Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S350 ostuhuvi
#1
Tervist.

kas keegi seda pilli kaemas on käinud.
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Mis selle pilli vead täpsemalt on? Visuaalse vaatluse tulemusena piltidelt on stange eest katki ja õliloik on ka auto ees maas
Vasta
#2
mina olen seda korraks vaadanud ja ei pakkunud isegi huvi et võtmeid küsida sest välimuse järgi oli selle suto seis tõesti nukker.
Vasta
#3
välimus välimuseks. Rohkem huvi selle kohta, kas keegi teab midagi tehnika olukorra kohta
Vasta
#4
keevitaja Kirjutas:välimus välimuseks. Rohkem huvi selle kohta, kas keegi teab midagi tehnika olukorra kohta

Väga raske uskuda et tehnika nüüd korras on, kui välimus on käest nii ära lastud. Kapoti alune tundub juba ülevat poolt vääga õline, osa plastmasse ka puudu.
Vasta
#5
miks te selliseid asjad üldse vaadate

meie foorumis üks mees ostis endale 140 3,5 td ja mis nüüd

tahtis väga ja praegu ei tea kust saab uue kasti

nii vanad ja maksavad nii palju

ostke värskemaid kraami

see on tehnika ja aastaga see ei lähe paremaks
Vasta
#6
Värskema S´i hind ei ole rahakotiga eriti sõber. w140 ja diisel oleks mu valik. Auto 24ś on neid päris mitmeid aga enamuse sisu ei sobi minu maitsega. Antud masinal on minu [/b]
Vasta
#7
keevitaja Kirjutas:Värskema S´i hind ei ole rahakotiga eriti sõber. w140 ja diisel oleks mu valik. Auto 24ś on neid päris mitmeid aga enamuse sisu ei sobi minu maitsega. Antud masinal on minu [/b]

Kui sipelgad on püksis,siis tuleb:platsile...võti... raha,paberid ja ark-i Confusedmile:.
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#8
Kui sind see auto huvitab, uuri välja kilometraas, seda kuulutuses ei olnud, see on sellise auto puhul oluline, mull on sama auto, spidokal kohe 400000, ja vahetatud välja tagasillas kõik juppid, see ei ole odav, lisaks sellel on vaja nüüd minna sillastendi ja tuli välja veel vigu, enne kui saab stendi teha, kokku läksid jupid üle 15000 lisaks töö raha.
Kui ostsin oli kõik korras, lasin kontrollida, sõitnud olen kuskil 30 000km, kui kere on vaja teha, siis töö kuskil 20000-30000kr.
Mõtle enne, kas tahad osta Mersut, või tahad osta korralikku Mersut, mida ei pea remontima, kui tahad head Mersut, vali hoolega ja oota kuni tuleb sobiv ja korralikum.
Vaata kuulutusi veel, seal on ka korralikemaid.
Vasta
#9
kaido Kirjutas:Kui sind see auto huvitab, uuri välja kilometraas, seda kuulutuses ei olnud, see on sellise auto puhul oluline, mull on sama auto, spidokal kohe 400000, ja vahetatud välja tagasillas kõik juppid, see ei ole odav, lisaks sellel on vaja nüüd minna sillastendi ja tuli välja veel vigu, enne kui saab stendi teha, kokku läksid jupid üle 15000 lisaks töö raha.
Kui ostsin oli kõik korras, lasin kontrollida, sõitnud olen kuskil 30 000km, kui kere on vaja teha, siis töö kuskil 20000-30000kr.
Mõtle enne, kas tahad osta Mersut, või tahad osta korralikku Mersut, mida ei pea remontima, kui tahad head Mersut, vali hoolega ja oota kuni tuleb sobiv ja korralikum.
Vaata kuulutusi veel, seal on ka korralikemaid.

läbisõit ei olegi nii oluline, pigem üldine pilt autost
Vasta
#10
HotPapa Kirjutas:
kaido Kirjutas:Kui sind see auto huvitab, uuri välja kilometraas, seda kuulutuses ei olnud, see on sellise auto puhul oluline, mull on sama auto, spidokal kohe 400000, ja vahetatud välja tagasillas kõik juppid, see ei ole odav, lisaks sellel on vaja nüüd minna sillastendi ja tuli välja veel vigu, enne kui saab stendi teha, kokku läksid jupid üle 15000 lisaks töö raha.
Kui ostsin oli kõik korras, lasin kontrollida, sõitnud olen kuskil 30 000km, kui kere on vaja teha, siis töö kuskil 20000-30000kr.
Mõtle enne, kas tahad osta Mersut, või tahad osta korralikku Mersut, mida ei pea remontima, kui tahad head Mersut, vali hoolega ja oota kuni tuleb sobiv ja korralikum.
Vaata kuulutusi veel, seal on ka korralikemaid.

läbisõit ei olegi nii oluline, pigem üldine pilt autost

HotPapa, sul õigus. Aga faktiks jääb ka see, et sellise raha eest ei saa korralikku küürakat ja ka mõningaid muid mudeleid, saime selles ju ise ka eile õhtul järjekordselt veenduda.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne