Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
Martin Kirjutas:Mulle ei meeldi kolonnis sõita ja pigem lähen kiiresti mööda rivist. Miks? Halvad kogemused olnud. Endale meeldib kiirusehoidjaga sujuvalt sõita aga tavaliselt kolonnis on olemas üks või isegi mitu oinast, kes iga vastutuleva auto ja kurvi vms. puhul pidurdavad. Ei meeldi see pidev piduripedaali peal tampimine - ees sõitva auto piduritulede pidev vahtimine teeb mind närviliseks.

Mind ei häiri minust mööda sõitvad autod Smile, teen neile ilusti ruumi ka vajadusel. Ise liigun aastaringselt lubatud +10km/h tempos - suvel panevad minust enamus mööda ja talvel jäävad jälle jalguIcon_razz
täpselt minu mõte. mina sõidan niikaua kruisiga lubatud kiirusega kuni keegi ette jääb ja kohe sõidan mööda.


v6sa Kirjutas:Miks ei võiks siis aeglasemalt sõita. Kütusekulu, pidurdusteekond... Eusa_whistle
võib, aga loe punktid läbi: http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?t...2#pid90812

p.s. hobusega saab veel ökomalt ja pid.teekond ka olematu!
v6sa Kirjutas:Krt, kui on nii kiire, et maanteel 88 km/h liikuv auto sunnib tsiteerima LE-d, siis on midagi väga valesti läinud juba enne teeleasumist.Retard
88km/h ei ole mnt'l suurim lubatud kiirus, see on 90km/h Smile
v6sa Kirjutas:kui ma ise tahaksin sõita 95-96 km/h (kella järgi siis 100 km/h). Mööda ei saa, sest liiklus on mõlemas suunas.
njaa, "siin on midagi väga valesti läinud juba enne teeleasumist", max lubatud kiirus mnt'l on enamsti 90km/h. loomulikult on liiklus mõlemas suunas, tead sa mõnda ühesuunalist mnt'd? möödasõit küll probleeme ei tekita, lased paar autot mööda ja minek. äkki on asi hoopis toolil olevas tihendis kes ei suuda kiirust, kaugust ja gabariite arvestada? Tongue ma liigitaks need samasse punti nendega, kes linnas ristmikud kinni sõidavad. Angry
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: marek - 11-05-2009, 12:58 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,224 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne