Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
marek Kirjutas:mul oli alles reedel sama lugu, mina olin paremas reas mis keeras ainult paremale (aeglustusrida) ja siis 1 "sitakotiga" keeras mulle vasakust reast (mis läks otse) risti ette, ehk siis sooritas parempöörde vasakust reast ILMA SUUNATA... õnneks sain pidama kraavi serval ja pihta ei saand. roolis oli selline 55-60a vene mees, kel jäi õigust ülegi... mis siis ikka, helistasin 110 ja saatsid patrulli lubasid ja alkot kontrollima... aga see jurakas lasi kohe jalga muidugi.

patrull jõudis mõne minutiga...pole paha, aga ei tea kas kätte said.

Mul ka viimasel ajal kogemusi nii ca. 50-60 aastastega. Ei tea mis neid vaevab aga pidevalt kiputakse ümber reastuma suunata ja ette sõitma peateele. Viimane laks siis oli Õismäe ringil, mina tulin linna poolt ja suundusin ringilt Ehitajate tee peale ja mingi vana oma C-RVga keeras lihtsalt ilma vaatamata ringi peale.Mul muidugi rattad blokis, et vältida otsasõitu. Lõi silme eest mustaks! Kimusin siis kiiresti üle pideva talle ette ja aeglustasin - krt roolis mingi päss ja vaatab mulle imeliku näoga otsa, et mis sul viga on?

Peab vist hakkama linnas kaameraga ringi sõitma, siis saab tõeastama hakata selliseid asju.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: Martin - 09-02-2009, 02:06 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,224 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne