Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz 1997.a. E200 Elegance W210 - NÜÜD PILDID!!!
Sulo Kirjutas:
Sheik Kirjutas:kenakenakena Smile
tore näha ,et veljed õigesse auku läksid.

Tahtsingi küsida et kuna ma ise ei süvenenud velgedesse enne kui värviti ja alla pandi, et kas offsett või laius erinev neil?
Lihtsalt kui alla pandi siis tagumisel veljel poldipikkus sobis aga esimesel veljel tuli poldid lühemaks lõigata! Mingeid flantse mul vahel pole! Müstika!

mmmm....kui ma nüüd mõtlema hakkan siis tagumised peaksid laiemad olema jap.... kuigi pead ma ei anna.
Ma mäletan ,et mul oli mingi kamm just tagumiste polttidega.
Sest rehvivahetuses tehti mingi tsikipriki mul kui pärast esimest talve lasin need alla panna.Veljepoldid olid ühes kotikeses segamini ja järelikult erineva pikkusega.Härra veljevahetaja aga ei märganud seda.Toppisid taha esimeste poldid ja polt tõmbas kässaritrossi puruks.
Nii ,et järelikult algselt olid mul ees pikemad ja taga lühemad.
Ma ei mäleta kas poldid said ka minult kaasa või sa orgunnisid ise kuskilt ?
Kle panin enda originaalvelgede poldid. Ja nüüd ma polegi päris kindel kas lühemaks tehti esirataste poldid või tagumised Smile Kummas nüüd see seisupiduri süsteem sees on?
Sulo Kirjutas:Kummas nüüd see seisupiduri süsteem sees on?

Confusedilly::biggergrin:
Sulo Kirjutas:Kle panin enda originaalvelgede poldid. Ja nüüd ma polegi päris kindel kas lühemaks tehti esirataste poldid või tagumised Smile Kummas nüüd see seisupiduri süsteem sees on?

taga ikke taga Smile ja vasakul.
aga kui sa mingeid rõvedaid hääli sõidu ajal ei ole kuulnud tagumiste rataste juurest siis pole põhjust muretsemiseks.Seda on kohe kuulda kui vastu hakkab käima.
Confusedilly:Confusedilly:Confusedilly::lol:UZI
Sain nüüd üks päev ära vahetatud esisilla õõtsa puksid. Pean ütlema et sõidaks nagu uue autoga. Kellegil oli siin veel sama mure et auto käitus teel kummaliselt. On muidugi erinevaid põhjuseid kuid minul aitas õõtsapukside vahetus.
Sulo Kirjutas:Sain nüüd üks päev ära vahetatud esisilla õõtsa puksid. Pean ütlema et sõidaks nagu uue autoga. Kellegil oli siin veel sama mure et auto käitus teel kummaliselt. On muidugi erinevaid põhjuseid kuid minul aitas õõtsapukside vahetus.
äkki defineerid "kummaliselt". siis saaks teised ka aru. Smile
marek Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Sain nüüd üks päev ära vahetatud esisilla õõtsa puksid. Pean ütlema et sõidaks nagu uue autoga. Kellegil oli siin veel sama mure et auto käitus teel kummaliselt. On muidugi erinevaid põhjuseid kuid minul aitas õõtsapukside vahetus.
äkki defineerid "kummaliselt". siis saaks teised ka aru. Smile
Oli rahutu ja ujus teel....lisaks ka külgtuules. Peale vahetust enam nii ei ole!
Sulo Kirjutas:
marek Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Sain nüüd üks päev ära vahetatud esisilla õõtsa puksid. Pean ütlema et sõidaks nagu uue autoga. Kellegil oli siin veel sama mure et auto käitus teel kummaliselt. On muidugi erinevaid põhjuseid kuid minul aitas õõtsapukside vahetus.
äkki defineerid "kummaliselt". siis saaks teised ka aru. Smile
Oli rahutu ja ujus teel....lisaks ka külgtuules. Peale vahetust enam nii ei ole!

Külgtuult pole juba ammu olnud,kuidas sa tead ,et ta külgtuules enam kummaliselt ei käitu?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Lõoke Kirjutas:
Sulo Kirjutas:
marek Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Sain nüüd üks päev ära vahetatud esisilla õõtsa puksid. Pean ütlema et sõidaks nagu uue autoga. Kellegil oli siin veel sama mure et auto käitus teel kummaliselt. On muidugi erinevaid põhjuseid kuid minul aitas õõtsapukside vahetus.
äkki defineerid "kummaliselt". siis saaks teised ka aru. Smile
Oli rahutu ja ujus teel....lisaks ka külgtuules. Peale vahetust enam nii ei ole!

Külgtuult pole juba ammu olnud,kuidas sa tead ,et ta külgtuules enam kummaliselt ei käitu?

Tean ikka küll.....alles täna hommikul sõitsin Türisalu pangal........seal on alati külgtuul Smile)))):biggergrin:


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 37 2,573 12-03-2024, 08:23 PM
Viimane postitus: Helari
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,789 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 3 346 18-02-2024, 11:24 AM
Viimane postitus: Marksus
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,307 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 32,972 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 32 11,041 26-11-2023, 12:09 AM
Viimane postitus: laisad
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,692 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 53 6,201 20-10-2023, 12:31 AM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz W463 G55 AMG KOMPRESSOR 5.4 V8 368kW [2007] - nostromo nostromo 38 11,172 01-10-2023, 02:47 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz E220d 4Matic, S213, -17, Alkohoolik Alkohoolik 3 633 05-09-2023, 07:37 PM
Viimane postitus: Alkohoolik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne