Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus ringrada.
#1
Tegin copy-paste ühest teisest foorumist. Kes huviline ja tahab seda projekti toetada siis vajalik info siin:
Poisid, kotkad kähkusõitmise raja pooldajad:

22.septembril kell 17.00 toimub Rae kultuurikeskuses Rae valda plaanitava motoringraja avalik arutelu. Oleks vajalik, et osavõtjaid oleks võimalikult palju sh nii vastaseid kui pooldajaid.
Nii saab selgeks, kui palju on projektil pooldajaid ja projekti kasulikkuses kahtlejaid ja vastaseid.
Avalik arutelu toimub tööinimeste jaoks küllalt ebamugaval ajal, kuid proovige see aeg siiski leida.
Ringraja eskiisi ja keskkonnamõjude strateegilise hindamise aruandega saab tutvuda http://www.hendrikson.ee/?m1=66&m2=67.
Inimesed, kes seda on põhjalikumalt uurinud, on sellest leidnud mitmeid puudusi ja raja ehitamisega kaasnevaid olulisi riske nii keskkonnale kui inimestele, mida eksperdid pole käsitlenud või on arvanud, et see ei ole takistuseks ringraja rajamisel. Meie, kes me seda müra ja muud temaatikat oleme uurinud - nii ei arva.
Avaliku väljapaneku käigus on võimalik esitada keskkonnamõju strateegilise hindamise aruande kohta ettepanekuid, vastuväiteid ja küsimusi kirjalikult kuni 17. septembrini 2008.a. OÜ-le Hendrikson&Ko (Pärnu mnt 30, 10141 Tallinn), kontaktisikud:
Triinu Lukk, triinu[kriuka]hendrikson.ee , tel 6 177 698;
Kuido Kartau, kuido[kriuka]hendrikson.ee , tel 7 409 806.
See on üks viimaseid võimalusi avalikkusel sellel teemal sõna sekka öelda. Üldplaneeringu kehtestamise järel antakse välja juba projekteerimistingimused, mille alusel koostatud projektile annab ehitusloa juba vallavalitsus. Siis enam külaelanike arvamust ei küsita.


@ vabalt tsiteerides oma külavanema kirja.

Kutsun üles kõiki pooldajaid, eriti Harjumaa ja Tallinna elanike seas, osa võtma. Üldiselt ilmuvad sellistele sündmustele vaid vastased, ning kokkuvõttes väga ühte auku läheb koosolek, äkki saaks seekord teisipidi.
Vasta
#2
Olen kohal + häälega!
Vasta
#3
Oh jah kui minu vanemad soetasid endale Muugale suvila : Hakkas sama teema pihta, et teie kapsaste vahel hakkavad vormelid sõitma.....ja porgandid surevad kummihaisusissse ja sadamiljonpõhjust...jäi muuga ring tegemata ...ok .

Mina lähen rajapoolt seismaaaaaaaaaaaa.... millest jutttt oliii

Sigatige vaidlus käib ka tqhq foorumis kus elanikud ja vastased vaidlevad juba selle plaani avalikustamisest saati.
Vasta
#4
kus see ringrada asub ?
tahaks kah oma skillse mersuga suurendada rinkal.
päris käpp olen ikka kiires sõidus Icon_cool
Vasta
#5
auto Kirjutas:kus see ringrada asub ?
tahaks kah oma skillse mersuga suurendada rinkal.
päris käpp olen ikka kiires sõidus Icon_cool

Oo see rada on nii uus, et sa vajud sisse kui sul juhuslikult Off-Road G -d pole Eusa_pray
Vasta
#6
aga kas pilte ei ole sellest kohast ?
Vasta
#7
auto Kirjutas:kus see ringrada asub ?
tahaks kah oma skillse mersuga suurendada rinkal.
päris käpp olen ikka kiires sõidus Icon_cool

Hammastega raadiod räägivad jah linnapeal, et Stig pidi su kõrval nagu lapsepiss olema või nagu hiire hingeldus. Ja pealegi pidid hirmus driftikunn ka olema, sul selleks ju W124 S600 ongi tehasest tellitud.
Vasta
#8
stig on laulja ju mitte sportlane ju Icon_eek
Vasta
#9
Kuule, sa vahepeal ähvardasid bemmi foorumi tagasi minna, ehk teed meile siis teene ja teed seda?
Vasta
#10
aga mis õigusega te mu profiili alati muudate Retard
Vasta
#11
auto Kirjutas:stig on laulja ju mitte sportlane ju Icon_eek

Mul on piss püksisIcon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrinCrybaby
Vasta
#12
auto Kirjutas:stig on laulja ju mitte sportlane ju Icon_eek
kas ta mitte kaevur ei old? Tapa Kommunist kirjutas kunagi. Unibrow
Vasta
#13
auto Kirjutas:aga mis õigusega te mu profiili alati muudate Retard

Tsau sulle, leffa-leffa ka teeme järgi teel bemmi foorumi.

[Pilt: a439d8c9cbef.jpg]
Vasta
#14
Ma ei usu , et keegi nii loll on kui Auto. Ilmselt mingi vend saab rahulduse jama ajades ja ise kõõksub semudega arvuti ääres , pigistab näo pealt punne ja runkab pesukataloogi ees. Ei ole võimalik nihukse soodaefektiga olla. Raudselt kloun või puudega.
Vasta
#15
Boamadu Kirjutas:Ma ei usu , et keegi nii loll on kui Auto. Ilmselt mingi vend saab rahulduse jama ajades ja ise kõõksub semudega arvuti ääres , pigistab näo pealt punne ja runkab pesukataloogi ees. Ei ole võimalik nihukse soodaefektiga olla. Raudselt kloun või puudega.

M.O.T.T.
Vasta
#16
Eusa_clap Tänks mehed sealt eestist, teete kohe meeleolu rõõmsaks siin NorrasIcon_cool
Aga jätkakem autoIcon_biggrin teemal. Ringrada mõtlen...kuis kugeb
Vasta
#17
auto Kirjutas:aga mis õigusega te mu profiili alati muudate Retard

Keegi pole muutnud, see muudab end automaatselt vastavalt sellele kui lolli iba profiili omanik ajab ja vastavalt tema IQ tasemele.

http://www.tdl.ee/~rauno/iq/
Vasta
#18
Kulgeb nii, et varsti paistab kas ikka kulgeb. Olen isiklikult 100 ja rohkem protsenti korraliku, turvalise, kaasaegse ja hea konfiguratsiooniga ( sõitjale meeldiva või meeldejääva) raja poolt. Selge on see,et selline rada ja kompleks seal ümber maksab palju ja tänasel päeval riik seda küll ei toeta. Aga ikkagi, põhimõtteline otsus tuleks vastu võtta, mingid sammud lõpuks selles suunas otsustavalt astuda ja tegutseda. Tundub , et siiani on asi ikka pigem tahtmise ( vastuseisu) tõttu ära jäänud kui raha taha. Juttu on palju "eestlased-mootorispordirahvas" aga see on a´la jutt "Savisaar suusatajatega " pildilt. Kui keegi mingi tiitli saab siis patsutatakse õlale ja tehakse koos pilti. See mida need vennikesed oma tiitli nimel on teinud ja näinud...oi jah ma ei viitsi, närvi lähen.  
Isegi Riia Bikernieki rada oma armetuses on lahe ja legendaarne. Kui ka meil oleks midagi sellist ja veelgi paremat pakkuda , oleks ka see mingil hetkel "legendaarne".
Võiks kohe pikemalt arutada seda teemat-kiruda, kiita, solvata jne aga pole kirjaniku kätt. Igaljuhul au ja kiitus inimestele kes seda kolgata teed käivad ja asjasse usuvad. Mina olen nendega...kasvõi mõtteis.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus Autoseikluse Karikasari – Kesk-Eesti Karikas 2022 Minister 4 634 10-12-2022, 02:35 PM
Viimane postitus: Minister
  Uus autoseikluste sari Tallinnas - Missioon #1 alustab! Minister 0 664 04-10-2021, 09:25 PM
Viimane postitus: Minister
  Hea uus ja vähetuntud vana muusika. Werewolf 45 34,315 26-07-2020, 03:36 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Uus sõidukite tehnonõuete määrus sm. pelle 2 2,510 28-08-2019, 07:23 AM
Viimane postitus: indrek
  Uus alamfoorum: Kasutajate sõidukid, mis ei ole MB indrek 9 7,061 09-01-2014, 01:23 PM
Viimane postitus: itbilen
  Eesti on väike koht, Karlil on uus number! Harry 3 4,462 19-08-2012, 05:30 PM
Viimane postitus: Harry
  Smart key korpus vana-uus. e220 2 2,973 21-07-2012, 06:33 PM
Viimane postitus: junkru
  Päeva nali: uus idee parkimiskontrolöride lollitamiseks kpokyc 13 13,064 17-03-2010, 07:27 PM
Viimane postitus: clm
  Uus või vanem Mercedes-Benz, selles on küsimus...??? T6nu 62 42,805 24-01-2010, 08:58 PM
Viimane postitus: nostromo
  Uus aku ja hinnad mbc180 1 2,427 02-05-2009, 01:33 AM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne