Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
turbo
#1
Et kas keegi tark ja kogend inime oskaks juhatada kustkohast võiks saada 2.7 Ml-le turbot. sõita ju tahaks a peale pauku kapoti all on turbo surnd mis surnd :help:
Vasta
#2
www.silberauto.ee/mercedes-benz
perpetum mobile
Vasta
#3
br turbo on ka abiks kindlasti.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#4
...ja ebay
perpetum mobile
Vasta
#5
Küsin kohe, kas tead, mispärast turbo õhtale läks? Muidu läheb veel uus turbo kah õhtale.
Küsi uut turbot: 56254585 - paina teda veidi ja küll ta teeb hea pakkumise.
Vasta
#6
enam vähem tean miks ta igavesele unele suikus, mutter jooksis eest minekit, see lammutas labad ja labatükid omakorda aitasid võllil poolduda Sad((
prillimäelt sain sobiva doonori milleks oli 2.7-se grand jerokee oma, vaid kuuma osa pidin ringi tõstma ja oma vaakumi panin ka, aga ei sõida see pill miskipärast ometigi. maanteel kiirendades hakkab 100,110 pealt elama oma elu (võtab iseendast tuuri maha, ehk koogutab paar korda) ja siis kustub ära ehk ilmselt läheb mootor avariisse. linna vahel kulgedes sellist jama ei teki üldseSad
Vasta
#7
Kas külm pool oli sama originaalturboga? Kas turbod on ise muidu samasugused, ainult rõhu juhtimine käib teistmoodi neil? Ma arvan, et rõhk muutub (vb vaakumklapi varras valesti reguleeritud, kui selline asi veel olemas on) ja aju läheb avariisse.
Vasta
#8
külm pool täiesti identne niipalju kui ma seda vaadata sain, sest külma poole võll sai otsa koos suurema osa labadega. korpus näib küll igatahes olevat täiestisama ja kuuma poolt vahtisin ka enne üsnagi hoolikalt, no oli samasugune, grandi oma oli lihtsalt teise nurga all ja pisut paksem sestap sobis minu oma nagu valatult talle otsa. et mitte vaakumklapi varda pikusega metsa panna paningi enda klapi ka, seega peaks olema kõik nagu ülihästi, aga ei sõida Sad kas ei või olla, et aju on endale selle matsuaegse vea salvestanud ja nüüd ei lase ta enne toimida kui see kustutada???
Vasta
#9
Jah, võib ka see olla, mine käi kusagil diagnostikas või silberis ära, ehk nullitakse aju ära. Või proovi ise aju nullida, netist kusagilt vast saab infot.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Turbo juhtimine McMB 2 300 14-11-2023, 10:37 PM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne