Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 350SL cabrio 1972, r107 - indre
#1
Mul siin nimelt selline kabrio projekt praegu pooleli, Mb 350 sl aastats siis 72 ja mootor v8 ja 3,5l, põhjalik keevitus põlve otsas, siis uus nahk sisu ja värv jpm.:boom:
Vasta
#2
Praegune auto seis(pildid),palju oled juba vaeva näinud,millisesse seisukorda loodad taastada,palju paned rõhku originaalsusele...jne,jne!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#3
Auto olukord oli jah suht nukker, aga praeguseks juba värvitud ja nahaosad taastatud, tahaks taastada 100% originaalina. On ka pilte protsessist aga neid paneks veidi hiljem
Vasta
#4
Väga tervitatav see, et hakkab huvitavaid projekte inimestele tekkima ja veel parem see, et nendest ka räägitakse!

Jõudu!
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#5
Siin siis minu auto pildid

http://pilt.delfi.ee/album/54095/
Vasta
#6
ilus kabrio, suvel siuksega sõites just häbenema ei pea.
perpetum mobile
Vasta
#7
OH!:hump: jätka samas vaimus, hea pill tuleb Wink
Vasta
#8
sl on nii kuradima vihase näoga auto...
seega huvitaks, kuhu asi end juba vedanud on...värv, nagu ma näen, on peal. Nüüd siis interjöör? Kaugel?
Vasta
#9
Mis sa velgedega kavatsed ette võtta? Minu meelest sobivad need allolevad AMG Pentad sinna kui rusikas silmaauku. Vajaksid ainult veidi värskendust või üle värvimist.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#10
see vist seal kuskil raudteejuures autolammaris, tartus. kunagi jäi ka enda pilk sellel pidama. meeldis esimesest pilgust, mis sest, et nats räsitud teine
Vasta
#11
Hei, nüüd on siis asi niikaugel, et keretööd on tehtud ,uus sisu on olemas, aju on kah rem käinud kus 70 detaili välja vahetati ja isegi töötab, mis siis ,et esialgu ainult 5 gaIcon_smile
Vasta
#12
Edu taastamises, uhke pilli saad sellest! Thumbsup
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 280SEL 350 ,W108, 1972 Kuldar 8 9,682 21-03-2016, 08:45 PM
Viimane postitus: berg
  MB 250CE -1972-W114-arcar arcar 22 28,246 03-03-2016, 09:10 AM
Viimane postitus: arcar
  MB E220 Cabrio 1996 A124 Sheik 155 163,874 17-03-2014, 04:09 AM
Viimane postitus: Sheik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne