav ostis ära (õnnelik mees).Confusedmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
Sõidan ise S'uga 420 92.a ja pean ütlema, et paremat autot annab otsida. Hoolduskulud on võibolla tõesti kallimad kui mingil muul autol aga no kuulge, autol ja autol ka vehet. Hindade kohta niipalju, et hetke turuhinnad ongi sellised madalad aga mingi 90k eest ma ei müüks sellist autot ealeski. Probleem selles, et kõik kardavad kütusekulu ning seetõttu ei taheta osta, sellest tuleneb ka hindade langus. Need autod on kindlasti rohkemat väärt kui mingi mõtetu 90k.
Vasta
#13
See 500ne on (oli) mu tuttava oma. See on täiesti korralik masin! OMANIK müüs seda sellepärast nii odavalt(~50k), et uus auto oli juba tellitud, ning see raha oli täpselt puudu.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida arvate teie? Uudistaja 2 2,061 29-05-2008, 12:30 PM
Viimane postitus: churka
  mida sellest SL arvata? Eric 4 2,736 26-12-2007, 12:36 PM
Viimane postitus: anto123
  Mida [b]piiks[/b] kui odav SEL. hind päris alla viidud?! andreaz 3 2,606 21-03-2007, 03:25 PM
Viimane postitus: andreaz
  Mida arvate... marko600 5 2,942 18-03-2007, 10:08 PM
Viimane postitus: andreaz
  MB 126 mida teha? VTarmo 3 3,837 13-03-2006, 12:20 AM
Viimane postitus: MIQ



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne