Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salongi keemiline puhastus
#1
Kas keegi on lasknud teha aslongi keemilise puhastuse (mitte kuiva)? Kuidas see mõjus elektrisüteemile? Ma ei ole lasknud seda veel oma MB-le teha, kuid on plaanis. MB esindus ütles, et kui puhastada, siis ainult kuivalt. Et märjaks ja isegi niiskeks ei tohi mitte mingil juhul teha, sest salongi polstrite all on juhtmed ja muu juhtemetga seonduv (võim on pagasiruumis polstri taga) ja niiskus on elektrisüsteemile rohkem kui halb.

MB keskus küsis minult salongi pesu kohta siis, kui elektri murega sinna helistasin, et kas olen lasknud teha. Ma ei ole lasknud salongi puhastada, aga on plaanis.

Kas tõesti on asi nii tõsine?
Päris kuivalt ei saa ju heledat veluuri puhtaks. Ikka oleks vaja pisut niisutada või aurutada, või ma ei tea, mida selleks tehakse. Mu teistel autodel pole pärast salongi keemilist puhastust midagi juhtunud. Niisked on küll olnud, kui kätte olen saanud.
Vasta
#2
Hmmm, ei usu eriti seda juttu, vähemalt minul pole küll midagi juhtunud keemilist tehes ja pole teistelt ka kuulnud sellist juhust.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Karl Kirjutas:Hmmm, ei usu eriti seda juttu, vähemalt minul pole küll midagi juhtunud keemilist tehes ja pole teistelt ka kuulnud sellist juhust.
Äkki on uuemate mudelite viga?
Vanemad MB-d on kõik paremad ja tugevamad ja istmedki mugavamad. Omalgi kunagi üks igivana isend olnud. See kannatas kõike, ei mingit pirtsutamist.
Vasta
#4
Uuemate kohta ei oska kosta. Samas peaksid keemilise vennad ka oskama midagi kosta kui vähegi kogemust, vaevalt kliendid vait olnud kui selline asi juhtunud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Ei juhtunud salongi pesu pärast mitte midagi elektrisüsteemiga.
Vasta
#6
Ise alles eelmine nädal tegin keemilse seest W208 -sal.Kruttisin kõik istmed välja,nii et jäi ainult paljas hele vaip maha.Käisin harja ja Vanishi veega üle...vahutasin nii et jube Smile Muidugi koheselt tõmbasin ka imuriga vee välja....tõmbasin pärast paar korda veel puhta vee ja imuriga...Nüüd läigib nagu prillikivi.Ja töötab teine...veel Smile
Vasta
#7
No uuematel masinatel pool elu põrandavaiba all, pole see hoiatus ilmaasjata midagi.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  salongi ventilaatori kiirus secman 5 5,032 24-07-2014, 07:01 PM
Viimane postitus: secman
  MB 300 CE 89 aasta salongi ventilaator raintzzz 2 3,342 10-12-2013, 07:34 PM
Viimane postitus: raintzzz
  CL500 1994a soojast peast ei käivitu. salongi ei puhu sooja duubzu 1 2,169 12-12-2012, 12:33 PM
Viimane postitus: Karl
  Probleemid c124 salongi valgustusega Laisu 6 4,867 08-07-2010, 08:27 PM
Viimane postitus: timka24
  Clk Salongi ventilaator clkproua 7 5,856 20-12-2009, 02:33 PM
Viimane postitus: ReinGSM
  126 kupeele salongi iluliiste keram-25 0 1,830 02-06-2009, 10:03 PM
Viimane postitus: keram-25
  Mure salongi ventikaga imre88 2 2,861 12-02-2009, 09:44 PM
Viimane postitus: imre88



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne