Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Külmalt käima
#41
-28 ja 3. korragaga vedas käima. 55mAh on ikka närp nii suure mootori jaoks.
proovisin ühele E39 bemmile ka täkku anda - muhvigi ta läks... kutu! ja praegu juba soe siin Tartus, kõigest -26
...
Vasta
#42
saue -29

190nd 2ne disla . . . läks käima ilusti . . . kuigi aku võimsus tundus suht nutune kuid teisest starteri pöördest võnn käis.

c klass 99a läks käima elektroonilised asjad aegluubis funtsioneerisid

c 95a läks nutuselt käima töötas

208 92 buss pole üritanud

audi a6 -97 aku tühi läinud käima . . . . tahtis stardiabi

audi a8 -04, diisel, võnn käima paugust.
Vasta
#43
Andres Kirjutas:-28 ja 3. korragaga vedas käima. 55mAh on ikka närp nii suure mootori jaoks.
proovisin ühele E39 bemmile ka täkku anda - muhvigi ta läks... kutu! ja praegu juba soe siin Tartus, kõigest -26

Raske on jah autot käima saada, kui seda mobiili akuga teha üritatakse.

Kui minu mersut ka 55 milliampertunnine aku liigutaks, siis 100 ampertunnisega poleksvaja autot käima saadagi -sõidaks pelgalt starteriga.


PS! Opeli sain ka käima - kolm tundi aku laadimist ja soojapuhur oli mootoris ning lõpuks ta käivitus
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#44
Pole hullu,kisub juba lämbeks.

Tallinn -19C kell 15:00
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#45
190nd 2,0 disla....hommikul -31 kraadi ja paugust käis.....soojaks läheb hästi ja muid probleeme ka ei esine
Kaido
5051362
Vasta
#46
isa 1983 190E 2.3 - käib ka nagu miilenki. Aga sama jama mis mul, aku jääb nõrgaks sellise külmaga.

ja need kellel on mineraalõli.. uiuiui Smile kuulsin et ühed oli testi teinud, pannud erinevad õlid ampullidesse koos raudkuuliga ja siis õue. pärast tõid sisse ja keerasid teistpidi. ainuke milllel raudkuul alla tagasi tuli oli täissünt õli. mineraal olla selline olnud, et mine või noaga kallale. tehke ise omad järeldused.
...
Vasta
#47
koorti Kirjutas:190nd 2,0 disla....hommikul -31 kraadi ja paugust käis.....soojaks läheb hästi ja muid probleeme ka ei esine


Seda tahaks küll näha kuidas ta hästi soojaks läks !
Bensiinimootoriga küll väga hästi soojaks ei läinud ,selleks pidi ikka päris palju söitma et mootori töötmperatuuri saavutada ja kui soojenduse AUTO peale lülitasid siis hakkas mootor jahtuma.
Vasta
#48
Karl Kirjutas:Täna hommikul Laagris -30C :help: Ma ei saa aru mis Siber see koht on..... Eile õhtul 23:30 oli -28C...

Sprinteri 3 esimest käivitust: Kuni starterit peal hoidis käis mootor kaasa tuttadi-tuttadi.Starterit vabastades kustus.Neljanda korraga jäi käima.

Mismoodi mootor kaasa käis?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#49
Mets Kirjutas:
koorti Kirjutas:190nd 2,0 disla....hommikul -31 kraadi ja paugust käis.....soojaks läheb hästi ja muid probleeme ka ei esine


Seda tahaks küll näha kuidas ta hästi soojaks läks !
Bensiinimootoriga küll väga hästi soojaks ei läinud ,selleks pidi ikka päris palju söitma et mootori töötmperatuuri saavutada ja kui soojenduse AUTO peale lülitasid siis hakkas mootor jahtuma.
eks tule ja vaata siis....5 km maanteesõitu ja temp oli 85-90 kraadi....kohapeal käies loomulikult jahtub,seda teevad enamus diislid....kuid minul ka mitte madalamale kui 65-70 kraadi.....ja hr. Metsale veel teadmiseks et nii imelik kui see ka pole on see diisel märksa soojem auto,soojeneb ka märksa kiiremini, kui meie pere ülejäänud bensiini mootoriga mersud:bash:
Kaido
5051362
Vasta
#50
täna hommikul kuskil -25 oli aias kuuskede vahel.. mujal nati kylmem

et siis Ford Focus C-Max ( 2005 ) läh kohe laksust käima.. vedelkristalldispleid töötasid muidugi väga aegluubis ja korraga oli ees 3 erinevat pilti.. töötemperatuur oli mingi yle 60 kui linnas sõitis

W123 2,3 bensiin aga ei viicind eriti käima minna.. muidugi ka mina ei viicind akut tyhjax imeda .. ja ega eriti vajadust ka polnud tööle panna.. olex tahtnud aint nati taha poole ajada et natuke paremini parkida.. aga teen siis seda kui soojem on ja auto yles suland.. vaatasin radikasse ja mul vist minig suvine kraam seal sees.. igatahes suht jäätunud möx oli seal sees.. exk siis kergelt vedel aga enamuses osas jääkristalle täis.. aku praegu laeb sest kylmas seismisest jooxis suht tyhjax.. alles eile tuli pähe see maha võtta
Vasta
#51


[/quote]
eks tule ja vaata siis....5 km maanteesõitu ja temp oli 85-90 kraadi....kohapeal käies loomulikult jahtub,seda teevad enamus diislid....kuid minul ka mitte madalamale kui 65-70 kraadi.....ja hr. Metsale veel teadmiseks et nii imelik kui see ka pole on see diisel märksa soojem auto,soojeneb ka märksa kiiremini, kui meie pere ülejäänud bensiini mootoriga mersud:bash:
[/quote]

Hr Mets istub peale tööle jöudmist kohe diisel mootoriga autosse ja liikleb sellega terve päeva ,seega ei pea mulle diislist rääkima.

95 a Sprinteri sild ei hakkanud kolisema külmaga, täna sai söidetud.
Vasta
#52
Kahjuks või õnneks ei ole kõik diislid ühesugused.
Kaido
5051362
Vasta
#53
pisikesed mootorid ja suured akud - hea kooslus külma vastu.
aga minu 55mAh on ikka ilusti hakkama saanud ja suur külm hakkab ka üle minema vist. täitsa huvitab miks pannakse autodele mootorratta akusid...
...
Vasta
#54
enda kupee ka ikka tööle saanud...tööle panemisel erinevust pole täheldanud võrreldes soojemate ilmadega, aga kahjuks lõpetas eile töölepingu veepumpConfusedad:
Vasta
#55
Niiihhh,läksin ka siis kindla sihiga täna parklasse käivitada oma E280T 94a.
Viimati sõitsin temaga täpselt nädal tagasi,eelmine laupäev kell 17:00 parkisin ta ära ja läksin Jääkaru sünnale.

Avades autouksed kohe hakkas silma,et esiklaas seest jääs,armatuur,kellad ja uksepolstrid erinevas ulatuses kaetud härmatisega (see on see kui vähe ja harva sõidad,niiskus krt).See pilt tegi natuke murelikuks,pole varem sellist asja täheldanud.Kuid siiras usus oma auto uude ja võimsasse akusse (paar kuud vana) istusin autosse ja andsin võtit.2 korda võite arvata kas läks käima.....loomulikult mitte.Starter tegi paar plõksu ja vaikus,nagu polekski akut peal autol.Vot mis teeb pakane akuga kui auto pole sõitnud pikalt ja laadimist saanud.Häbitunnet maha surudes olin sunnitud siis ühendama täkujuhtmed sõbra Galantse Mitsu akuga.Rääkisime siis juttu ca 15 minutit ja siis uuele katsele.Läks paugust käima.Peale mõningast mootori soojenemist tegin ühe otsa Harku ja tagasi ning ajasin auto pesulasse.Seal sai akule laadija külge ühendatud ja ise lahkusin koju kuuma kohvi nautima.Ca 1 tunni pärast võtsin auto ja tegin ühe sõidu Harju-Ristile ja tagasi (100km).Usun,et sai nüüd oma laadimisvajaduse kätte ja homme ei piparda enam nagu Anc kui soovitasin talle ikka suure mootoriga kubet osta (mille ta ikka lõpuks ostis). :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#56
selle jutu järgi hakkab ta sul niikuinii pipardama ka Tongue
...
Vasta
#57
Andres Kirjutas:selle jutu järgi hakkab ta sul niikuinii pipardama ka Tongue

Ära krt ära sõnu! :bigsmile: Muidu homme helistan ja palun sind täkutama ja proovi sa ära öelda! :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#58
Nii A klass keeldus tööle minemast -25 C tuli aku maha võtta ja teha lisa laadimine,seni kuni aku laadimises oli võeti E-klass garaazist teki alt välja ja pandi käima ja ei mingite muret .IRW
56562200
Vasta
#59
sonywaw Kirjutas:W201 85a. 2,0 DIIISEL:flaming:
natukeseks aku laadima...siis ootasid hõõgküünlad ära...start järgi...natuke eetrit ja masin käis:bigsmile:

nii lihtne see ongi:biggergrin:
Kehva masin sul,kui eetrit tahab minu W201 2.0 d 83.a.läx küll ilma igasuguste raskusteta käima.Ometi seisab õues.
Vasta
#60
Rakveres ca -34 isegi kesklukk ei avanud uksi ,rääkimata siis veel auto käivitamisest aga tallinnas olles-22 panin tutika aku peale ja käivitus laksust .
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question K:ce 300 88a,3,0l-bensiin,manuaal(külmalt ei tööta) reigo120479 3 3,564 18-02-2010, 09:12 PM
Viimane postitus: reigo120479



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne