Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurbikute peeglid kaovad.
#1
Exclamation 
Tutvuskonnas on viimasel nädalal ära kruvitud kahel autol peeglid.
Mitte peegelklaasid vaid terved peeglid koos raamidega.
Mustamäel ja Õismäel.
Mingi uus trend jälle vist pättidel.
Vasta
#2
see värk käib lainetena jah, mul läksid eelmise lainega....samal perioodil oli iga viies c e ja s ilma peeglitete või peeglita
Vasta
#3
ma ise teen ja isiklikult öeldi, et parem kui kuhugile kauemax jääd või lähed, et siis kruti lihtsalt peegliklaas ära ja pane kuhugile,endal w124 ja ei ole yldse raske neid kyljest võtta Wink
Vasta
#4
Rash11 Kirjutas:ma ise teen ja isiklikult öeldi, et parem kui kuhugile kauemax jääd või lähed, et siis kruti lihtsalt peegliklaas ära ja pane kuhugile,endal w124 ja ei ole yldse raske neid kyljest võtta Wink

mis sa ise teed?
Vasta
#5
marko600 Kirjutas:
Rash11 Kirjutas:ma ise teen ja isiklikult öeldi, et parem kui kuhugile kauemax jääd või lähed, et siis kruti lihtsalt peegliklaas ära ja pane kuhugile,endal w124 ja ei ole yldse raske neid kyljest võtta Wink

mis sa ise teed?

väga lihtne.mul on sekundite mäng, peegliklaas kyljest võtta ja tagasi panna.suurtemates linnades tasub ikka ära võtta ja panna pardatsoki ja ei võta yldse tykki kyljest...:hump:
Vasta
#6
Et siis selgituseks. Varastatakse koos plastikuga... Peegel surutakse vastu küljeust/klaasi) Ja mutikad keertakse välja.
15.000 oli vist paar esindusest kui ma ei eksi.:wow:
Vasta
#7
Rash11 Kirjutas:
marko600 Kirjutas:
Rash11 Kirjutas:ma ise teen ja isiklikult öeldi, et parem kui kuhugile kauemax jääd või lähed, et siis kruti lihtsalt peegliklaas ära ja pane kuhugile,endal w124 ja ei ole yldse raske neid kyljest võtta Wink

mis sa ise teed?

väga lihtne.mul on sekundite mäng, peegliklaas kyljest võtta ja tagasi panna.suurtemates linnades tasub ikka ära võtta ja panna pardatsoki ja ei võta yldse tykki kyljest...:hump:


damdam mis elu see on ? Absoluutselt pole mõtet.
Vasta
#8
kalacompany Kirjutas:
Rash11 Kirjutas:
marko600 Kirjutas:
Rash11 Kirjutas:ma ise teen ja isiklikult öeldi, et parem kui kuhugile kauemax jääd või lähed, et siis kruti lihtsalt peegliklaas ära ja pane kuhugile,endal w124 ja ei ole yldse raske neid kyljest võtta Wink

mis sa ise teed?

väga lihtne.mul on sekundite mäng, peegliklaas kyljest võtta ja tagasi panna.suurtemates linnades tasub ikka ära võtta ja panna pardatsoki ja ei võta yldse tykki kyljest...:hump:


damdam mis elu see on ? Absoluutselt pole mõtet.

suht sucks jh Sad
Vasta
#9
kruvipead saab ju ära puurida, et kruvikaga ligi ei saaks.
Vasta
#10
siis hea põhjus kohe peegel jalaga sodiks lüüa Smile aga vähemalt on tõenäosus, et teine jääb alles Smile
...
Vasta
#11
Andres Kirjutas:siis hea põhjus kohe peegel jalaga sodiks lüüa Smile aga vähemalt on tõenäosus, et teine jääb alles Smile

vahet ju ple, ilma oled nii või naa, vähemalt varganägu ka ei saa...
Vasta
#12
marek Kirjutas:
Andres Kirjutas:siis hea põhjus kohe peegel jalaga sodiks lüüa Smile aga vähemalt on tõenäosus, et teine jääb alles Smile

vahet ju ple, ilma oled nii või naa, vähemalt varganägu ka ei saa...

Kui mina oleks varganägu, siis ma peale peegli puruks peksmise kraabiks näiteks kruvikaga veel suure laia juti üle terve auto külje, nii et metall alt läigiks:bigsmile:
Ma tegelikult arvasin et see peeglite varastamise aeg on möödas, vähemalt W124 laiasid liiste ei pea enam düüblitega kinni panemaShy
Vasta
#13
Millegipärast on sinu mõttekäik mulle kuidagi väga vastumeelne.

Varas peab ikka väga loll olema,kui viidab liigset aega ja tõmbab endale tähelepanu.

Kunagi aegu tagasi räägiti,et on võimalik seadistada peeglid(w124) ka signalisatsiooni alla.
Uuematel mudelitel peaks see veel lihtsam olema,sest liigub ju peegli korpus. Ühendus vahele tekitada mis signa tööle paneks vajadusel.
Vasta
#14
väikemees Kirjutas:Millegipärast on sinu mõttekäik mulle kuidagi väga vastumeelne.

Varas peab ikka väga loll olema,kui viidab liigset aega ja tõmbab endale tähelepanu.

Kunagi aegu tagasi räägiti,et on võimalik seadistada peeglid(w124) ka signalisatsiooni alla.
Uuematel mudelitel peaks see veel lihtsam olema,sest liigub ju peegli korpus. Ühendus vahele tekitada mis signa tööle paneks vajadusel.

Päris kaval mõte isegi. Ja kindlasti kordades odavam, kui minna Silberisse uute peeglite järele (kui kasko puudu...).
Vasta
#15
klaasidele on pandud herkonlüliteid, aga mis sellest kasu on, signa hakkab karjuma siis kui peegel lännu.
Vasta
#16
Mul hakkab viimasel ajal juba mercedesest kopp ette saama, mugav ja puha on küll see 124 ka, aga krt valva nagu väikest last ja tambi parklasse koguaeg:pissed2: Krt peaks autole elektri sisse ühendama kui signa peal, et nagu varas tuleb nii nätakas käes.
Vasta
#17
http://www.cnn.com/WORLD/africa/9812/11/...0x180.html
perpetum mobile
Vasta
#18
Yeah, see video oli küll hea, peaks ka sellise süsteemi tegema :eureka::bigsmile:

Ps. Põhiliselt on vist 2 automarki mida ei saa majaette logelema jätta, need on mercedes ja teine on Lada, ja mõlemad ka mul on:lol:
Vasta
#19
Täna 12 paiku Kadriorus liikuvate inimeste keskelt läksid siis ka w140 peegli klaasid. Signa hakkas karjuma, vaatasin aknast midagi kahtlast näha ei olnud. Panin seisma, 3 min pärast uuesti karjus, jälle vaikus. Kui 30min hiljem auto juurde läksin olid klaasid läinud. Lootsin, et enam selliseid asju ei varastata ja kui siis öösel aga seal kõrval ehitusmehed toimetasid ja need ka ei näinud midagi.
Vasta
#20
Kaob alles siis kui enam pole kedagi kes ostaks.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Varastatud w211 Peeglid junkru 7 5,905 01-01-2012, 07:50 AM
Viimane postitus: nostromo
  Millisele mersule peeglid kuuluvad?? Hullm 9 4,530 10-06-2011, 11:53 PM
Viimane postitus: indrek
  w202 peeglid rahu 1 2,343 17-11-2009, 11:34 PM
Viimane postitus: ReinGSM
  peeglid hullmill 7 4,873 12-07-2006, 08:58 PM
Viimane postitus: Alu



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne