Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kust saab alacantra kangast ja aukudega nahka ??
#1
Tahaks siis varsti istmeid nahatada, külgedelt nn pööratud nahaga ja keskelt mersule omase tumeda nahaga, millel on need väiksed augud sees.
[Pilt: 9b8f8a2b3ee7.jpg]
Midagi sellist.
Vasta
#2
Kui endal Mazda armatuuri nahatasin, ostsin pööratud nahka siit

Kas muidu viid materjali meistri kätte või üritad ise nahatada?
Vasta
#3
Alacantra kangast räägi Karliga.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#4
Materjal ikka meistri kätte, muidu võib juhtuda, et ei ole ismeid ja pole enam materjali - kõike pole mõtekas ise teha, eriti kui kogemust pole.

Kunagi käisin Jõgeval nahka toomas, nahkvestide jaoks, seal oli päris palju erinevat nahka, hinnad on head, kuid sinna peab kohale minema ja enne aja kokku leppima, seega uurin hetkel foorumist.
Vasta
#5
Võta ühendust, räägime.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Hents ära pahanda, et foorumit risustan, aga:
Tehke mulle (lollile) selgeks mis asi on alcatran kangas? Olen netis vaadanud, et MBle pakutakse seda - kas kellelgi on selline sisu?
Ja kuidas nimetatakse seda pööratud nahka?
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#7
seemisnahk peaks pööratud nahk olema...
Vasta
#8
Tegelikult on asja õige kirjapilt alcantara ning see, pööratud nahk ja seemisnahk minuteada kõik 3 eriasja.

Pööratud nahk, Nevotexis 250EEK+18% ruutmeeter. Alcantara vist oluliselt kallim?
Vasta
#9
Jah, ma pole päris kursis, olen kuulnud jne. Pööratud nahk ja seemisnahk on lihtsalt suht sarnased omaduste poolest, sama käib ka selle alcantara kanga kohta. Ilmselt sobib see viimane kõige paremini autode istmeid katma.
Ma pole eriline kangaspetsialist, seepärast kirjeldan võimalikult ligilähedaselt, aga sain aru, et mind mõisteti.
Mul on oluline vastupidavus ja et oleks võimalik ka puhastada seda kangast. Samuti peab olema see kangas elastne, paljud materjalid, millega kaetakse nt armatuurlaud, ei veni vaid rebenevad. Istmetel on päris palju nühkimist, mul enda kutsika juhiistmel on juba auk sees külje tipmisel osal.
Vasta
#10
Põhiviga - arvatakse, et Alcantara on naturaalne nahk aga ei ole, tegu siis riidega.
Alcantara aetakse sageli sassi just seemis või pööratud nahaga, vähemalt vanemates MB-des on alati kasutatud seemisnahka (mis oli omal ajal kalleim). ei tea kuidas uutega, kuid kipun arvama, et müüjad ajavad alcantara peael segamini selle (kuskil kuulutuses ei ole, et pööratud või seemisnahk ju - igalpool ainult alcantara ja alcantara)
See aukude nahk on perforeeritud nahk, kui poest keegi küsida tahab.
Üldiselt oleks üldse tore teada saada, kelle nahka (tootja siis) MB mis mudelites kasutab, saaks teha parandusi vhem märgatavalt. Kunagi keegi siis miskit rääkis ka sellest..
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#11
Seal pikemalt juttu nahast :

http://smartservice.ee/index.php?PHPSESS..._app_id=53
Vasta
#12
Seda ma tean, et alcantara kangas pole naturaalne, seepärast ta sobibki istmete nahatamiseks, vastupidavus on võtmesõna, niipalju kui ma olen uurind.
Tänud Rolz, seda perforeeritud naha nimetust oligi vaja, muidu väga raske inimestel aru saada, mida täpselt tahetakse.
Vasta
#13
Deniss (see, kes Martini W116 ära ostis) oli see, kes kuuldavasti MB naha- ja kangatootjatele jälile oli saanud.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#14
Rolz Kirjutas:Põhiviga - arvatakse, et Alcantara on naturaalne nahk aga ei ole, tegu siis riidega.
Alcantara aetakse sageli sassi just seemis või pööratud nahaga, vähemalt vanemates MB-des on alati kasutatud seemisnahka (mis oli omal ajal kalleim). ei tea kuidas uutega, kuid kipun arvama, et müüjad ajavad alcantara peael segamini selle (kuskil kuulutuses ei ole, et pööratud või seemisnahk ju - igalpool ainult alcantara ja alcantara)
See aukude nahk on perforeeritud nahk, kui poest keegi küsida tahab.
Üldiselt oleks üldse tore teada saada, kelle nahka (tootja siis) MB mis mudelites kasutab, saaks teha parandusi vhem märgatavalt. Kunagi keegi siis miskit rääkis ka sellest..

Vot siis jõudsimegi jälile - ma arvasin ka et Alcantara on mingi pööratud nahk ja juba oleks ääre pealt endale uue sisu ostnud ja siis nägingi, et suldused oli (stoff) - ehk siis riie.
Mis siis on:
riie, vakstu - seda teavad vist kõik
Alcantara - mingi special riie????
perforeeritud nahk - tavaline nahk aukudega
Pööratud nahk
Seemis nahk
Nubuk nahk
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#15
Alcantara Relax     - sile riie, meenutab seemisnahka.
Alcantara Domino  - aukudega riie, meenutab perforeeritud seemisnahka.

Paras kirves hind, jooksev meeter ca 1500 eeku.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
on kellelgi aimu, kust riiet saab, mida mb'des kasutatakse? endal juhipoolsele istmele juba päris suur auk sisse kulunud. riie hall. seljaosa kergelt ruuduline.

http://www.hmekk.pri.ee/sleepyhead/mb/7911812.jpg
Vasta
#17
argonaut Kirjutas:on kellelgi aimu, kust riiet saab, mida mb'des kasutatakse? endal juhipoolsele istmele juba päris suur auk sisse kulunud. riie hall. seljaosa kergelt ruuduline.

http://www.hmekk.pri.ee/sleepyhead/mb/7911812.jpg
Tagumise istme käetoe küljest,või otsi doonor iste.(kõrvalistuja sisemine külg peaks sobima)
Vasta
#18
mingit spets mb kanga poodi ei leidu kuskil?
Vasta
#19
Kanga ja naha probleemi korral aitab ka teid autokliinik seebi 22 taga hoovis
Vasta
#20
aitäh.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 diferentsiaal - mutter tuli lahti, mis nüüd edasi saab? kraabus 3 1,203 20-05-2021, 08:27 AM
Viimane postitus: v6sa
  Kus kohast saab E10 peaga polte ( pilt ) Saareoks0 7 4,818 17-01-2016, 07:58 PM
Viimane postitus: Laur
  Mercedes-Benz raadio koodi saab kuidagi??? Daniel 1 2,366 03-08-2015, 10:56 PM
Viimane postitus: Laur
  Kust osta sisu vaipa w126'le Blue Chip 0 1,997 01-07-2013, 12:54 PM
Viimane postitus: Blue Chip
  Laagrite analoogid/mõõdud, kust leida? thalenfrei 4 6,223 02-07-2012, 09:37 AM
Viimane postitus: v6sa
  millega turvapolti lahti saab keerata? Nostop 7 6,508 28-02-2012, 12:26 PM
Viimane postitus: dilbert
  millisest hoovast saab sisse 2se berg 0 2,148 30-12-2011, 05:11 PM
Viimane postitus: berg
  Keerasin vargamutri puruks- kust ja kuidas leidas uus (olemas ainult pilt) w1244 2 3,789 15-05-2011, 12:26 AM
Viimane postitus: väikemees
  Kuidas saab ühendada mobiiltelefoni autoga bluetoothi abil gert212 3 6,844 05-11-2010, 12:01 PM
Viimane postitus: wdb240
  Head ideed,kuidas saab ventilaatori varem tööle? Allarr 21 16,426 15-06-2010, 03:37 AM
Viimane postitus: -tanel-



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne